This Is Us O čem by mohla být druhá série?

O čem by mohla být druhá série?

O čem by mohla být druhá série?

Finále první řady nám odpovědělo na několik otázek, ale také nám znovu spoustu otázek položilo. Pojďte se tedy s námi kouknout, co by se mohlo řešit v druhé sérii.


9 0
18.3.2017

Seriál This Is Us ukončil svou první emocionální řadu v úterý večer s cliffhangerem, kdy se JackRebeccou pohádali a rozhodli se, že si dají od sebe pauzu. I když to nezní jako bombastický závěr série, finále přišlo s několika novými otázkami, které by se mohly řešit v druhé řadě, která odstartuje v polovině podzimu tohoto roku.

Proč se chce dát Kate na zpěv?

Kate (Chrissy Metz) oznámila na konci epizody, že se chce věnovat zpěvu. Nápad ji vnukla fotografie, na které drží Rebecca v rukou mikrofon, ale dokáže tuto myšlenku zrealizovat? V třetí epizodě (Kyle) Kate přiznala, že se bojí zpívat veřejně, protože se bojí posměšků a narážek na svou váhu. Kate by rozhodně měla rozvíjet svůj talent bez ohledu na to, jakou velikost oblečení nosí. A pokud se bude chtít dostat na jeviště, nesmí být neustále posedlá svou váhou.


Jak bude Beth reagovat na Randallův nápad s adopcí? 

Randall (Sterling K. Brown) navrhl své ženě, že by chtěl adoptovat třetí dítě, ale reakce Beth (Susan Kelechi Watson) na tuto novinu zůstala utajená. Mohl by nový přírůstek překazit její kariéru? Je to moudrý nápad, když je Randall bez práce? Beth vždy podpořila Randalla a jeho sny, ale jak dopadne tento nápad?

Kde bude Randall pracovat?

Když už jsme nakousli Randallovy plány, tak kde by mohl Randall pracovat? Neumíme si představit, že existuje mnoho firem hlídající povětrnostní vlivy, ale možná chce zůstat v oblasti financí, a proto by mohl založit vlastní firmu.

Ovlivní nová pracovní nabídka vztah se Sophií?

Kevin (Justin Hartley) riskoval, když se snažil dostat hru Back of an Egg na divadelní parkety. Mělo jít o jeho nový začátek herecké kariéry, a to telefonát od Rona Howarda potvrdil. Co se stane s hrou, která získala Kevinové jméno, a co stane se vztahem mezi Kevinem a Sophií (Alexandra Breckenridge), kteří se dali opět dohromady. Může proto nová filmová role, nové místo daleko od Sophie a Kevinové rozhodování zničit jejich vztah?

Proč nechce Sophie oznámit obnovení vztahu rodině Pearsonů – především Kate? 

Pokud byl Kevin ten, kdo podváděl a ukončil vztah se Sophií, proč se tak Sophie bojí dát vědět ostatním Pearsonům, a hlavně své nejlepší kamarádce Kate, že jsou si s Kevinem opět svoji? Mohli bychom se dozvědět, jak přesně jejich vztah skončil.

Rozvedla se Rebecca s Jackem dřív, než Jack zemřel? 

Ve finále dílu se Rebecca oddělila od Jacka, který musel jít bydlet k Miguelovi. Víme, že Jack umřel v době, když byly děti ještě teenageři, což znamená, že Jackův odchod se blíží a časuje se k době, kdy se s ženou hádají. Byla ale Rebecca vdaná, když navštívila jeho pohřeb?

Může Kate za smrt Jacka?

Kate řekla Tobymu (Chris Sullivan), že je pro ní těžké mluvit o otcově smrti, protože ji zapříčinila. Díky tomu jsme si mysleli, že Jack zemřel v opilosti za volantem, jenže k tomu nedošlo. Proč by měla nést Kate odpovědnost za otcův odchod?

Jak se dal Miguel s Rebeccou dohromady?

Tohle je snad druhé největší tajemství hned po Jackově smrti. Kdy a jak se do sebe Rebecca s Miguelem zamilovali? Značné množství fanoušků Miguela nenávidí, když došlo k odhalení, že Jack není naživu. Zahrnoval Miguel Beccu láskou a podporou, když přišla o Jacka? Měl Miguel o Beccu zálusk, i když byl Jack stále naživu? Tvůrci budou mít hodně práce, aby si publikum zamilovalo tuto postavu.

This Is Us se vrátí s druhou řadou během podzimu tohoto roku. Jak se vám líbilo finále první série, a co by podle vás mělo získat v druhé řadě pozornost?

Foto: NBC

Diskuze /4

Packa

Nápad, že Randall založí vlastní firmu, je sice skvělý, ale víme, co se mu děje ve stresu. Nevím, jestli by to byl pro něho ideální krok. Možný rozvod Rebeccy a Jacka mě vůbec nenapadl, no to snad ne!

redaktor
18.3.2017 | 20:46:05
gorida

Jack a Rebbeca. Ti dva byli mí dva idolové co se vztahu a lásky týče. Ten seriál mi zlomil srdce víc než smrt hrudníku Margery Tyrell v Game Of Thrones!

#3 Kubc6a
18.3.2017 | 23:08:18
Kubc6a

#2 gorida: Perfektně vystižené. :D

webmaster
18.3.2017 | 23:18:40
LucyLu

Zhltla jsem seriál za tři dny, a teď se cítím strašně podvedená, že budu čekat celý léto a kus podzimu, než bude pokračování! Miluju všechny, dokonce i Rebeccu, a naprosto mě to okouzlilo a dostalo, u každého dílu jsem brečela. Doufám, že se Jack a Rebecca nerozvedou a Jackova smrt je záhada, doufala jsem, že nám řeknou, co a jak…! Tohle často neříkám, zvlášť před prázdninami, ale: Už aby byl podzim…:)

21.4.2017 | 22:59:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás