This Is Us České titulky k epizodě The Right Thing to Do

České titulky k epizodě The Right Thing to Do

České titulky k epizodě The Right Thing to Do

České titulky k jedenácté epizodě jsou již hotové! Na překladu se podíleli @MagicBrownie a @Kubc6a. Titulky sedí na verzi FLEET. Po zhlédnutí díl nezapomeňte ohodnotit! Přejeme vám příjemnou podívanou.

8 0
16.1.2017

Diskuze /6

vevisek

Děkuju za překlad :)

#3 vevisek
16.1.2017 | 13:17:06
Maki

Moc díky za titule:-)

16.1.2017 | 13:23:50
vevisek

#1 vevisek: Tak už jsem se na nový díl dodívala. Jako první věc chci říct (napsat :D),že si opravdu cením toho,že se překladu někdo chopil. This Is Us mi z novinek připadá suverénně nejlepší a mrzelo mě,že ho nikdo nepřekládal. Připadá mi,že i v Americe je seriál celkem populární,sle­dovanost i kritiky jsou výborné,hodnocení třeba na IMDB taktéž,takže mě celkem udivilo,že se k překladu nikdo neměl. Takže ještě jednou děkuji za to,že překládáte. Doufám však,že přijmete k titulkům i trošku kritiky. Nepřipadá mi,že by tam byly moc chyby v překladu z angličtiny, možná bych pár výrazů přeložila jinými slovy (i když mi má angličtina přijde dobrá,určitě ale nepoznám všechny případné chyby),ale pravopisné chyby nebo překlepy už bych tam našla. Možná by bylo dobré před tím, než titulky nahodíte, si díl ještě jednou pustit a zkusit chyby opravit. Třeba místo ‚žiješ‘ bylo v titulcích ‚žejiš‘. To je asi první chyba,na kterou si vzpomenu. Nevím,jestli některý z překladatelů dělá korekturu,ale možná by bylo dobré někoho si na to najít. I přesto vám přeji hodně štěstí a pevné nervy u překladu dalších dílů. :)

#4 Packa
16.1.2017 | 14:34:12
Packa

#3 vevisek: Korekturu samozřejmě máme, ale občas se prostě stane, že něco přehlídneme. ;) Pokud mi do zprávy napíšeš, kde jsi našla chybu, opravím to a nahraju znovu (piš prosím teď mně, Kubc6a je mimo internet).

To že bys něco přeložila jinak – to je samozřejmě možné, při překladu musíme nějak zohlednit délku řádku textu, smysl věty, stavbu věty v češtině. Za sebe můžu říct, že pokud měním slova oproti angličtině, tak pořád zachovávám smysl. A předpokládám, že kolegové taky. Opět platí, že kdybys měla návrh na zlepšení, napiš mi do zprávy a já se na to podívám. :)

redaktor
16.1.2017 | 15:42:23
Packa

Teď mě napadlo, že to asi vypadá trochu nelogicky, proč mně. :D Na překladu tohohle dílu jsem se bohužel z časových důvodů nepodílela, ale jsem domluvená s @Kubc6a na krizovém řešení, takže nějaký problém s titulky jsem teď schopná vyřešit. :)

redaktor
16.1.2017 | 15:47:33
Kubc6a

Ja se omlouvám za nesprávnost a amatérismus s titulky. Opravdu nás tížil čas a navíc se pokazila spousta věcí, takže jsem rád za to, že se to vůbec nahrálo.

webmaster
18.1.2017 | 21:03:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás