This Is Us Uvidíme Rona Howarda v druhé sérii?

Uvidíme Rona Howarda v druhé sérii?

Uvidíme Rona Howarda v druhé sérii?

This Is Us nám představil nejen známé herecké tváře, ale také známé režiséry, kteří v seriálu ztvárnili sami sebe. Mezi ně patří také Ron Howard, který si přeje, aby byl nadále součástí seriálu. Uvidíme ho v druhé řade?


2 0
29.4.2017

Pokud pravidelně sledujete This Is Us, víte, že seriál je plný slavných osobností, proto se v předposledním díle objevil Ron Howard, oscarový režisér, který ztvárnil sám sebe. Pro Rona není herecká role cizí, ale překážku mu dělá dramatický příběh. Do příběhu se dostal jen díky známosti s tvůrcem.

Ron v seriálu zaskočil Kevina, když mu v noci zavolal a nabízel mu roli do jeho nového filmu. Jeho práce na divadelní hře se mu tak líbila, že dokázal Kevina přemluvit k tomu, aby si přijel pro scénář. Kevin se proto musel rozhodnout, jestli opustí Sophii, se kterou se dával opět dohromady, nebo se chopí nové příležitosti.


Kevin si vybral, že oživí svou mrtvou kariéru, což by mohlo být náplní jeho příběhu v druhé sérii, kde bychom se mohli znovu setkat s Ronem. Režisér byl na podobnou otázku dotázán a odpověděl, že o druhé sérii zatím nic neví.

„Jsem fanouškem seriálu, a proto jsem byl nesmírně rád, když mi tvůrce zavolal. Hned jsem roli vzal, ale bylo to těžké, vždyť je to drama a musel jsem být autentický. O plánech na druhou řadu nic nevím, zatím mi nic neprozradili.“

Chtěli byste viděl Rona Howarda s Kevinem, nebo tajně doufáte, že se plánovaný film zruší?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás