Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Dale Cooper

Dale Cooper

Zvláštní agent FBI, který přijíždí do maloměsta vyřešit podivnou vraždu mladé dívky.

Sezóny 3
1990 - 2017

Dale Cooper je nekonvenční agent s velkým smyslem pro spravedlnost a pečlivost. O svém povolání snil již od dětství, kdy na Vánoce dostal svůj první diktafon. Ten používá i nyní, přičemž všechny své nahrávky odkazuje neznámé ženě jménem Diane. Dale miluje černou kávu a třešňový koláč, obzvlášť ten, který se podává v místní restauraci Double R Diner.

Agent je povolán do městečka Twin Peaks vyřešit vraždu studentky Laury Palmerové. Podle zanechaných stop je přesvědčen, že studentka není první obětí. Temné lesy městečka skrývají mnoho zla a nalézt odpovědi nebude vůbec snadné.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Prem

Klasický představitel čestného hrdiny „bez bázně a hany“. Agent se šestým (možná i sedmým) smyslem. ;-) Navíc krásný, slušný, inteligentní, citlivý. Miluju tuhle postavu. :-)

6.4.2017 | 7:42:12

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!