The Vampire Diaries (Upíří deníky) Trailer k epizodě 6x11 - Woke Up With a Monster

Trailer k epizodě 6x11 - Woke Up With a Monster

Trailer k epizodě 6x11 - Woke Up With a Monster

Upíří deníky se opět vrátí 22. ledna.

15 0
12.12.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /156

Emulepapule

Ten mrtvej byl Alarick ? To by znamenalo, že Elena bude mít zase vzpomínky… Ta neteř vypadá mile, tý se určitě dějová linka ještě rozjede

#21 RoseMary
12.12.2014 | 9:40:41
Sjuzzn

dufam že len to nie…nevidela som dnešnu časť, snad sa tam nič take zle nestalo:D

12.12.2014 | 10:01:06
mima33

S Kaiom bude ešte veľa srandy :D som zvedavá, na čo chce Elenu – že by sa pokúsil nejako vydierať Damona a spol.? Aj keď nechápem, na čo by ich teraz mohol potrebovať, keď je taký silný.

12.12.2014 | 11:00:07
Damon26

Rick bude zas mrtvý ?????? :(

12.12.2014 | 13:03:53
Leuš25

sice nevím, kdo to tam leží mrtvej, ale to není Ric.. tak klídek lidi :-)

12.12.2014 | 14:27:59
Syrion93

Když jsem se díval na zimní finále Flashe a Arrowa tak jsem zůstal s otevřenou pusou čučet na obrazovku. Škoda,že to samé nemůžu říct o TVD.. jako kdyby Elenu nikdy nikdo neunesl :D a zrovna Damon nepřišel na její záchranu.

Doufám,že Caroline a Stefan nikdy nebudou spolu. Ona je něco jako druhá Lexi a mělo by to tak zůstat. Nebylo by špatné kdyby jak šerifka zemře jsme dostali trochu „evil“ Caroline. Delena trápení by mohlo už skončit už je to nuda .. ne nechci je spolu nebudu lhát,ale všichni víme,že CD je zbožňuje a bohužel se dají zpět dohromady.

#7 Sjuzzn #14 RoseMary #27 RoseMary
12.12.2014 | 17:08:09
Sjuzzn

#6 Syrion93: suhlasim važne Caroline a Stefan proste ne…absolutne žiadna chemia nič,…zase Enzo:D…tam by to iste klapalo:)…a čos a tyka Deleny ako som ich veľky fanušik ale už aj na mňa to je priveľa ved už nech sa jej vratia spomienky alebo nech sa tam už konečne dačo zmeni:D…10 časti prešlo a stale nič:D…a hlavne Bonnie nech sa vrati…nevidela som tuto časť takže neviem či sa už vratila:D

#8 mima33
12.12.2014 | 17:23:02
mima33

#7 Sjuzzn: mne to pripadá, akoby sa to už len snažili naťahovať kvôli zárobkom a ani sa to nepokúšajú skryť. Ešte som v žiadnom seriály nezažila, aby sa tam v polovici série prakticky nič nedialo. Elena vyrevuje, ľutuje sa, hrá sa na nedobytnú a Damon za ňou behá ako pes. Stefan sa hrá na slušňáka, Caroline je večná moralistka, Rick je v tejto sérii totálny debil (vôbec by mi nevadilo keby zomrel, mám plné zuby toho, ako kvôli ženskej, ktorú pozná sotva pár mesiacov zahadzuje za hlavu všetky priateľstvá) ešte že je tam psycho Kai – keby bola druhá polovica seriálu len o ňom, vôbec by mi to nevadilo :D dúfam, že takto nepokašlú aj TO :/

12.12.2014 | 17:52:01
Syrion93

Kai jako záporák je hodně dobrý :) Mne prostě přijde,že to natahování Deleny po které ani tolik lidi zase netouží bere prostor pro víc zápletek a zvratů.

12.12.2014 | 20:14:43
Sjuzzn

čakala som trošku viac od tejto časti…aa ešte by ma zaujimalo prečo maju Enzo a Damon spolu tak malo scien…mohol by mu dať dajake rady ako nezabijať Stefana:DD…a radšej nech začne utešovať Caroline

12.12.2014 | 23:18:09
dada88

Zbavení magie v Mistic Falls – tvůrcům tleskám, nečekala jsem to a přijde mi to velice chytré. Na to, že to byl vánoční díl, mohl být Delena kiss, Steroline kiss, nebo se mohla Bonie vrátit. Škoda. Doufám, že ukázka na další díl: Spoiler- Sarah tam nebyla zmíněná jen tak pro nic za nic, mě přesvědčila, že TVD dělá vždy něco s nějakým smyslem :-). Takže všem kritikům této scény, bylo vysvětleno, že Monique se tam neukázala jen proto, aby jí mohl Enzo zabít. Liz je mi líto, bude upír??? Caroline evil vampire- good idea. I když jsem čekala od tohoto dílu víc, nestěžuji si a moc se budu těšit na díl 22.ledna.

#12 Leuš25
13.12.2014 | 0:57:28
Leuš25

#11 dada88: právě ten konec byl rozjetej na Delena kiss, A chuděra Elena jak nechápala, že jí nevidí.. jen mi je divný, že Damonovi nebylo divný, že tam nikdo není, když slyšel klepání.. Caroline evil vampire by bylo zajímavý, ale četla jsem že !Caroline Forbes přemýšlí nad funkcí upíří krve! tak asi tak zlá nebude

#15 RoseMary #20 dada88
13.12.2014 | 1:53:00
anndy

teď by mohl dát zase Damon přes hubu Rickovi, měl zabít Kaie dokud byl čas, nebo ho aspoň nenechat bez dozoru a při vědomí. Ten mrtví nemůže být Rick, podle těch naběhlých žil v obličeji by to měl být spíš upír ne? ale zase, promo moc rychlý, takže kdo ví, co jsem viděla

13.12.2014 | 7:35:59
RoseMary

#6 Syrion93: co znamena to cd?ja chci aby se delena dala zase dohromady.myslim ze se spolu vyspi az skonci to maskovaci kouzlo kterym kai na konci skryl elenu a elena se da s damonem zase dohromady.

13.12.2014 | 9:40:08
RoseMary

#12 Leuš25: caroline a zla?blbost.upiri barbie jak ji jednou nazval damon prece nemuze byt zla.ale videt caroline s vypnutou lidskosti by bylo asi hodne zajimavy.

#19 Leuš25
13.12.2014 | 9:47:01
Sjuzzn

všetci vieme že Damon a Elena budu zase spolu ale naťahovať do konca serie nemusia:D…chapem že nemožu hned teraz priviesť bonie lebo o čom by boli asi zyvšne časti:D…ale už by sa niečo normalne a take že WAU udiať mohlo…zatiaľ nič:D..dokonca by som prijala aj nejaku tu smrť:D

#70 RoseMary
13.12.2014 | 9:59:24
hrnec7

na to že to bylo mid season finále, tak jsem čekal víc cliffhanferů…vez­měme si příklad z arrow :) ;)

#18 mima33
13.12.2014 | 10:10:42
mima33

#17 hrnec7: Fakt? Nemôžeš predsa porovnávať Arrow s TVD. Arrow síce stráca na kvalite v poslednej sérii (čisto môj názor, aj keď v poslednej časti to zabili :D), ale TVD aj tak nikdy nedosiahne jeho kvalít :)

13.12.2014 | 11:29:09
Leuš25

#15 RoseMary: RoseMary prosím tě, přečti si celou diskuzi, to o čem píšu já, je jen reakce.. Mně občas přijde, že ty si bereš – jak z textu, tak se seriálu – jen, co tě zrovna zajímá. Nebuď tak roztěkaná a víc se soustřeď, věř mi, že ti to ulehčí život.. a ne jen tobě. btw zkratka CD je pro producentku seriálu Caroline Dries

13.12.2014 | 13:07:28
dada88

#12 Leuš25: No měli to dobře připravený a pěkně mě jako diváka navnadili a v tu chvíli jsem Kaie opravdu nesnášela :-D

#38 Leuš25
13.12.2014 | 13:17:21
RoseMary

#1 Emulepapule: vzdyt elena prece vzpominky ma ne?kdyz prekrocila antimagickou hranici tak se ji vsechno vratilo nebo snad ne?ale vazne uz chci videt elenu a damona spolu.treba v posteli.

#53 Andie24
13.12.2014 | 13:51:41
Blondqueen

Celkem mě konec posledního dílu zklamal…Vždycky to má být něco napínavého, ale teď:/ Steroline mi nevadí celekm se mi i spolu líbí, ale Caroline by to slušelo i s Enzem. Četla jsem že si Enzo najde dívku, nevím co je na to pravdy, ale bude ho škoda:D

#89 RoseMary
13.12.2014 | 14:07:48
Sjuzzn

TAKY MENŠI SPOILER!! :)
Julie Plec prezradila, čo uvidíme v roku 2015 v Upírskych denníkoch.

  • V roku 2015 uvidíme zjednotenie, ale ktoré čarodejnice to budú?
  • Uvidíte epizódu, ktorú režíroval Paul Wesley.
  • Konečne sa zoznámime so Sarah Salvatore.
  • Bonnie sa vráti… ale kedy? A ako sa zmení po tejto skúsenosti?
  • Uvidíme Stefana a Caroline v spoločnom flashbacku.
  • Budú tam bozky. Mnoho bozkov. A mnoho párov.
  • Niektorí sa dostanú spoločne do postele, niekto odíde a niekto nájde mier.
  • Bude tiecť krv.
  • Zomrie viac ako jedna osoba.
  • Bonnie oslávi narodeniny.
  • Matt Danovan nájde svoje životné poslanie.
  • Tyler Lockwood sa postaví za svoju priateľku
  • Bude flashback s Damonom Salvatore do roku 1858.
  • Elena Gilbert dostane návrh, ktorý navždy zmení jej život.
  • Jeremy Gilbert podá prihlášku na umeleckú školu. No naozaj.
  • Alaric Saltzman spadne do sladkej rutiny milostného vzťahu.
  • Enzo stretne dievča.
  • Caroline Forbes bude uvažovať o možnosti liečenia upíriou krvou a ich limitoch.
#32 RoseMary
13.12.2014 | 14:12:15
KirstenMegan

Znova to ide dole vodou…

13.12.2014 | 16:19:07
Syrion93

Mne bude stačit když ukončí tu Delena nudu a nebudou spolu vůbec to otevře prostor pro daleko víc nových dějových zápletek a bude to lepší pro seriál.

#30 RoseMary
13.12.2014 | 17:49:19
ella.1

Mě se postava kaie líbí. Myslím si, že je daleko zajímavější než celá Jo, takže mě by jejich případné sloučení v Kaie vůbec nevadilo. Všichni půl roku přemýšleli jak to udělat, aby se mohli vrátit domů a pak přijde Kai, použije svůj rádoby psycho mozek „plácne rukama o zem a všechno jim vyřeší.“ :-) Souhlasím, že Delena je hrozná nuda. Ale celkově se těším na další vývoj v seriálu.

13.12.2014 | 19:38:30
RoseMary

#6 Syrion93: nesouhlasim s tebou.elenu unesli ve druhe serii a damon se stefanem ji hned jeli zachranit.

13.12.2014 | 22:04:33
RoseMary

Delena 4ever!!!!!

13.12.2014 | 22:05:14
Stolid

Budú tam bozky. Mnoho bozkov. A mnoho párov. Niektorí sa dostanú spoločne do postele, niekto odíde a niekto nájde mier. Elena Gilbert dostane návrh, ktorý navždy zmení jej život.

  • Tak toto se mi vůbec nelíbí. Mě vztah Delena naopak baví, jenom mě přivádí k šílenství, že se rozešli, pak Damon umřel, Elena nemá vzpomínky… Je to strašně iritující, že se tak milují,a přece nejsou spolu! V normálním životě by prostě spolu žili jako dva normální upíři. :D
#31 RoseMary #54 RoseMary
13.12.2014 | 22:33:44
RoseMary

#25 Syrion93: ukoncit delenu?pres moji mrtvolu!!!!!!Delnu nesmi ukoncit jakioze Nikdy!!!!!

#37 mima33
13.12.2014 | 22:36:49
RoseMary

#29 Stolid: presne tak naprosty souhlas se vsim!!!!!!

13.12.2014 | 22:38:39
RoseMary

#23 Sjuzzn: neprozradi,i na­hodou jestli bude delena?

14.12.2014 | 8:04:00
dada88

Včera mě napadlo, jak by mohla Jo porazit Kaie, když má teď Kai takovou velkou sílu. Podle mého využijí sílu Bennetovic čarodějek a tím Kaie porazí a také si myslím, že se Enzo zamiluje do Sarah Salvatore :-)

#39 Stelly
14.12.2014 | 10:44:14
14.12.2014 | 12:13:18
Sjuzzn

Enzo by mal byť s Caroline…

14.12.2014 | 12:40:20
Damon☼Salvatore

Nejsem proti žádnému spojení postav ve vztahu a určitě pravidlo, že hodní mají být se zlými není neexistuje. Tak snad se všichni popárují.

#75 RoseMary
14.12.2014 | 13:11:09
mima33

#30 RoseMary: preboha, je to len seriál. Neprežívaj to tak :D inak ty si dokonalý príklad fanatika :)

#58 RoseMary #64 mima33
14.12.2014 | 14:14:54
Leuš25

#20 dada88: já myslím, že nejsi jediná, kdo v tu chvíli proklínal Kaie :-)

14.12.2014 | 16:37:24
Stelly

#33 dada88:
#34 Damon26: Oba páry mě napadly… :) Navíc sem četla,že Chris a Nina spolu prej dost flirtují.....Tak možná díky tomu budou mít víc scén…Takže nevím.....Ale jim by to spolu slušelo,myslím ve skutečnosti ;)

#104 RoseMary
14.12.2014 | 17:38:58
Elena:3

Hele a dost !!! Já vím že seriál není takovej jakej býval ale to je u všech zezačátku bomba a potom už to taková sláva není ale je tam zase něco jinýho nebaví mě číst ty věčný komentáře – Čekala jsem od toho víc nebo už to moc natahujou je to hrozny ..... Víte co lidi tak když vám to tak vadí tak se na to nedívejte já jsem stoho náhodou nadšená :D Není to o tom že proti sobě zápasí bratří o jednu holku ( 1–3 serie ) Ale je to o tom že si už v životě udělali jasno že Elena si vybrala Damona jsou ta prostě jiný komplikace a zápletky … Tenhle sloupec by měl bejt o tom jak jsme s toho nadšený a jak se těšíme na další díly nebo jak to nemůžeme vydržet jak to dopadne to nikdo neví co bude dál tak se na to sakra dívejte a pište co vás zaujalo a ne jenom to že ten seriál de do kolen a věřte že já vím o čem mluvím já viděla každou episodu 5 tkrát a četla všechny knižký co existujou !! :) :p

#41 dada88
14.12.2014 | 19:03:09
dada88

#40 Elena:3: Přesně,taky si to myslím.Já se těším každej týden jako malá holka a nelíbí se mi co díl to někdy i nepochopitelná kritika.

#42 Elena:3
14.12.2014 | 19:54:31
Elena:3

#41 dada88: Přesně já se taky na to těším jako malá holka a když má další episoda větší pauzu než obvykle jako třeba teď tak je se mnou doma k nevydržení :D :D Moje rodina se už modlí aby to vyšlo :D :D Ale tohle mě jako vážně znervozňuje ty lidi co tuhle stránku vymysleli si na tom dali práci a mysleli že to bude o tom jak se nám ten serál líbí a zatím je to pravej opak já třeba plakala tři dny když zabili Damona a všichni psali že od toho čekali víc tak co by sakra chtěli aby umřeli všechny ? Nebo co já jako myslím že seriál nejde do kolen to všechno dělaj fanoušci :)

#43 Alibi #45 dada88 #57 RoseMary
14.12.2014 | 20:47:34
Alibi

#42 Elena:3: Ahoj, mám malou otázečku :-). Jen tak z pohledu jiného knihomola, když čteš knihy TVD tak v představách vidíš Elenu blonďatou nebo tmavovlasou. Abych se přiznala tak jsem ze začátku dost těžko nesla takovou změnu, ale Nina byla jinak tak krásná, že jsem to překonala :-). Jen pro zajímavost mě zajímá jak jsi to nesla a neseš při čtení :-).

#44 Elena:3
14.12.2014 | 21:59:38
Elena:3

#43 Alibi: Ahoj , já jsem četla nejdřív TVD a to mě zaskočilo protože tam je spousta spousta věcí jinak … Ale když jsem četla Stefanovi a Eleniny deníky tak to už bylo lepší . V knize ji popisujou jako anděla … A já když čtu tak si představuju jak to vypadá a je to takový divný když seš zvyklá na Elenu s hnědýma vlasama a najednou blonďatý :D Ale dá se na to zvyknout ! No i když mě k ní ty vlasy nesedí a víš že Elenu měla hrát ta co hrála tu tetu Jennu v první serii?

#62 Alibi #66 kath023
14.12.2014 | 22:49:18
dada88

#42 Elena:3: Jo a nejen když zabili Damona,když si Elena nechala vymazat vzpomínky,když Jer volal Bon Bon,když Car brečela v autě,to jsem brečela jak blázen :-D a těch momentek je dost a když si Kai vzal moc od poutníků,kdo by to byl čekal.

#48 Elena:3
14.12.2014 | 23:01:23
Damon26

Kez by byla 7.serie

14.12.2014 | 23:17:34
Damon☼Salvatore

Souhlas děvčata, seriál se vyvíjí a musíme se tomu umět přizpůsobit a najít si něco pěkné na něj co nás bude těšit a vzrušovat před každým další dílem :-D

15.12.2014 | 16:37:00
Elena:3

#45 dada88: Přesně !!! Všechno co si napsala je pravda!! :)

15.12.2014 | 16:41:26
Elena:3

[46 Taky doufám'!! Ale prej bude …

15.12.2014 | 16:42:17
Elena:3

Jako 7 série !:)

#59 RoseMary
15.12.2014 | 16:43:22
Salvatoree

Když píšeme o nějakém vývoji, tak třeba já měl rád Damona v prvních 3 seriích, ale potom se něco změnilo a mám rád Stefana. Jsem třeba moc rád, že Elena s ním není, protože ona je taková nezajímavá. Je tady hodně názorů, že Caroline se nehodí ke Stefanovi,ale to je podle mě velký předsudek. Naopak vidím velké shody mezi oběma. Třeba její vztah s Tylerem to byla katastrofa a ke stefanovi se hodí více. Můj názor snad mě nikdo neprobodne kolíkem srdce ;-)

15.12.2014 | 16:47:21
Andie24

Těším se :) vypadá to dobře.. A taky si myslím, že Enzo potká tu Sarah.. Damon a Elena, Stefan a Caroline, Bonnie a Jeremy :) Takhle bych byla spokojená. Doufám, že nezemře někdo zase z hlavních postav, protože pak kdyby byla 7 série, tak ho stejně budou chtít vrátit zpět a to už by bylo přehnané podle mě :)..

#79 RoseMary
15.12.2014 | 17:58:19
Andie24

#21 RoseMary: Já někdy fakt nepobírám o čem to píšeš. A fakt mám pocit jako kdyby ses dívala jen na scény, kde je Damon a Elena. Kde jsi viděla, že by se Eleně vrátily vzpomínky ??! Vnímáš ten seriál vůbec ?

#55 RoseMary #56 RoseMary
15.12.2014 | 18:00:51
RoseMary

#29 Stolid: jenze pokud chteji sedmou serii ktera ma zacit pristi rok,tak to prece musi natahovat ne?kdyby vsechno hned vyresili,sedma rada by potom byla o nicem.nebo by to mohli udelat tak,ze na konci seste rady se damon da s eleenou dohromady a sedma serie bude o jejich spolecnem zivote.toho se ale stoprocentne nedockame.

15.12.2014 | 20:06:52
RoseMary

#53 Andie24: prece kdyz elena prekrocila hranice tak se ji tam najednou vsechno vybavilo,ne?Prece kdyz malem umrela tak ji najednou zacaly naskakovat vzpominky.

#65 Andie24 #66 kath023
15.12.2014 | 20:09:32
RoseMary

#53 Andie24: ze si nedokazu vybavit ve kterem dile to bylo neznamena ze to nevnimam.

15.12.2014 | 20:12:47
RoseMary

#42 Elena:3: presne tak.me se tvd libi a bavi me.vec nazoru.sice jsem toho nazoru ze vztah deleny uz az moc natahuji a meli by byt spolu,ale tvd mam rada a stve me na nem pouze jedna vec a to je to,ze mezi dily jsou dost dlouhe pauzy jako treba ted,ale trpelive cekam na dalsi dil a pocitam dny,ktere me deli od dalsiho dilu.doufam ze bude delena.

15.12.2014 | 20:32:36
RoseMary

#37 mima33: treba jsem dokonaly zivouci priklad silene fanaticky.

15.12.2014 | 20:38:15
RoseMary

#50 Elena:3: sedma serie…ano.damon a elena v posteli?ne. skoda. dokud neni sedmicka tak je tady porad nadeje a nadeje umira posledni ne?prece nekde jsem cetla ze se nekteri dostanou spolecne do postele ale nevime kdo a s kym a ja uz z toho umiram zvedavosti.

#67 Elena:3
15.12.2014 | 20:43:18
RoseMary

#34 Damon26: to snad ne!!!!Elena nemuze byt s Kaiem.Elena by mela byt s Damonem.Meli by k sobe zase najit cestu a Elena by ho mela ziskat zpatky.Musi byt Delena!!!!Delena 4ever!!!!!ellena by mela najit cestu k Damonovi tim ze s nim skoci do postele a bylo by to vyreseny ne?neco mi rika ze tak jednoduchy to nebude.

15.12.2014 | 20:50:18
Kačík

Konečně jsem tu našla i nějaké pozitivní komentáře :D už jsem myslela, že jsem jediná, komu se to pořád líbí :D a… RoseMary… už všichni víme, že Delenu nade všecko miluješ a nemusíš to psát pořád dokola :D díky :D

15.12.2014 | 21:56:47
Alibi

#44 Elena:3: Tak to můžeme být rádi za tu Ninu :-). S tou jsem se nakonec smířila. Snad jediný Damon a Matt splnili moje knižní představy :-). Máš přečtený i poslední díl? Nebo ještě navyšel? Mám v tom trochu binec :-).

#63 Kali #69 Elena:3
16.12.2014 | 0:59:40
Kali

#62 Alibi: že se vám do toho pletu :-D ale já četla knížku jen tu první,protože se mi moc nelíbili :-/,ale je pravda,že Elena popisovaná jako blonďatá pipina :-D,ze začátku jsem si představovala pořád Caroline,ta mi na tu knižní verzi Eleny seděla víc,ale pak jsem začla ignorovat blonďatý vlasy a už jsem viděla Ninu ;-),jinak s tím Damonem a Mattam máš pravdu,ještě mi celkem seděl Tyler,co si pamatuju,ale jinak je to úplně něco jinýho…aspoň teda ta část,co jsem četla…taky Bonnie byl celkem oříšek :-D

16.12.2014 | 5:33:50
mima33

#37 mima33: Ona očividne nevníma ani scény s Delenou, inak by vedela, že Elene sa spomienky nevrátili :D

#34 Damon26: To je zaujímavá predstava. Minule pridala Nina foto s Chrisom (Kaiom) a sú spolu zlatí :) aspoň nejaké oživenie by bolo :D aj keď to je blbosť, možno v realite :D

16.12.2014 | 8:16:44
Andie24

#55 RoseMary: To byly ale jen střípky. Nevrátila se jí paměť. Jen viděla střípky toho, co mezi nimi bylo.. Dyť to u toho dílu bylo úplně jasně vysvětlené. Kdyby měla paměť už zpět v tom dílu, tak by to mezi nimi vypadalo úplně jinak ;)

16.12.2014 | 11:11:57
kath023

#44 Elena:3: Ony vyšli i Eleniny deníky? :)
#55 RoseMary: Kdybys to vnímala,věděla bys,že to byly jenom kousky,ale jinak si nevzpoměla na nic,paměť se jí nevrátila.

#68 Elena:3
16.12.2014 | 16:03:43
Elena:3

#59 RoseMary: To já taky čekám přesně naděje umírá poslední ¨:)

16.12.2014 | 16:51:08
Elena:3

#66 kath023: Tady ještě ne ale mám kámošku v USA a tam jo … :'(

16.12.2014 | 16:52:49
Elena:3

#62 Alibi: A čeho myslíš jako stefanových nebo upířích deníků?

#72 Alibi
16.12.2014 | 16:54:13
RoseMary

#16 Sjuzzn: souhlas delena by mohla konecne skoncit v posteli!!!

16.12.2014 | 19:32:14
Stolid

Už dávno jsem smířila, že se seriály natahují, abychom se měli na co dívat. Kdyby TVD skončilo na konci 3. série, taky by se nám to nelíbilo. Nemám ráda telenovely, ale pokud se začnu dívat na nějaký seriál, děkuji za každou novou sérii, protože si seriál zamiluji a dívám se až do konce. Takže se mi TVD stále líbí a jsem zvědavá na další díly. A protože si blíží Vánoce, tak si přeji, aby spolu skončili tyto postavy: Damon a Elena, Stefan a Caroline, Bonnie a Jeremy, Enzo a Sarah. Tak by to bylo v pořádku, ne? Někde tady bylo napsané, že Stefan a Caroline jsou jenom přátelé, ale copak není tolik knížek s námětem, že se do sebe zamilují i ti nejlepší přátelé? Já na nich nevidím nic špatného. Stefan má teď zlomené srdce kvůli Eleně, avšak měl by dát Caroline šanci, a když teď Caroline umírá matka – tam se něco stane! :-) Bonnie jsem tak nesnášela, tak po posledním díle ji chci rozhodně zpátky.

16.12.2014 | 23:40:59
Alibi

#69 Elena:3: Už jsem si to vyhledala :-). Upíří zatím končí myslím letos 17-tým dílem. Četla jsi všechny?

#80 Elena:3
17.12.2014 | 0:57:34
dada88

Já si myslím, že podle spoilerů na nové povánoční díly, tak Elena podle mého odejde s Kaiem, a to bude to velké rozhodnutí v jejím životě. Ne proto, že by ho milovala, ale proto, že někomu tím pomůže, třeba Damonovi nebo Bonie.

#142 RoseMary
17.12.2014 | 11:18:21
Salvatoree

Dotaz na čtenářky knížek, jaký tam byl stefan, když byl jiný než v seriálu, to mě zajímá :-)

#76 mima33
17.12.2014 | 15:00:07
RoseMary

#36 Damon☼Salvatore: jenze elena a kai se k sobe vylozene nehodi.

17.12.2014 | 16:09:37
mima33

#74 Salvatoree: Neviem :D nepripadal mi taký otravný a menej sa ľutoval. Ja som mala knižného Stefana rada… ale aj tak sa nikdy nezmierim s tým, že zo seriálu úplne vyškrtli Meredith – tú som mala veľmi rada :/

#78 Alibi
17.12.2014 | 18:33:02
Salvatoree

Mám rád stefana a na tom se asi nic nezmění a mám ho ještě radši, když se rozešel s elenou. Už ať je další epizoda :-D

17.12.2014 | 21:15:14
Alibi

#76 mima33: Úplně s tebou souhlasím. Pro mě byl knižní Stefan hrdina, kterej se nedá :-). Naopak Damon ukňouraný a já jejom já. Teď mám nejraději seriálového Damona :-).

18.12.2014 | 21:32:12
RoseMary

#52 Andie24: presne to vraceni postav uz me taky stve.

19.12.2014 | 13:32:12
Elena:3

#72 Alibi: Ne skončila jsem 15 dílem :) Ale ty dva si určitě dokoupím :) :3

19.12.2014 | 21:48:02
Stolid

Já jsem skončila pátým nebo šestým dílem, protože ostatní díly mám, ale jeden mi chybí a ještě jsem se k němu po celé ty roky nedostala. Myslím, že Elena v knížce byla jiná, byla víc potvora. A zdá se, že v seriálu místo Meredith zaujala Caroline. Taky mi tam schází. V seriálu je lepší Damon než Stefan, i když Stefan ušel dlouhou cestu a teď se mi zdá stejně dobrý jako Damon, ne-li lepší. Vůbec jsem to neviděla, ale Damon se opravdu stává ufňukaný. Dřív by mu vůbec nevadilo, že ho Elena pořád omlouvá a vůbec by se s ní nerozcházel. Zdá se, že je láska změnila oba. Nenapadá mě absolutně nic, proč by měla Elena odcházet s Kayem…Co by s ní Kay dělal? Zase nějaké kouzla?

#82 Leuš25 #97 Stelly
19.12.2014 | 22:01:32
Leuš25

#81 Stolid: to se necháme překvapit, na co Elenu potřebuje – podle mě to Kai ještě víc zamotá :-)

20.12.2014 | 14:07:59
RoseMary

na co chce kai elenu by me taky zajimalo,ale ve spoilerech jsem cetla ze ma pro ni neodolatelnou nabidku nebo co tak si myslim,ze by ji mohl treba vratit vzpominky.tim padem by taky mohla byt zase delena ne?myslim si ze damon a elena proste budou spolu,akorat se to zbytecne protahuje.uz aby byl dalsi dil.

21.12.2014 | 12:50:36
natalietomickova

tyjo tak dlouho se bude cekat …moc se tesim co bude dal :)

21.12.2014 | 15:53:54
jakisska

Já myslím, že by Kai mohl Eleně nabídnout „lidství“, že by zase byla člověkem. Jsem taky zvědavá, jestli bude mít Kai něco společného s knižními malachy, když se vlastně jmenuje Malakai – tím by se otevřel prostor pro další série. A tahle série je podle mě mnohem lepší, než pětka. Ta byla taková roztříštěná, pohromu lidstva, které se báli i původní (myslím Silase), smetli během prvních dílů… ale teď to krásně rozmotávají, pěkně postupně. I když je pravda, že s Delenou to trochu moc natahují, možná to má nějaký význam…

#86 mima33 #87 RoseMary
21.12.2014 | 18:47:33
mima33

#85 jakisska: Ja som už dlho rozmýšľala, že by tam nejako mohli zakomponovať toho kitsune :) aspoň by narobil vietor – a možno bude seriálový Kai niečo ako on… a možno tam bude aj niečo s tou ľudskosťou, veď v knihe sa Damon premenil na človeka kvôli tej rastline, ktorú dala tá líška Stefovi v temnej dimenzii :D no každopádne by to bolo zaujímavejšie ako to, čo sa tam deje teraz :)

#113 RoseMary
22.12.2014 | 13:04:50
RoseMary

#85 jakisska: o lidske elene dost pochybuju.elena mela ve ctvrte serii sanci stat se zase clovekem a nevyuzila ji.elena se na cloveka prostre nehodi no.

22.12.2014 | 16:37:53
maixnerka(delena)

nevíte někdo nějaký spoiler o deleně?

24.12.2014 | 14:03:35
RoseMary

#22 Blondqueen: vzdyt to bylo napinavy.ja jsem napjata az az.

25.12.2014 | 21:19:34
maixnerka(delena)

je ještě jedno promo,který trvá jenom 20 sekund a nakoci toho proma kai něco říká eleně o damonovi,nevíte někdo,co řekl?ráda bych to věděla :)

#91 RoseMary #92 RoseMary
29.12.2014 | 17:42:53
RoseMary

#90 maixnerka(delena): prosimte kdes videla to promo?tady jsem nasla akorat jedno.

#112 maixnerka(delena)
29.12.2014 | 22:08:08
RoseMary

#90 maixnerka(delena): mohla bych se zeptet kde jsi videla to promo?prosim,tady na edne jsem nasla akorat jedno.mohla bych vedet aspon adresu nebo odkaz?cokoliv.

#93 mima33
30.12.2014 | 11:37:42
mima33

#92 RoseMary: Asi logicky na YT :D a nepíš to sem láskavo tridsaťkrát, stačí keď to napíšeš raz!

30.12.2014 | 11:55:53
RoseMary

zda se to jenom me nebo by ta mrtvola mohlo byt damonovo spaleny telo po narazu do grillu,kdyz se s elenou snazili zabit poutniky?probouzeni eleninych vzpominek…kaiova neodolatelna nabidka pro elenu…dava to smysl.a odkud jte vlastne prisli na to ze elena damonovo telo nevidela?videla ho potom co se probraly na druhy strane.vim ze uz tady nejaky takovy nazor byl a ted kdyz jsem se na to podivala ponekolikaty za sebou tak mi to taky najednou zacalo pripadat jak damon.

#97 Stelly
31.12.2014 | 11:41:52
RoseMary

víte že uvažují o tom že by se v sedme serii damona zbavili?to snad ne.nemuzou prece jen tak vysachovat hlavni postavu nebo jo?

#96 Stelly
31.12.2014 | 19:17:24
Stelly

#95 RoseMary: když by byla sedmá sérka poslední nebo poslední zkrácená.....A na­víc pokud by Ian už dál něchtěl točit,tak by mu mohli udělat smlouvu,že si v sedmičce pár dílů odtočí a pak už umře-napořád.....a obejví se tam pak už jenom třeba třikrát ve flashbacku… ;) Takže jak vidíš šlo by to…

#98 mima33
1.1.2015 | 11:48:26
Stelly

#81 Stolid: dřív ho to taky štvalo,protože tím vlastně se snažila zakrýt jeho pravé já.....Jak třeba dřív i bezdůvodně zabíjel nebo místo toho aby nechal někoho žít(i když byl zlej)…tak ho zabil…no a Elena ho omlouvala…Nakonec se nějak asi shodli.....ale máš pravdu,že je láska změnila ;)
#94 RoseMary: odkud si přišla na to ty,že Elena tělo Damona neviděla?Projížděla sem to tu celý a nikde ani zmínka ;) Jestli sem se přehlídla,tak napiš číslo komentáře,kde by to mělo být! ;)

#99 RoseMary
1.1.2015 | 12:05:10
mima33

#96 Stelly: Ja som dokonca niekde čítala – aj keď ma zabijete neviem kde – že Ian sám povedal, že hranie Damona ho už nenapĺňa, plus že zmluvu má na šesť sérií a ďalšiu podpísať vraj nechce. Nie je to potvrdená informácia, tak to neberte moc vážne!!!

#99 RoseMary
1.1.2015 | 18:40:17
RoseMary

#97 Stelly: ja nevim ale jsem si celkem jista ze to tady nekdo psal,ale je to nesmysl,protoze elena damonovo telo videla kdyz se probraly na druhy strane nebo ne?jsem si stoprocentne jista ze to tady nekde bylo ale ted jsem taky projela celou diskuzi a nikde nic.asi jsem se vazne prehlidla omlouvam se.
#98 mima33: ja jsem to nekde taky cetla ale myslim si ze the vampire diaries bez damon a uz proste nebudou nikdy to co byly driv.

1.1.2015 | 21:16:45
RoseMary

me osobne se nejvic libila druha serie potom to proste slo do kytek a jestli chteji vysachovat damona tak se na to uz nejspis vubec nikdo koukat nebude.proc by tam nemohli vratit stare postavy na ktere se dalo aspon trochu koukat?treba rose byla fantasticka a kdyz ji nechali umrit,tak jsem z toho byla hodne smutna.vim ze tady nekde zaznelo ze tam byla nepodstatna ale aspon se na ni dalo koukat mnohem lip nez treba na kaie.

#101 Stelly #102 mima33
1.1.2015 | 21:27:11
Stelly

#100 RoseMary: mě se zase Kai líbí…On je boží......Mě spíš mrzí třeba Jenna......Ale tak třeba když by TVD skončilo,mohli by pár postav(když by o to herci stáli) přesunout do TO…-Jen nápad........mě se třeba TVD pořád stejně líbí,ale když se koukám zpětně musím uznat,že třeba podle mě byla nejslabší čtyřka :)

#102 mima33 #108 kath023
2.1.2015 | 13:37:36
mima33

#100 RoseMary: Kai je jednou z najlepších postáv, aké tam za poslednú dobu boli. Dokonca aj môj milovaný Alarick stratil svoje čaro, nehovoriac o toľko ospevovanom Damonovi, ktorý už tiež nie je čo býval. Damon z prvej série by nikdy nefňukal kvôli Elene a vždy by myslel na seba – toho Damona som mala najradšej, bol to proste badass :D

#101 Stelly: Jennina smrť bola podľa mňa zbytočná a ja si myslím, že najslabšia séria bola piata, hneď po nej táto a potom štvrtá. Prvé tri boli absolútne dokonalé – najradšej mám stále druhú :) A to s tým presúvaním postáv by nemuselo byť zlé. Už nejaký ten piatok mám TO radšej ako TVD. Ale zasa by záležalo na tom, aké postavy by chceli presunúť. Napríklad takou Elenou by to len pokašľali (možno som ňou príliš zaujatá, ale do Originálov sa mi proste nehodí). Ale nemyslím si, že sa niečo také naozaj udeje.

#103 Packa
2.1.2015 | 14:13:08
Packa

Já bych nepřesunovala, ale pokud, tak Enza! To je postava, která by si rozhodně zasloužila pokračování. :)

#102 mima33: S Alarikem souhlasím, je teď divný a vůbec to není on.

redaktor
2.1.2015 | 14:28:20
RoseMary

#39 Stelly: ne ani omylem elena a kai fuj.ve skutecnosti nina a chris…nesedi mi k sobe.s damonem ji to proste sluselo mnohem vic.

#106 Stelly
2.1.2015 | 20:47:27
RoseMary

ja mam rada damona tak jak je ted a celkove se mi proste vic libi ty kladnejsi postavy nez ty zaporne.je taky ale pravda ze cele tvd je uz takove…nevim jak bych to mela rict,mam ten serial rada to sice ano,ale uz to neni takove jake to bylo ve druhe serii,no.myslite ssi ze z eleny bude clovek?

#106 Stelly
2.1.2015 | 20:54:34
Stelly

#104 RoseMary: A co říkáš na Iana s Nikki? :O :)
#105 RoseMary: Neřekla bych,ale napadlo mě že jí třeba může nabídnout oživení jejích rodičů…I když to bude asi blbost…Doufám,ale že to nebude,tak že vypustili takovej spoiler a pak to bude jenom nějaká pitomost.....­.Očekávám fakt něco velkýho,když jí to má změnit navždy život! ;)

2.1.2015 | 23:45:22
RoseMary

podle me se k sobe vubec nehodi,ale kdyby treba dohodili nikki do the vampire diaries byla by to zase zmena,bylo by to zase neco jinyho.oziveni eleninych rodicu?to me nenapadlo,ale bylo by to asi zajimavy.videli jsme je vlastne pouze jdnou nez se z eleny stal upir tak tam byly vzpominkove zabery.

#108 kath023
3.1.2015 | 13:33:34
kath023

#101 Stelly: Přesně tak,Kai je nej! :D Přistihla jsem se že nad ním slintám víc než nad Damonem,a to už je u mě co říct :D Jenna mi tam docela chybí,měla jsem ji ráda,a (napsala jsem to tady už asi stokrát a klidně to napíšu znova :D ) chybí mi tam Katherine.Já bych do TO rozhodně šoupla Caroline (pořád doufám v Klaroline). No,čtvrtá série je jedna mých nejoblíbenějších.. :D
#107 RoseMary: Ne,Nikky v TVD,to prosím ani neříkej :D

#109 RoseMary #110 dada88 #111 Stelly #115 Stelly
3.1.2015 | 13:55:21
RoseMary

#108 kath023: a proc ne?mohlo by to byt zajimavy.nerekla jsem ze bych ji tam mermomoci chtela,jenom rikam ze by to bylo zase neco jinyho.caroline v to?proc ne?mohlo by to byt zajimavy.

#111 Stelly #118 kath023
3.1.2015 | 14:34:22
dada88

#108 kath023: Já mám taky nejradši tu 4.sérii, a jinak Kai je skvělej – skvělá postava.

#115 Stelly
3.1.2015 | 17:07:21
Stelly

#109 RoseMary:
#108 kath023: No záleželo by taky na tom koho by hrála :) Jinak Kath mi taky chybí…Mohli by jí dát alespoň nějaký flashbacky ;) Třeba když El zapomínala na Damona,tak vzpomínala na to co Kath říkala.....Tak sem myslela,že tam bude flashback a ono nic :/ A Jenna,upřímně sem nechápala na co jí to všechno řekli,jen aby jí o 2 díly později zabili… :/ Jinak by mě zajmalo,jestli se vůbec v TVD/MF dozví,že Klaus má dítě…Nebo,že někteří mrtví původní zase ožili…?Protože pomalu kdykoliv měli potíže v MF přijel Klaus,ale ne naopak.....Zkrátka by bylo docela zajmavý kdyby taky nějaký postavy jeli do NO… ;)

#118 kath023
3.1.2015 | 21:00:46
RoseMary

#86 mima33: damon a clovek?jen to ne!!!!Nikdy!!!!

3.1.2015 | 21:39:36
Stelly

#112 maixnerka(delena): Já si nemůžu pomoct,ale přišlo mi jako by to ani na konci videa nebyla Elena.....Ale Katherine....­.A nebo úplně nová Elena-což by se mi obojí líbilo :3 …A jestli sem správně rozuměla,tak Kai se ptal El na to jestli jí Damon napad?To by znamenalo,že se jí možná snaží obrátit na svou(Kaiovu) stranu.....Také jinak proti ostatním,nebo minimálně proti Damonovi… :O Těším se :3 Hlavně na to jak to teda je ;)

#123 RoseMary
3.1.2015 | 21:50:52
Stelly

#108 kath023:
#110 dada88: Jinak holky napadlo vás jak by to asi vypadalo,nebo lépe řečeno jak by to dopadlo,kdyby se Kai stal upírem? :O ;)

#116 dada88 #118 kath023
3.1.2015 | 21:53:01
dada88

#115 Stelly: No otázkou je jestli po přeměně by mohl ještě čarovat nebo ne, ale podle mámy Bonie ne, takže, si myslím, že to by on určitě nechtěl, leda, že by ho proměnili násilím.....

#117 Packa #120 Stelly #126 RoseMary
3.1.2015 | 22:33:16
Packa

#116 dada88: Přesně, po přeměně by nemohl čarovat, takže dobrovolně určitě ne. A za sebe teda říkám taky ne, on je skvělý tak, jak je! :)

#120 Stelly
redaktor
4.1.2015 | 10:18:13
kath023

#109 RoseMary: #111 Stelly: No já ji moc nemusím,i v Twi­light mi přišla taková nijaká (a trvalo mi dlouho než mi došlo že tam hrála ona,páč mi na tu Rosali nebo jak se jmenovala vůbec nepřijde podobná :D )
#115 Stelly: Psychopat už je teď,a kdyby se mu všechny emoce zesílily..potěš koště :D Mohlo by to být zajímavý,a hlavně by mě zajímalo jestli by mohl dál čarovat,protože to on vlastně nemůže ani normálně,a ta schopnost vysávat magii by mu třeba mohla zůstat..

#120 Stelly
4.1.2015 | 12:11:31
RoseMary

jo ja nikki taky moc nemusim,byl to jenom takovy napad.kai a upir?parada.treba by ho mohli premenit a matt by ho potom mohl zabit.dokonalost ne?zbavili by jsem se jednoho hajzla a v MF by byl klid.

#120 Stelly #121 kath023
4.1.2015 | 13:01:53
Stelly

#119 RoseMary: V MF nikdy nebude klid! ;D Jinak ty asi moc záporáky nemusíš,co? ;)
#118 kath023: Právě mě by zajmalo jestli by byl normálním upírem nebo ne…Přece jenom normálním čarodějem taky není ;) #116 dada88: #117 Packa: A Bonniina máma byla normální čarodějka,takže proto byla normálním upírem… ;)

#121 kath023 #124 RoseMary
4.1.2015 | 13:52:48
kath023

#120 Stelly: #119 RoseMary: Mrtvej Kai,to by se mi právě nelíbilo :D Ty radši ty kladný postavy co? :) Já většinou taky,ale Kai je prostě..aww :D Právě,já si myslím že by si tu magii mohl brát dál. Jen mě tak napadlo,všichni mleli jaký je Silas zlo,ale pak nic moc,Kai mi přijde aspoň 2× horší :D

#122 mima33 #123 RoseMary
4.1.2015 | 15:33:01
mima33

#121 kath023: Súhlas, Kai je dokonalý. Ja mám práve radšej tie záporné postavy – milujem sa v nich vŕtať a premýšľať nad tým čo robia a prečo. Silas mi veľmi ako nejaký záporák nepripadal – teda áno, ale len dovtedy, kým sa tam nezjavil. Kai má náboj a myslím, že by mohol narobiť poriadny prievan. Koniec koncov, v Mystic Falls to zdochýna nudou, tak by bolo konečne treba nejaké oživenie. Sledovanie Deleny a Steroline je maximálne nudné :/ :D

#132 kath023
4.1.2015 | 18:25:17
RoseMary

#114 Stelly: elena na kaiove strane?paneboze jenom to ne.chci aby mela elena vzpominky a aby byla s damonem.nesmi se pridat ke kaiovi.
#121 kath023: mam radsi ty kladne postavy.kai je proste hajzl.ale udelal dobre kdyz vysal magii poutniku,protoze diky nemu uz v mystic falls nebyli zadne antimagické hranice a to je dobre.

5.1.2015 | 10:33:44
RoseMary

#120 Stelly: nejenomze zaporaky nemusim ja je primo nenavidim a lezou mi krkem a vzdycky se modlim aby je ti kladni nebo aspon zpulky kladni co nejdrive zavrazdili.potom je tam klid.kenecne.

#130 Stelly
5.1.2015 | 10:42:25
RoseMary

co ze se tehdy vlastne stalo s boniinou mamou?ted si to nejak nemuzu uvedomit.damon ji premenil,protoze potrebovali prerusit benetovic linii a…dal nevim.

5.1.2015 | 10:45:44
RoseMary

#116 dada88: kaie by mohla premenit treba elena,protoze ta jeste nikoho nepremenila.vsichni upiri nebo teda skoro vsichni s vyjimkou tech,kteri tam byli jenom na par dilu nekdy nekoho premenili nebo zabili.elena pozabijela par lidi,to jo,ale ze by nz nekoho udelala upira se asi nedockame.myslela jsem si ze premeni liama potom co mu rekla pravdu o tom co je zac nebo ze udela upira z te lady witmorove co ji uzdravila krvi.a ono nic.myslite si,ze se toho nekdy dockame?

#127 RoseMary
5.1.2015 | 10:52:13
RoseMary

#126 RoseMary: nebo by to taky mohli udelat takhle: Elene se vrati vzpominky potom co zabiji Alarika.vybavi se ji uplne vsechno.od jejiho prvniho setkani s damonem az po damonovu smrt.kdyz si vzpomene na to,ze to ze se damon nevratil z mrtvych je lukova vina,tak se ho vyda hledat a az ho najde tak ho zabije nebo mu bude vyhrozovat a udela z nej upira.luke ji potom uda mattovi ze ktereho se mezitim stane novy serif mystic falls protoze serif forbes umre,ale matt jelikoz je elenin kamarad tak ji z toho vyseka.potom matt luka zabije a elena zabije celou jeho rodinku,protoze bude stejne pomstychtiva jako damon.to by bylo super ne?ja bych se k tomu serialu mohla nakonec pridat.me by to vazne bavilo a fantazie mam na to dost.

#128 mima33 #129 ella.1
5.1.2015 | 11:39:12
mima33

#127 RoseMary: Matt a šerif? To je úplná hlúposť. A nevidím dôvod, prečo by Elena mala chcieť vyvraždiť Lukovu rodinu. Možno by sa chcela pomstiť Lukovi, ale to je tak všetko. Ona totiž nie je ani zďaleka potvora. Na niečo také by sa dala možno Katherine, ale sladká Elenka nie. A okrem toho, teraz, keď má Kai toľko sily, pochybujem, že potrebuje nejakú labilnú Elenu, aby sa pomstil svojej rodine, keď to ľavou zadnou zvládne aj sám. Za tým bude niečo iné.

#130 Stelly #135 RoseMary
5.1.2015 | 13:01:53
ella.1

#127 RoseMary: Proboha proč by měla chtít Elena zabíjet Luka, to, že se Damon nemohl vrátit kvůli němu, ví od začátku, proto po něm chtěla ty byliny aby mohla Damona vidět aspoň ve svý hlavě. Tak nevidím jedinej důvod proč by mu po půl roce měla chtít něco udělat. To by bylo vážně padlý na hlavu.

5.1.2015 | 14:24:52
Stelly

#124 RoseMary: Jenže bez záporáků by to byla nuda…A i ve skutečnosti sou mrchy a hajzlové…A kdyby nebyl Kai,o čem by ta série byla?Navíc částečně díky Kaiovi se Damon dostal domů… A jestli nemáš ráda záporáky,koukej napohádky.....Nic ve zlým ;) Navíc kdyby se El přidala ke Kaiovi,tak by to byla celkem dobrá zápletka…Jen můj názor ;) Jinak kdyby zabili Rica,tak by se Eleně nic nevrátilo,protože Ric už není upír-resp. řečeno upír co jí ty vzpomínky vzal ;) .....
#128 mima33: Někde sem četla spoilery na tuto sérii a tam se psalo,že Matt má být starostou nebo šerifem......A jak to tak vypadá,tak možná i bude… ;) Takže to zas taková hloupost není…

#131 mima33 #132 kath023
5.1.2015 | 15:16:44
mima33

#130 Stelly: No dobre, v TVD je očividne možná akákoľvek hlúposť :D čo už. Som zvedavá, kam to až sú ochotní dotiahnuť celé.

#132 kath023
5.1.2015 | 15:57:46
kath023

#122 mima33: Já jsem ze Silase měla docela respekt,ale potom to tak nějak nechali vyšumět,to už Tessa byla víc drsná jak on :D
#130 Stelly: Tak já jsem byla taky ve věku kdy jsem nesnášela záporáky,protože byli prostě špatní a zlí a ubližovali hodným a hotovo.Až časem jsem začala přemýšlet nad tím proč jsou tak špatní,a některý jsem začala mít ráda protože měli prostě takový kouzlo a šmrnc co ty kladný ne (a je pravda že bez záporáků to prostě nejde,ani v těch pohádkách :D ).
#131 mima33: Mě Matt jako šerif taky nesedí.On tam byl vždycky spíš do počtu,ale mě teda nikdy nevadil,taková stabilní,trošku nudná a trošku zbytečná lidská postava,to se tam podle mě hodilo.Ale teď má najít nový smysl života,a jestli to bude zabíjení upírů,tak se mi chlapec teda pěkně sprotiví,jako třeba Tripp.Mimocho­dem,ten tam taky moc dlouho nevydržel,ta tuna nových postav s krátkou životností už mi taky leze krkem :D

#133 RoseMary #134 Stelly
5.1.2015 | 19:52:22
RoseMary

#132 kath023: to je pravda cekala jsem ze nove postavy budou mit nejakou zivotnost.jak dlouho tam vydrzely nez je pozabijeli?

#134 Stelly
6.1.2015 | 15:50:26
Stelly

#133 RoseMary:
#132 kath023: Hele dvojčata se drží :D A navíc lepší pozabíjení,než bezdůvodný mizení viz… April,atd..... ;) Jinak já Silase chvílema zbožňovala a chvílema mi lezl krkem :D

#137 RoseMary
6.1.2015 | 19:06:11
RoseMary

#128 mima33: mas pravdu matt mi na serifa taky nesedi ale nekde ve spoilerech jsem cetla ze bude serif nebo neco v tom smyslu.podle me se z matta stane serif potom co serifka forbesova umre.ale kdyby byl matt proti vsem,tak by to byl dobry obrat ne?ale neco mi rika ze matt nebude jako tripp,protoze prece jenom je hodnej,ne?mozna ze ukaze trochu sveho temnejsiho ja,ale myslim si ze to nebude prehanet a ze by pravdepodobne nikdy nesel po elene a ostatnich.

#136 Stelly #138 mima33
7.1.2015 | 12:13:48
Stelly

#135 RoseMary: Už šel po Enzovi,ale to se mu nepovedlo :3 Takže když by mu ruplo v bedně tak by v klidu mohl jít po všech ;) Ale Matt a záporák?Podle me trochu divná kombinace :/

#139 RoseMary
7.1.2015 | 12:35:59
RoseMary

#134 Stelly: jo no dvojcata se drzi,ale to jsou asi skoro jedine postavy,co tam chvili vydrzely.na co tam vlastne davaji nove postavy kdyz je po par dilech hned zabijou viz. treba chudak rose?byla z tech dobrych a byla tam jenom chvili nez ji pomstychtiva jules zavrazdila a navic jules sla prece puvodne po damonovi ktery si rosinu smrt vycital,protoze ji mel rad.klaus jules zabil v poslednim dile treti serie,protoze potrebova l vlkodlaka do obetniho ritualu slunce a mesice.

#138 mima33 #140 Stelly
7.1.2015 | 13:17:22
mima33

#137 RoseMary: V poslednom diely druhej série. V tretej už bol hybrid a vtedy vzal Stefana preč a Elena s Damonom ho hľadali. V tretej sérii sa aj prvýkrát pobozkali.

#135 RoseMary: Ako povedala Stelly, už šiel po Enzovi, tak by som sa ani nedivila, keby šiel po Damonovi, Stefovi alebo komkoľvek inom. Ale aktuálne ho Enzo drží nakrátko. A dúfam, že ten spoiler bol falošný :D Matt ako šerif? Veď to je absolútne ako zlý vtip! Nehovoriac o tom, že je na to fakt primladý.

7.1.2015 | 13:52:49
RoseMary

#136 Stelly: to je taky pravda matt mi na zaporaka nesedi vzdycky byl z tech dobrych a at se snazim jak chci tak nevidim duvod,proc by se mel najednou obratit naruby,ale na druhou stranu zase chapu,ze lidi se meni.nechame se prekvapit.vim ze jsem to tady nekde psala,ale vazne uz se nemuzu dockat dalsiho dilu.

7.1.2015 | 13:53:43
Stelly

#137 RoseMary: Tak kdyby vážně dali Jules dohromady s Damonem-jak měli původně v plánu…Tak by Rose taky zmizela.....A navíc bych řekla,že je štěstí,že jí tam udrželi tak dlouho… :) a Taky se nemůžu dočkat dalšího dílu ;)

#141 RoseMary
7.1.2015 | 19:55:12
RoseMary

#140 Stelly: jules a Damon?Zajimavy parecek.Myslim si ale ze Rose tam nebyla nejak moc dlouho.V druhe serii byla ve trech dilech myslim a ve treti v jednom.je to skoda,protoze jsem ji mela vazne rada i kdyz byla zezacatku z tech spatnych,ale ona proste nikdy nebyla vylozene spatna a to ze tehdy elene zlomila vaz,si elena proste zaslouzila.ciste muj nazor tak me za to neukamenujte.Jules a Damon?to by nebyl moc pekny parecek.nejak jsem nepochopila proc by tehdy nmeli nechat rose zmizet.vysvetlis mi to?

#144 Stelly
7.1.2015 | 21:10:46
RoseMary

#73 dada88: ale elena a kai proste nejdou dohromady.

#143 mima33
8.1.2015 | 20:37:43
mima33

#142 RoseMary: A podľa mňa idú. Chris je proste sexy… a či sa vám to páči alebo nie, Damon je už okukaný :D aj keď Iana stále zbožňujem, no aj toho najlepšieho jedla sa človek nakoniec preje.

#144 Stelly
8.1.2015 | 21:30:29
Stelly

#141 RoseMary: No podle mě by jí asi zabil Elijah hned s Travorem a nebo by vymysleli něco jinýho..... ;) Rose nebyla postava,která by se tam udržela…Můj názor ;) Chápu,že ty jí zbožňuješ,ale já Ti taky neberu,že ty nemáš ráda Katherine ;)
#143 mima33: Přesně Chris je boží!I když docela je zajmavý,že já sem se stala Delenou až teprve dílem 6×06.....Kdy už oba ve skutečnosti byli někde jinde ;) :3

#145 mima33
9.1.2015 | 21:17:47
mima33

#144 Stelly: No mne boli tie ich lásky zo začiatku úplne jedno a z kníh som mala rada Stefana. Delena ma chytila v tretej sérii, aj keď som Damona mala rada vždy, ale úprimne, už je to nuda, stratilo to iskru a nemajú už medzi sebou akúkoľvek chémiu :/ je mi to ľúto, že to medzi nimi tak dopadlo, ale Damon by si mal nájsť niekoho nového, lepšieho a Elena nech si robí čo chce :D a pri tejto príležitosti by sa pokojne mohla zatúlať v nejakom pomätení mysle aj ku Kaiovi :D (len tak medzi nami, neviem prestať slintať nad jeho fotkami :D)

#146 RoseMary
9.1.2015 | 22:32:16
RoseMary

#145 mima33: elena a kai?prosim jenom to ne!!!!!Nenavidim kaie.Elena nemuze byt s nim.vubec se k sobe nehodi samozrejme je to jenom muj nazor.

10.1.2015 | 22:02:32
RoseMary

vim ze to sem nepatri ale nevi nekdo z vas proc kdyz si stahnu z ulozto film tak se mi najednou neprehraje?

#148 Stelly #149 mima33
10.1.2015 | 22:05:54
Stelly

#147 RoseMary: buď to je typem toho filmu-jako že nemusí jít zrovna na váš počítač televizi a nebo tím videem přímo… Jinak nevím ;)

11.1.2015 | 15:54:01
mima33

#147 RoseMary: Alebo to môže byť aj prehrávačom. Nie každý prehrá všetky typy súborov. Ja som s tým tiež mala problém, nainštalovala som nový prehrávač a všetko šlape ako má :)

#152 RoseMary
11.1.2015 | 19:47:09
mima33

Inak, keď už sa tu riešila tá siedma séria, tak pred pár minútami CW vypustila info o tom, ktoré seriály obnovuje a TVD sú tam… a, vďaka bohu, aj TO :D

#151 kath023
11.1.2015 | 19:50:27
kath023

#150 mima33: Jojo,viděla jsem :) Na jednu stranu jsem ráda,ale na druhou (a teď mě třeba ukamenujte :D ) jsem tak trochu doufala že už to tenhle nějak důstojně ukončí.

#155 RoseMary
11.1.2015 | 21:55:04
RoseMary

#149 mima33: tak jsem dala na tvoji radu a nainstalovala si novy prehravac ale stejne se mi to neprehraje,protoze je to pry nejaka nelegalni kopie nebo co.takze si v pocitaci asi neprehraju jediny video no super.

#153 kath023
12.1.2015 | 16:56:21
kath023

#152 RoseMary: Nebo se podívej jakou tam máš u toho koncovku,já stahuju jenom avi,nic jinýho mi taky nejde přehrát.

12.1.2015 | 17:37:06
RoseMary

tak uz mi vsechno slape jak ma.vazne to asi bylo koncovkou

13.1.2015 | 14:57:10
RoseMary

#151 kath023: treba ja jsem za sedmou serii rada.vec nazoru.na jednu stranu jsem rada ze obnovili muj oblibeny serial ale na druhou stranu jsem taky tak nejak doufala ze to uz bude koncit,ale je jasny ze to delaji kvuli penezum,protoze porad budou mit dost stalych fanousku kteri to budou sledovat.ne ze bych nebyla rada ze obnovi muj oblibeny serial to samozrejme jsem ale proste si tak nejak nedokazu predstavit o cem sedmicka bude.videla jsem sice par spoileru,ale to je dost malo abych si z toho dokazala predstavit celou serii.Myslim si ale ze kdyby tvd skoncilo jak uz tady zaznelo na konci treti serie tak by se nam to taky nelibilo.ja se na sedmou radu docela tesim.

#156 kath023
14.1.2015 | 15:53:20
kath023

#155 RoseMary: Jo,to by se mi taky nelíbilo,4. a docela i 5.sérii mám ráda :)

14.1.2015 | 18:04:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás