Van Helsing Je potvrzeno pět herců, kteří se určitě objeví ve druhé řadě

Je potvrzeno pět herců, kteří se určitě objeví ve druhé řadě

Je potvrzeno pět herců, kteří se určitě objeví ve druhé řadě

Produkce druhé řady seriálu Van Helsing začala na začátku ledna a už prosákly první informace, kdo se v pokračování úspěšného seriálu stanice Syfy určitě vrátí. Na které postavy se tedy můžeme těšit v nové řadě, že si to rozdají s nebezpečnými a krvežíznivými u­píry?


3 0
30.1.2017

Na podzim 2017 se opět dočkáme seriálu Van Helsing. Tentokrát nás bude čekat druhá řada, která bude mít po vzoru té první opět třináct epizod. Produkce druhé sezóny začala na začátku roku a plánovaný konec je v půlce června. Trailer na novou řadu tedy můžeme očekávat přibližně v létě, jak tomu bylo i minulý rok.

Výkonný producent seriálu Neil LaBute se svěřil, že svět upírů je veliký a seriál má stále co nabídnout. Neil je rád za podporu, kterou do něj stanice Syfy vkládá. Dle něj tu s námi může být Van Helsing ještě několik let. Nápadů, příběhů a inspirace je opravdu hodně. Nyní také bylo definitivně potvrzeno, na koho se můžeme v druhé řadě těšit.


Hlavní postavou stále zůstává Vanessa Helsing v podání Kelly Overton. Z živých budeme dále vídat Fleshe (Vincent Gale), Mohameda (Trezzo Mahoro) a doktorku (Rukiya Bernard). Z upírů budeme pravidelně potkávat Axela Millera (Jonathan Scarfe), který se do seriálu vrací po krátké odmlce. To je zatím všechno. Ve výčtu chybí například Sam, Julius, Dmitri, Rebecca a další. Snad brzy budou potvrzeni i oni.

Koho byste ve druhé řadě nejradši viděli? A koho byste naopak z obsazení vyškrtli?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny