Van Helsing O čem bude první řada?

O čem bude první řada?

O čem bude první řada?

První řada se už pomalu blíží, proto je nutné vědět, o čem vlastně bude. Hlavní hrdinkou je Vanessa Helsing, která se probouzí do zcela zdevastovaného světa upíry. Vanessa se jim okamžitě postaví a stane se novou nadějí slabého lidstva.


4 1
14.8.2016

Základní informace

Počet epizod: 13
Délka jedné epizody: 60 minut
Premiéra první řady: 23. září 2016
Tvůrce: Neil LaBute
Stanice: Syfy
Hrají: Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Paul Johansson, David Cubitt, Tim Guinee, Rukiya Bernard, Aleks Paunovic, Alison Wandzura, Trezzo Mahoro, Hilary Jardine, Laura Mennell, Terry Chen, Sarah Desjardins, Avery Konrad

O co půjde?

Příběh bude pojednávat o mladé dívce Vanesse, která je příbuzná legendárního Abramaha Van Helsinga. Vanessa je vzkříšena a zjišťuje, že svět se naprosto změnil od jejích posledních vzpomínek. Celý svět ovládli upíři a zničili de facto celou civilizaci. Nyní lidé žijí ve stínech a schovávají se před upíry. Vanessa se probudila do noční můry post-apokalyptické­ho světa.


Vanessa zjišťuje, že její složení krve je zcela odlišné oproti ostatním lidem. Vanessa je imunní vůči upírům, čímž se stává jednou z posledních nadějí lidstva. Po mladé Van půjde všichni upíři, Vanessa ale sestavuje tým lidí, se kterými vyrazí do Colorada doufajíc, že se jí podaří nalézt zbraň, která jim pomůže upíry vyhubit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny