Van Helsing John

John

John

John je impulzivní člověk, který nejdříve jedná, než přemýšlí. Je neoblíbeným členem skupiny, který chce vše vyřešit silou. Před setkáním s Vanessou ztratil svou manželku Wendy.

Sezóny 1
2016 - 2016


John cestoval společně se svou ženou Wendy, Samem a Mohamedem. Když se dostali do nemocnice, kde přebýval AxelVanessou, John zjistil, že jeho žena se mu ztratila a zůstala venku před nemocnicí. John se chce vydat ven, ale skupina mu to zakáže.

Následně je odhaleno, že upíři Wendy chytili a chtějí ji vyměnit za živou Vanessu. To ale nedopustí Axel, který Wendy zabije. Johna to pochopitelně rozčílí a popere se s Axelem. John je agresivní člověk, který nejdříve jedná než přemýšlí. Většinu svého času myslí pouze na sebe a není příliš oblíbeným členem skupiny. Přesto dokáže být i užitečný.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny