Van Helsing Susan

Susan

Susan

Bývalá sousedka Vanessy, která bil její přítel. Během apokalypsy byla proměněna v upíra a následně sloužila Juliusovi. Susan byla jedna z mála posledních, která viděla dcerou Vanessy Dylan.

Sezóny 1
2016 - 2016


Susan byla sousedka Vanessy Helsing, kterou bil její přítel. Když byla Vanessa pokousána upíry, ještě před svou smrtí řekla své dceři Dylan, ať se jde schovat ke Susan. To je poslední informace, kterou jsme měli o Dylan a především Susan. Následně vyšlo najevo, že Susan byla proměněna v upíra.

Susan byla ve službách Juliuse a když jeho upíři mu přivedli Vanessu, Susan se nabídla, že s Vanessou svede boj. Vanessa v boji vyhraje a promění ji zpět v člověka. Následně obě utečou od Juliuse. Susan Vanesse prozradí, že malou Dylan tenkrát odvedla policie, ale od té doby o ní Susan už neslyšela.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny