Vikings (Vikingové) S04E17: The Great Army

S04E17: The Great Army

S04E17: The Great Army

Vikinská armáda se začne shromažďovat v Kattegatu. Lagertha musí za Bjornovy absence zůstat ostražitá.

cz sk en
11.1.2017
2 420 000
43 minut


Základní info:

Režie: Jeff Woolnough
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Katheryn Winnick (Lagertha), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Gustaf Skarsgård (Floki), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Jasper Pääkkönen (Halfdan Černý), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), David Lindström (starší Sigurd Hadí Oko), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Linus Roache (Ecbert), Josefin Asplund (Astrid), Maude Hirst (Helga), Ivan Kaye (Aelle), Ida Nielsen (Margrethe), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nevimjmeno2

To se vrátili ze Španělska rychle. Mohli ho osvobodit od těch muslimských krys :) Bjork silák dobrý děvkař :D Už se těším jak vyrazí do Anglie.

17.1.2017 | 17:18:27
DamianaFrey

Floki a Ivar :) Som zvedavá, čo vymyslia Halfdan s Haraldom :D A snáď to teda ten Bjorn nejako domyslel…

15.1.2017 | 22:19:25
williard

Podle historie se králem Anglie stane Alfréd (Alfréd Veliký) a králem Vikingů Ivar (Ivar Bez kostí)

14.1.2017 | 17:53:50
pidalin

Super, ale těšil jsem se na tu výpravu do Itálie, z toho teda asi nic nebude. :-) PS: To jak se Floki směje, z toho mi uplně běhá mráz po zádech. :-D

14.1.2017 | 17:35:51
Hadrian

Torvi stejně nemám rád

14.1.2017 | 2:00:26
Snyder17

Pro někoho možná nuda, ale z mého pohledu skvělé šperkování zápletky pro poslední 3 díly. Myslím že nás čeká skvělý závěr série…Ivar je skvělej a scény s Flokim byly dokonalé :D Bjorn si ukázkově sjednal pořádek. Akorát nevím proč tam stále cpou tu (ne)otrokyni na které se bratříčci vesele střídaj, nevidím v tom pointu..

13.1.2017 | 23:51:14
Nikypiky92

Rollo a Floki žádný stesk po Ragnarovi? Bjorn se neponaučil od otce a podvede Torvi? Nevim co mate proti Sigurdovi ale mě baví a docela jeho chování chápu.

13.1.2017 | 22:03:03
Angi

70% A Bjorn si to s Astrid rozdá jen proto, aby Lagarthě mohli do postele šoupnout toho švéda. Jestli je Bjornův špeh od začátku už tak nějak nehraje roli. Ovšem, že by byl po ní král, k tomu přece nepotřebuje svou matku špehovat. Syn Ragnara a královny Lagarthy..kdo jiný??? Největší fail je, že Rollo a Floki ani slovem nezmínili Ragnarovu smrt. Selátka kvičí celou epizodu, ale ti dva jako kdyby Ragnara vůbec neznali, nezájem.

13.1.2017 | 20:23:28
Bastinor

Jednoznačně jedna z nejvýraznějších epizod 4.série! Eckbertovo promlouvání do hlouby duše malého Alfreda, Rollo pobavil, Bjorn nepříjemně překvapil, Lagherta je solidní bestie a Ivar s Flokym byli vskutku třešnička na dortu!

PS: Ta nová postava Švéda bude doufám velice zajímavá vedlejška, která by ještě něco v ději mohla sehrát. (pozitivně mě naladila, jelikož mi blesknutím očima připomněla nejlepší časy za Athelstana, tak snad!)

13.1.2017 | 18:48:18
jkr

tedy chudák Lagertha.ta má,ale smůlu.Nejdřív Ragnar ,pak její druhý manžel,potom Kalf a ted Astrid.no jestli se toho domákne tak asi moc ráda nebude,že si to s její přítelkyní rozdal vlastní syn.Nějak jsem to nepobrala proč si vybral zrovna Astrid.jestli za tím není nějaký důvod tak nevím.U Bjorna jsem právě měla pocit,že Astrid moc nemusí,že jí spíš trpí skrz Lagerthu.

13.1.2017 | 17:42:41

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás