Vikings (Vikingové) Server EDNA.cz pro vás bude překládat seriál Vikings

Server EDNA.cz pro vás bude překládat seriál Vikings

Server EDNA.cz pro vás bude překládat seriál Vikings

České titulky jsou pravidelnou potřebou pro seriály, a tak jsme se rozhodli tohle učinit i u tohoto historického seriálu.


2 0
5.3.2013

Seriál Vikings má za sebou první epizodu a už sklidil patřičné ovace. Premiérový díl měl premiéru 3. března v USA a vysloužil si 8,3 miliónovou sledovanost. Z toho 6,2 miliónu diváků sledovalo první díl v čas premiéry a zbylých 2,1 miliónu diváku se na něj podívalo později v televizi.

„Období Vikingů je pro nás nejzajímavější doba v historii. Věděli jsme, že naše publikum prahne po něčem novém, a tak jsme sáhli po tomhle, což se vyplatilo,“ řekla Nancy Dubuc, prezidentka společnosti A+E Networks.


Seriál Vikings je plný konfliktů, krveprolití a válek. Jsou to extrémní časy historie, které nejsou znázorněny pohledy nezúčastněných, ale očima Vikingů. Tento drama seriál se proto vyplatí vysílat a my jsme se rozhodli, že tento seriál podpoříme našimi českými titulky od serveru EDNA.cz.

Odkaz na první epizodu je tady.

Diskuze /4

Vikysek

možná by si seriál zasloužil i vlastní stránku :)

5.3.2013 | 17:54:42
Ulrik

Zatím je v téhle formě, najdete tam nějaká videa, časem se něco přidá, teď je to drobet hektické a primární jsou titulky ;) http://www.edna.cz/vikings/

překladatel
5.3.2013 | 19:27:14
Xavik

Už se plánuje vlastní stránka, všechno bude. :)

admin
5.3.2013 | 21:24:03
Vikysek

Like :)

6.3.2013 | 18:57:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás