Vikings (Vikingové) Třetí série opět v únoru

Třetí série opět v únoru

Třetí série opět v únoru

Další série Vikings se blíží, tentokrát se jí dočkáme opět v únoru, tedy ve stejném měsíci, kdy začala série druhá. Přesné datum zatím není známo, ale doufejme, že se jej dočkáme brzy.

31 0
22.11.2014

Diskuze /5

adam16

veľmi sa teším, dúfam že bude ešte lepšia než 2. séria :D

22.11.2014 | 17:48:51
Wolfrage

No, ale mohli by ty série být delší :D Moc se mi líbí oblečení, brnění a celkově jak upravujou domy a další ¨Když vynechám negativa té doby, tak bych v ní rád žil.

23.11.2014 | 8:57:08
darkHannibal

Samozřejmě že se těším na vikingské ženy, které už v raném středověku znaly břitvu…

24.11.2014 | 3:44:36
narak7

doufám že nás zavedou i do slovanských zemí ještě nedotčených křestanstvím a když nás 3 serie zavede do franských zemí že se setkáme s doposud pohanskymy Sasy v Sasku a pobaltkými slovany

6.12.2014 | 21:02:44
Berbo

v uplne prvej časti prvej série boli v pobaltí, teda aspon podla toho ako boli oblečení ich nepriatelia to vypadalo na pobaltie, Sasy už zrejme v tej dobe, v ktorej sa odohráva teraz dej serialu boli pokresťančení Karolom Velkým. Podla mňa sa to bude odohrávať skôr v západnej časti franskej ríše, a neskôr možno v stredomorí, kvoli Bjornovi

8.12.2014 | 7:30:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás