Vikings (Vikingové) Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Mladý vikinský válečník, který se vzpírá severské tradici.

Sezóny 4
2013 - 2017


Mladý ambiciózní vikinský válečník a farmář, který je předurčen k velkým věcem. Nesouhlasí s politikou svého jarla Haraldsona, který dodržuje severskou tradici a pokračuje v plenění Východních zemí. Ragnar je jiného názoru: věří příběhům o bohaté a úrodné zemi na západě.

Ragnar o sobě tvrdí, že je podobný jako bůh Ódin. Ten si nechal vypíchnout oko, aby získal moudrost, Ragnar by to udělal proto, aby poznal okolní svět, který jej opravdu hodně zajímá.


Žije se svou manželkou Lagerthou, která je respektovanou bojovnicí štítonoškou. Spolu mají dvě děti, syna Bjorna a dceru Gydu. Ragnar má také bratra Rolla, který je taktéž vikinským válečníkem.

Časem se z Ragnara stává velký a mocný válečník, který se rozhodne objevovat okolní svět, poznávat ho a třeba i na něm v míru žít. Neustále ale musí řešit vikinské záležitosti, které se mu pletou do objevování.

Jako jarl si Ragnar získá velkou svobodu a samostatnou vůli. Z mocného válečníka se stane skvělý a rozumný jarl, kterému začnou brzdit život osobní problémy – najde si jinou manželku, jeho přítel Floki se k němu otočí zády, kněze Athelstana unesou, bratr Rollo se mu postaví do cesty a jeho nová manželka se stane velmi nespokojená.

Ragnar Lothbrok je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

LEGENDA

11.5.2017 | 23:03:22
Marek_párek

Nejlepší postava z celého seriálu hlavně je nejlepší z celého tohoto serialu je nejlepší bych řekl a říkám to !!!

18.4.2017 | 19:52:56
revolver_ocelot

Jedna z nejlepších postav v historii lidstva !!!

10.4.2017 | 17:24:07
magicfish

to byla rozvíjející se a sílící láska s každým dílem ;)

4.4.2017 | 12:01:23
Kajinka.123

Ragnar byl prostě jen jeden .....

20.1.2017 | 0:18:00
WILLIAM_MOINSPIELD

Nejlepší je ta první věta… „Mladý vikingský válečník.“ :D už dávno ne..

12.1.2017 | 14:29:58
Jowany

Nepochopíte jeho dokonalé myšlenky hned, až když jsem obě série shlédnul podruhé, začal jsem si všímat, jak je děj, který vytváří propleten.

12.1.2017 | 11:13:58
Jirka 007

Nejlepsi

7.1.2017 | 12:51:00
Snyder17

Ragnara jsem si zamiloval už od první epizody. Jeho vize, nápady, proslovyjsou skvělé. Jeho dialogy dokážou být smrtelně vážné a zároveň uzemňující, vtipné a naprosto ironické :D Jeho osud se vyvíjel velmi zajímavě, nebylo to jen trapné došel viděl zvítězil. Co mu jediné nikdy neodpustím, je to, že opustil Lagerthu a dal přednost Aslaug. A část ve které byl dlouho nemocný a dal se na fet se svou „čínskou kámoškou“ mě úplně nebral. Ale jeho konec v seriálu byl mistrovský. Bez podpory svých synů se vydal do Anglie s jasným záměrem – nechat se zabít a vyvolat tím obrovskou pomstu – a uspěl :) Už se těším jak zareagují prasátka na to, že starý kanec před smrtí trpěl :)

6.1.2017 | 22:29:22
pikaia

Oblíbený už od začátku. Bude mi tam chybět.

31.12.2016 | 13:45:07

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás