Vikings (Vikingové) Yidu Tchang

Yidu Tchang

Yidu Tchang

Otrokyně, kterou si pořídí královna Aslaug.

Sezóny 1
2016 - 2016


Yidu je otrokyně asijského původu, která byla chycena ve Franské říši, odkud byla dovedena až do Kattegatu. Zde si ji koupila královna Aslaug, kterou upoutal její vzhled.

Její vzhled brzy upoutá i krále Ragnara Lothbroka, který si s ní začne užívat. Yidu mu začne dávat lék proti bolesti, na kterém se Ragnar stane závislý. Hlavně kvůli tomu vezme Yidu na další tažení do Paříže, protože spoléhal, že mu ho Yidu bude i nadále dávat. Během výpravy Yidu oznámí Ragnarovi, že už skoro žádný lék nemá. Ragnara to pobouří a stále požaduje další.


Yidu není obyčejnou otrokyní. Pochází ze slavné čínské dynastie Tchang, která byla v Číně přes tři sta let u moci.

Yidu Tchang je…

  • dcerou Dezonga Tchanga

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Arne

Toto bola NAJZBYTOČNEJŠIA postava celého seriálu. Úplne o ničom…, blbosť, že ju vôbec do seriálu s vikingmi dali a ešte si vymysleli, že je to princezná dynastie Tchang… úsek seriálu, v ktorom bola bol z veľkej časti aj jej zapríčinením asi najhorší z celého seriálu. Dal by som 0%, no to sa žiaľ nedá…

23.1.2017 | 2:48:06
Bastinor

Záhadné a podivné okolnosti s Ragnarem zažila. :D Ale Ragnara drogovat neměla.

13.1.2017 | 19:20:10
Snyder17

Tahle postava se mi vůbec nelíbila, její spojení s Ragnarem zapříčinilo asi nejslabší část celého seriálu…na to, že tato otrokyně byla dcerou dynastie Tchang, nemělo to na seriál absolutně žádný vliv…

6.1.2017 | 22:32:15
pidalin

tuhle postavu jsem vubec nepochopil, čekal jsem že bude mít ňákou důležitou roli a ona pak hned umřela, nechápu co tim chtěli tvůrci říct

28.12.2016 | 21:47:51
Wolf007

Škoda. Byla dobrá.

22.8.2016 | 14:29:34

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás