Vikings (Vikingové) Čtvrtá série přinese bolest

Čtvrtá série přinese bolest

Čtvrtá série přinese bolest

Před chvílí bylo vydáno nové video k seriálu Vikings, které rekapituluje zranění a úmrtí třetí řady. Na konci nás lákají menší ukázkou ze čtvrté řady, kde na Bjorna útočí medvěd.

34 0
9.7.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

keyzar

Jestli toto nebyla bolest.. No tak to potěš koště :D

10.7.2015 | 11:26:12
Offak

:D taky si rikam :D Tak podle traileru tam bude zdlouhave muceni Flokiho, Ragnar se bude dlouho uzdravovat, kdo vi, co ho ceka, a určite bude i neco pekneho cekat ve Wessexu a u Parize, akorad teda nevim, jak to planuji, kdyz budou bojovat ve Wessexu v Anglii, a v Parizi ve Francii. Ze by pulka serie tam a druha zase tam? A kde vezmou valecniky? :D Vzdyt vsude musi mit ztraty jako svina :D

11.7.2015 | 9:50:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás