Vikings (Vikingové) Druhá upoutávka k epizodě Kill the Queen

Druhá upoutávka k epizodě Kill the Queen

Druhá upoutávka k epizodě Kill the Queen

Pokud vám nestačily tři ukázky a jedna upoutávka k druhému dílu Kill the Queen, tak tu pro vás máme druhou upoutávku, kde naleznete další nové záběry ze zítřejší epizody.

25 0
25.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

armunder

Takže on Floky zemře ? Ty vole proč zrovna on :(

26.2.2016 | 0:08:28
Arne

No, ja dúfam, že konečne zahučí. Od druhej série ma s… a po tom čo robil v tretej som z dielu na diel čakal jeho smrť, takže ak sa seriál zbavý tejto postavy bude len dobre :) predsa len, aj tak je tam tých postáv už nejako veľa.

26.2.2016 | 2:20:26
Ratemus

[smazáno] dobrej troll

#4 KevSpa
26.2.2016 | 10:19:01
KevSpa

#3 Ratemus: Jak jsem ho už jinde upozornila, budu mu ty příspěvky mazat. Tohle dělá pořád a všude, to už je skoro na ban. :D

webmaster
26.2.2016 | 10:39:46
Lusyen

postava Flokyho už nejak nemá čo ponúknuť,,, to šaškovanie sa hodilo v prvej max druhej sérií,,, osobne ma zaujíma teraz Rollova línia príbehu a ako som strácal k Ragnarovi sympatie v tretej sérií tak teraz sa ako sa mi zdá Ragnar vracia zase pomaličky do starej formy,,, myslím, že až na ten účes v tejto sérií budeme mať zase do činenia so starým dobrým ragnarom,,, to Bjornovo skautíkovanie beriem ako oživenie série,, osobne ma napríklad viac ako súboj s medveďom zaujala scénka s predchádzajúcej ukážky o súboji s tým bradatým típkom v divočine,,,, teším sa príchodu z práce dnes jak si uvarím veľkú kávu a vychutnám nový diel

26.2.2016 | 11:53:07
Lusyen

ešte dodám, že sa teším aj na anglicko už v tejto časti,,, som zvedavý, čo ten starý anglický lišiak zas vymyslí za kulehy a intrigy

26.2.2016 | 11:54:26
Goro z Lega

Floki dostal teda dobrý kapky.

27.2.2016 | 18:21:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás