Vikings (Vikingové) Už zítra nás čeká první upoutávka na čtvrtou řadu

Už zítra nás čeká první upoutávka na čtvrtou řadu

Už zítra nás čeká první upoutávka na čtvrtou řadu

Po včerejším rekapitulačním videu tu máme první teaser ke čtvrté sérii, který nás láká na zítřejší upoutávku ke čtvrté řadě seriálu Vikings.

33 0
10.7.2015

Ve videu je sice uvedeno, že nás první upoutávka čeká v pátek 10. července, ale v Americe je jiný čas, takže když u nich upoutávka vyjde během pátku, tak to u nás bude někdy večer nebo v sobotu ráno.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

WILLIAM_MOINSPIELD

Je mi líto, že pod toto video se nikdo nevyjádřil, fanoušky naprosto opovrhovaný příspěvek, no a když už jich je tu za poslední dobu tak málo, rád sem přispěji já. Vikingové to jest kvalitní seriál, který rozhodně nenudí, co ale dnes taky rozhodně nenudí je dění kolem, vážení kdy si už začneme vážit toho co pro nás naši předci udělali a postavíme se reálné hrozbě v podobě přílivu utečenců z blízkého východu, kdy ?

16.9.2015 | 15:36:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás