The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

hoolio88

Aspoň se ukázalo, že Eugene nezradil jen naoko, ale doopravdy. Měl možnost zdrhnout a místo toho je patrně běžel nabonzovat…

#8582 Batiatus #8585 Kafka Tamura
21.3.2017 | 11:13:29
Batiatus

#8581 hoolio88: Možno má Eugen niečo za ľubom :D

#8583 repetalek
21.3.2017 | 11:33:19
repetalek

#8582 Batiatus: Jo, rozbrečet se. :D

#8584 Batiatus
21.3.2017 | 11:40:47
Batiatus

#8583 repetalek: uvidíme :)

21.3.2017 | 13:56:04
Kafka Tamura

#8581 hoolio88: Neukázalo se vůbec nic, jen že se na to díváš moc černobíle… zkus to i z jiné perspektivy.

Ani moc nechápu, proč pořád někdo označuje přizpůsobení se dané BEZVÝCHODNÉ situaci za nějakou zradu. Jo, až bude ta fňukna na půl cesty k Rickovi a napůl cesty k Neganovi a rozběhne se za Neganem, tak se můžeme bavit o nějaké zradě. Já bych byl ale radši, kdyby na nic takového nestihlo dojít a někdo ho co nejdřív sejmul… sledovat pořád ten jeho usoplený uplakaný ksicht mě už dost irituje, slušně řečeno.

21.3.2017 | 15:49:20
ori

#8577 kutas: Alexandriu, Hilltop a Kráľovstvo. Kedysi vyplienili aj inú komunitu, ktorej ľudia utiekli a založili Oceanside. Základne nikdy neboli povedané, ale bude ich najmenej 10.

webmaster
21.3.2017 | 15:49:55
Marcus Flavius

Nechápu u Negana jednu věc: proč nemá v každé ovládané osadě svého člověka,dozor který by sledoval a podával info o všem co se v osadě děje.Prosadit si to stím by neměl mít Negan problém.

#8588 HeisterCz #8589 MichaelMyers
21.3.2017 | 19:57:26
HeisterCz

#8587 Marcus Flavius: Třeba jak měl Hitler v Čechách Heydricha

23.3.2017 | 9:49:51
MichaelMyers

#8587 Marcus Flavius: Protože pak by nebylo o čem točit. :D

23.3.2017 | 15:27:19
Rick21

Nicméně co se týče epizody 7×16 tak nebude končit žádným Cliffhangerem (zaplať pán bůh). Mělo by se jednat o epizodu plnou akce a napětí. Tento díl začíná svazkem komiksu All Out War Part 1. Takže by v dílě měla být bitva mezi Komunitami co vytvořil Rick a Zachránci. Podle toho co jsem četl a dost toho vypovídá je to že Gregory bude chtít mluvit se Simonem a Simon mu v díle 7×14 nakreslis malou mapu do Svatyně, takže Gregory se za ním v díle 7×15 možná začátkem 7×16 vydá. A tady nám začíná velký spoiler, Rick a ostatní jedou do svatyně kde Negan bude stát na střeše a Rick s armádou budou stát venku před Svatyní a budou spolu konfrontovat což konfrontace nedopadne dobře protože Negan bude mít v oknech snipery a někoho zastřelí. btw Negan bude mít na střeše i Gregoryho a podle informací Gregory v tomto díle zemře Negan na něj bude chvíli něco mluvit a pak ho z tý střechy shodí. Někteří lidé když to vídí tak dostanou strach a odstoupí z Rickovy strany a odcházejí z řad a omlouvají se Ježíšovi takže pravděpodobně někdo z Hilltopu. Ale to nevadí protože Rick dá povel k útoku, začíná střelba, Rick a ostatní vyhrajou. Negan uteče s těma co zbyly a Rick a ostatní jedou do Alexandrie oslavovat když po chvilce přijede Negan s těma co zbyly tak Negan chce odplatu a dá jim takzvaný „Payback“ další velký útok ale tentokrát v Alexandrii, Rick a ostatní pobijou Saviors a zbyde jen Negan, kterýho by měl Rick dát do toho vězení co postavil v 6 řadě Morgan. !

#8591 dameo #8593 Monkeyskunk
26.3.2017 | 20:58:47
dameo

#8590 Rick21: A zdroj? To, co tu píšeš je v rozporu s tím, co o této epizodě vím já. A můj zdroj je web TSDF, jehož spoilery se skoro nikdy nemýlí.

#8595 Jedi knight
26.3.2017 | 21:15:19
DerilJoel

Tak dnešní díl pro mě byl spíše zklamáním, čekal bych od předposledního dílu série více akce, ale nejspíš si jí tvůrci schovávají na finále. Co se týče konce epizody tak posledních 50 vteřin mi vynahradilo celou epizodu, pro mě to byl jeden z těch seriálových okamžiků na který nezapomenu. Každopádně po shlédnutí traileru na finální epizodu si začínám myslet že v boj začne až v 8. serii, což by pro mě bylo zklamání, doufal jsem alespoň v „nakousnutí“ boje. No uvidíme, přímořských je rozhodně škoda, mohli se alespoň rozdělit a ti co byli ochotni pomoct mohli jít s Rickem, přecejen každá ruka dobrá. Sasha očividně nechtěla ostrý předmět pro sebe, ale pro Negana, Eugen jí mírně zhatil plán… :D Co se týče Dwighta (komiks nečtu) tak ze zdejší poradny vím že má být na Rickově straně, ale já mu prostě nevěřím a věřit nebudu, naopak doufám že ho Daryl při první příležitosti sejme (určitě se to nestane ale doufat můžu). Co vy? jaké máte názory a postřehy z dnešní epizody a jak to vidíte s finálním dílem? Jsem otevřený i spoilerům, rád si je čtu a pak sleduji jak jsou blízko skutečnosti (zážitek mi to nekazí, nevím proč ale i když zhruba vím co se stane tak si epizodu užívám jako bych nic netušil)

27.3.2017 | 15:45:12
Monkeyskunk

#8590 Rick21: To mi příjde nějak moc děje na jednu epizodu, vzhledem k tomu jak se celá série táhne :-D Neříkám, že by se mi to nelíbilo, ale moc tomu nevěřím.

27.3.2017 | 15:46:20
Moor8

Co to zase sakra bylo? Jen tak přeskočí „běsnění“ Sashi a pak ji chtějí nechat spáchat sebevraždu? Já být na jejím místě, tak se k Neganovi přidám, budu dělat vše, abych si získal důvěru a ve správný okamžik udeřil. A co měl být ten útok na tu osadu u oceánu? To je fakt skvělý způsob vyjednávání/přes­vědčování. Skupinu si spíše znepřátelí a ještě vyplýtvali výbušniny. Já bych tam poslal samotnou Taru, aby jim řekla, že o jejich komunitě nikdo neví a je to jen její iniciativa a že by se mohli přidat k boji s Neganem. Byli by pátou komunitou a budou mít převahu v lidech, zbraních i výhodu překvapení. Po porážce Negana by pak tyto komunity mohly spolu obchodovat a spolupracovat na lepším světě a vzájemné obraně. Na to by musel kývnout každý. A kdyby ne, tak pak je tu plán s přepadem. Co se týče Dwighta, tak já bych mu nevěřil. Je toho moc v sázce a už takhle mají převahu, takže nač riskovat?

#8596 Stardos #8598 Mela
27.3.2017 | 15:51:42
Jedi knight

#8591 dameo: Daj spoilery k poslednej epizóde ;) Vďaka.

27.3.2017 | 16:38:47
Stardos

#8594 Moor8: Sasha nechtěla spáchat sebevraždu. Podle mě to bylo divadlo na Eugena. Věděla moc dobře, že Eugene by ji nedal nůž či cokoliv jiného na vraždu Negana, tak řekla, že chce sama ukončit život. Když ji podal ten prášek, tak byl závěr na tvář Sashy a šlo poznat, že je nerada, že ji dal prášek a ne nůž :)

#8602 Xegiie
27.3.2017 | 17:06:28
mikiko

no neviem posledný diel a majú negana zabiť , blbosť ten bude ešte v ďalšej episode . Spíš ich pochytajú všetkých a bude mávať s bejzbolkou ako na začiatku. Alebo priletí prezident Ukrajiny a povie že mame liek z Černobilu a všetci budu tancovať :)

27.3.2017 | 18:44:56
Mela

#8594 Moor8: V podstatě si popsal přesně to co se tam událo :D. Nevím proč kvůli tomu teda teď brečíš. Tara šla vyjednávat a proto se pořád koukala na hodinky. Kdyby ta stará bába souhlasila tak nic neodpálí a žádný přepad se nekoná. Nesouhlasila tak proběhl náhradní plán s přepadem.

#8609 Kafka Tamura #8640 Moor8
27.3.2017 | 19:07:11
HeisterCz

Jsem zvědavej na tu scénu​,kvůli které si Andrew zatancoval.

27.3.2017 | 19:29:13
Lotrka

spoilery pls :

27.3.2017 | 21:34:11


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama