The Walking Dead (Živí mrtví) Diskuze: Spoilerová diskuze

Diskuze: Spoilerová diskuze

Do této diskuze vstupujte pouze a jenom, pokud chcete zná spoilery z natáčení, nebo pokud chcete ostatním sdělit, jaké nové spoilery z natáčení aktuálně jsou.

Stardos

Natáčení – první dny: Natáčí se stá epizoda. Na natáčení byl pouze Rick a Carl. Měli by si udělat menší výlet karavanem. Carl natáčel i osamocené scény, jedna se nápadně podobá scéně z úplně první epizody. V této scéně Rick šel směr farma, kde našel koně a držel v rukou kanistr. Carl taktéž ponese kanistr

4.5.2017 | 21:38:24
E la Trabanto

Jakou roli má Dwight v komiksu? Co tam vše děla?

9.5.2017 | 16:51:12
David143

9. Května – Minulých pár dní bylo na natáčení poměrně ticho, když byli herci ve studiu. Je tu jistá spekulace, kde bychom předpokládali, že natáčí ve svatyni. Je velmi pravděpodobné, že by se mohl natáčet útok na svatyni z komiksu. To by zahrnovalo Alexandrie, Království a Hilltop. Je tedy velmi pravděpodobné, že většina herců natáčela poslední pár dní. Dnešní natáčení je zpět v Ginu (Alexandrie). Používají studio jako základní tábor a projíždějí herci do Gina. 10. Května – Vzrušující den v Alexandrii! Byly potvrzeny následující znaky na natáčení. Mějte na paměti, že tu nemusí být každý, kdo tam byl dnes. Tady jsou jen ti, které můžeme potvrdit: Rick, Carl, Michonne, Judith, otec G, Aaron, Eric, Tobin a Francine, Scott, Enid a několik Alexandrijců. Předpokládá se, že se jedná o scénu, která zahrnuje Juditu uvnitř jednoho z domů. Nejsme si zcela jisti, s kým natáčí, ale nemyslíme si, že to byl Rick, Carl nebo Michonne. Později natočili scénu, v níž několik Alexandrijců nastoupilo do nějakého bláznivě vypadajícího vozu, který měl na sobě kusy zdi. Tyto záběry vypadají připravy na bitvu! Herci odešli z bran a diváci se ocitli v bizarní přehlídce těchto velmi zvláštních vozů. Zítra možná budou ve studiu a posádka už připravuje místo natáčení ve čtvrtek (v Griffinu). 11. Květen – Zatímco se dnes natáčelo ve studiu, členové posádky také tvrdě pracující na přípravě setů pro zítřejíší natáčení v Griffinu. Jsou zde dvě místa:

  • Solomon & 4. St: Místo natáčení bude blízko kostela. Několik starých vozidel bylo přivezeno na parkoviště kostela. Také obsadili opuštěnou budovu vedle průmyslové zóny.
  • State Alley & W. Bank St: Několik starých vozidel bylo přivezeno na velké parkoviště. Tam je také filmové vybavení.

12. Květen – Potvrzené postavy na natáčení: Morgan, Carol, Daryl, Tara, Ezekiel, Jerry, Daniel a další lidé království.

VELKÝ natáčecí den:

  • State Alley / W. Bank St:

Daryl, Tara, Carol a Morgan natočili na tomto místě Zdá se, že Daryl, Tara, Carol a Morgan společně natáčeli scény. Ale během natáčení se Morgan a Tara dostali do auta. Daryl vyrazil na motorku, na které má zbraň ve vzduchu. Byly smíšené zprávy o tom, co Carol dělala. Někteří říkali, že by mohla být v autě s Tarou a Morganem. Jiní říkali, že sama odešla jiným směrem. Zdálo se, že jdou po Spasitelích (2 na motorkách a 4 v autě) Carol a Tara možná točili scénu dohromady. V určitém okamžiku vybuchne jedno z aut. Stádo chodců přichází k výbuchu. Morgan byl na této scéně spatřen a věřil, že vyhodil auto Spasitelů. Solomon a 4th St. Carol, Ezekiel, Jerry, Daniel a další lidé z Království zde natáčeli Byla natočena scéna, kde všichni lidé z Království chodí kolem kostela. Ezekiel, Carol, Jerry a Daniel jsou vpředu. Přicházejí podél boku kostela a začínají střílet na Spasitele. Jeden ze Spasitelů hází granát na Království. Natáčení se pak zabalilo.

14.5.2017 | 14:03:11
David143

NOVINKY Z NATÁČENÍ – (15. – 18. Květen) 15. Května – Oběvuje se trochu více informací o scénách natočených v Griffinu ve čtvrtek a v pátek, takže tady je rekapitulace: 5/11 Potvrzené postavy na natáčení: Tara, Morgan, Carol, Daryl, Ezekiel, Jerry, Daniel, Lidé z Království, Spasitelé State Alley / W. Bank St: Tara, Morgan, Carol a Daryl jsou spolu, ale nakonec se rozdělí. Morgan a Tara jsou spolu v autě. Tara řídí, Morgan je na sedadle spolujezdce. Smíšené zprávy o Carol. Někteří si myslelí, že by mohla být v zadní části auta s Morganem a Tarou. Jiní oznamují, že sama vystoupila a šla jiným směrem. Poté Daryl nasedl na motorku. Svědci říkali, že způsob, jakým byl natočen, naznačuje, že by měl odjíždět od ostatních. V určitém okamžiku, kdy Daryl zrychluje na ulici, se otočí a zamíří svojí zbraňí. Nebyly slyšet žádné výstřeli. Mohli bychom očekávat nějaké připravy na přepadení Spasitelů? Spasitelé byli natočeni na ulici na se 4 motocykly a 2 auty. Pak se v samostatné scéně vznítí auto Spasitelů. Stádo chodců je přitahováno k výbuchu. Morgan byl natočen jak utíka pryč od hořícího auta se stádem, které ho následovalo. 4. & Solomon St:

  • Později v ten den byla natočena scéna tam, kde Královští chodí kolem kostela. Ezekiel, Carol, Jerry a Daniel jsou pravděpodobně v první řadě před několika královskými vojáky. Královští se poté ocitnou v rohu a začnou střílet na Spasitele. Jeden ze Spasitelů vrhá granát na Lidi z království. V tom okamžiku se natáčení zabalilo. V tomto okamžiku si nejsme jisti, jestli se natočili následky této scény, takže nevíme, jestli jsou nějaká zranění z granátu.

5/12 4. St & Solomon: Potvrzené postavy na natáčení: Ezekiel, Carol, Jerry, Daniel a další Královští EDIT: Také nyní jsme dokázal, že Ježíš také natáčel. Byl natočen jak jde směrem dolu po samotné cestě.

  • Natáčelo se uvnitř a kolem opuštěné budovy vedle kostela. Byly zde chodci v oblečení zřícenců „průmyslového výzkumu“ a zařízení „naléhavé péče“ na druhé straně budovy.
  • Byla slyšet střelba
  • Budova by měla být zamořená chodci. Předpokládá se, že několik chodců bylo zabito.
  • Také se říkalo, že by tu měla být Shiva

Pátek měl být poslední den epizody 8.1. Epizoda 8.2 by se měla natáčet od zítra.

Dnes by měl být začátek epizody 8.2. Skončilo se v Manchesteru / Woodbury mimo Cove Rd. Toto je místo s obřími Satelity. V epizodě 6.12 bylo toto místo použito jako jedna ze základen Spasitelů. Zde se bude zítra natáčet.

16 KVĚTNA – Včera byl nudný den v Woodbury off Cove Rd. Pouze jedno malé pozorování Carla a chodců, kteří byli zřejmě také v záběru.

17. KVĚTNA – Včerejší natáčení se uskutečnilo v Woodbury na základně Spasitelů uvnitř budov se satelity – Off Cove Rd. Pozorování obsazenstva bylo přímo strašné! Jediné postavy, které můžeme opravdu potvrdit, byly Ježíš a Tara. Nicméně tam byly také někteří zpozorovali Morgana, Daryla a Ricka. Zdálo se, že je tu také spousta jiných lidí a doplňků. Někteří vypadají, že by mohli pocházet z Království a také tu byly pravděpodobně i Spasitelé. Dnes si nejsme jisti, kde natáčí. Předpokládáme že ve studiu.

19. KVĚTNA – Včerejší natáčení se konalo ve studiu v Senoii. Andy (Rick), Melissa (Carol), Khary (Ezekiel), Cooper (Jerry) a Daniel (Daniel), ti všichni byli viděni, jak opouštějí filmové studio. Dnes by měli být v Atlantě v Tyler Perry Studios.

#25 MichaelMyers
19.5.2017 | 14:05:56
MichaelMyers

#24 David143: Nějaké novinky?

7.6.2017 | 17:55:55


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás