The Walking Dead (Živí mrtví) V nadcházející sérii se dočkáme spousty nových postav

V nadcházející sérii se dočkáme spousty nových postav

V nadcházející sérii se dočkáme spousty nových postav

Blížící se sedmá řada seriálu The Walking Dead nám nepředstaví jen chodce a staré známé postavy, ale i spoustu nových charakterů z různých přeživších komunit.


35 8
22.7.2016

Nedávno se pro časopis EW rozpovídal producent Greg Nicotero o tom, na co se můžeme těšit v sedmé řadě seriálu The Walking Dead. Největší novinkou, kterou prozradil, bylo to, že se v nadcházejícím pokračování dočkáme spousty nových postav. „Před námi je nová kapitola, která se bude odvíjet jiným směrem. Stane se tak velmi brzy, a to už během prvních čtyř epizod,“ prozradil.

Hned poté se rozpovídal o novém světě, který na nás čeká: „V seriálu odhalíme větší svět, zjistíme něco nového o různých komunitách, o jejich členech a o tom, co nám mohou nabídnout. Dočkáme se spousty nových postav. Těšíme se na to, scénář je skvělý. První epizoda bude samozřejmě brutální, velmi tvrdá a plná emocí, ale hned poté se dočkáme zajímavých věcí, které nám seriál nabízí.“


(Ježíš byl jedním z postav, které nám představila šestá sezóna. Foto: AMC)

Mnoho fanoušků se samozřejmě nejvíce těší na Ezekiela, o kterém jsme již psali. Jakých dalších postav se asi dočkáme? Znalci komiksové předlohy prosím nepište do diskuze spoilery.

Zdroj článku: EW

Diskuze /1

Hegysek

Myslím, že se máme na co těšit: Negan, Ezekiel, Rick zase půlku série nervově zhroucený :D

22.7.2016 | 13:24:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás