The Walking Dead (Živí mrtví) Carl Grimes

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 7
2010 - 2017


Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WolverineCzE

Protivný

12.4.2017 | 12:30:09
Vitek11

Místo toho aby svého otce podpořil tak je na něj drzí. Doufám že co nejdřív zemře. Nemam ho rád.

21.2.2017 | 20:58:50
Pepal81

Jeho občasné výkyvy chování a nerozvážnost mi trochu vadí, třeba, jak zastřelil ve třetí sérii toho kluka, co se vzdával. Každopádně v posledních sériích mě baví. U mě je v oblíbenosti určitě v první desítce, byť zatím v druhé pětce.

20.12.2016 | 0:00:33
Danules

Tenhle kluk mě ze začátku točil , rozmazlenej fracek…tos ho zdrtil :-D tu scénu zbožnuju. Ale dál Carl dost vyrostl občas měl lepší a přímější uvažování než jeho nerozvážnej , věčně pochybující hroutící se tatínek.Dobře se naučil střílet…Bude to silný človíček , rostl a dospíval v těch nejhorších podmínkách a to ho zoceluje…co bude dál ???

2.12.2016 | 15:21:47
RooibosCZ

Jako co se dá čekat od mladého herce, ale tohle je fakt nejhůř zahraná postava ever.. Zlatej komiksovej Carl!

26.10.2016 | 13:00:30
shanewalsh

Carl mi nikdy nepřišel na chuť, nevím čím to je, ale prostě jsem ho nikdy moc nemusel. Nejvíc za to asi může to, že zavinil smrt jedné z mých nejoblíbenějších postav (Dale). Jeho vývoj je samozřejmě dost zajímavej a třeba mi i později k srdci přiroste, ale zatím je pro mě spíše průměrná postava, dávám mu 60%.

24.10.2016 | 21:16:20
Messpeerless

Miluju jeho vývoj postavy, v 6. sérii byl úžasný! A Chandler je super herec <3 Daryl a Carl jsou dvě nejlepší postavy, nemám prostě co dodat.

12.9.2016 | 21:54:57
Quintus Dias

Někdy mě překvapí, že vyplodí něco rozumnýho, ale nemám ho rád. Jakožto hlavní dětská postava je jeho vývoj pochopitelně složitý, nicméně, nemám ho rád, někdy ho proklínám a přeju mu, aby ho nějakej chodec rafnul do řiti.

22.8.2016 | 21:01:00
Marilee

V 1. až 2. sérií to byl rozmazlenej fracek a strašně ráda jsem si z něho dělala srandu. Ne, že bych ho nesnášela, ale on byl takovej můj terč posměchu – dá se říct. Všichni si stěžují, že zavinil Dalevu smrt, ale podle mě si za ni může Dale sám!!! Kdyby na tu louku nešel, tak by žádnýho chodce/walkera/mrtvá­ka (říkejte si tomu jak chcete :) NEPOTKAL!!! Ve 3. sérií už neříkal nic moc na, co by se dalo tak něják reagovat a začala jsem ho mít docela ráda a když na mě vybafnul ve 4. sérií tak mě to dostalo!!! Od 4. a 5. série je to moje nejoblíbenější postava vždycky mě dokáže pořádně na***t, když v episodě není!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! <3 <3 <3

16.8.2016 | 10:21:38
Kadliik

Je TOP!!!!!!! :3

3.8.2016 | 13:11:10

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás