The Walking Dead (Živí mrtví) Trailer k epizodě Still

Trailer k epizodě Still

Trailer k epizodě Still

V příštím díle na nás čeká opět dějová linka Daryla a Beth. Jak si tihle dva povedou?

3 0
24.2.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /23

sarii25

Doufám, že celý díl nebude jen o Darylovy. Mám tu postavu ráda, ale je tam spoustu v podstatě zajímavějších dějových linek.

#7 hessovka
24.2.2014 | 14:08:25
Bloss

Vypadá to zajímavě. Na tuto dvojici se těším a doufám, že tentokrát dostanou více prostoru.

Na Abrahama (viz výše) se také dobře dívá.

24.2.2014 | 16:17:42
scorpijetop

Já zas doufám že celý díl bude o Darylovy :) je z nich nejlepší! A mohli by mu předělit krásku do který by se zamiloval :D třeba taková Carol :)

24.2.2014 | 18:07:20
Lumicko

To zas bude… po 15 epizodu take nudne veci 16 bude mat nejaky ten prud uz a zas koniec a cakanie

24.2.2014 | 18:10:50
Maky23

Muzete mi nekdo rict kdy budou nasledujici episody nekde ke stazeni? posledni jsme videla S04e10…

#9 MatusBeres
24.2.2014 | 18:59:15
Kothy

Ulozto?

24.2.2014 | 19:14:19
hessovka

#1 sarii25: já zas pro změnu nesnáším, když je celý díl jen o Rickovi :D

#8 sarii25
24.2.2014 | 20:00:19
sarii25

#7 hessovka: tím postem jsem nechtěla říct, že Daryla nesnáším i když po pravdě to bláznovství kolem něj už mi začíná lézt na nervy.

#19 hessovka
24.2.2014 | 20:07:47
MatusBeres

#5 Maky23:

Torrent piratebay

24.2.2014 | 20:55:58
cupasim

Konečně uvidíme Daryla :) ale už se těším až se zase všichni shledají!

24.2.2014 | 21:39:47
MatusBeres

No ked sa vsetci stretnu tak by mali zabit svinu a pit do rana lebo takato slavnost si to vyžaduje

#12 Globulas
24.2.2014 | 21:50:26
Globulas

#11 MatusBeres: Proč by měli zabíjet Michonne? :) Ikdyž je víc než divná…

#17 MatusBeres
24.2.2014 | 22:45:15
Aprok

Náhodou se mi to líbí jak je to rozdělený na ty skupinky podle mě se sejde Abraham z Darylem a pak půjdou do Sanctuary za ostatníma náhodou Rick Carl a Michonne jsou v poho :) hůř si myslím že dopadne Tyrees je kousnutej nebo není? a nebo groupa jak je Maggie Bob a Sasha jeden znich to určo odnese :)

25.2.2014 | 0:36:47
Alex02

bože toto je pre WD úplne typické – tento seriál proste už dávno vyčerpal svoj scenáristický potenciál a originalitu, a tak opäť prichádza na scénu vleklé naťahovanie vypĺňané prakticky „bezdejovým dejom“ diel po diely o tom, ako sa všetci hádam na konci série nejak dopracujú k ďalšiemu spoločnému stretnutiu, aby sa vo finále mohla odohrať ďalšia masová katastrofická scéna so zombiekmi a otvorený koniec nás posunul do ďalšej série, kde sa bude v prvej polovici niečo budovať, aby to v polovičnom finále bolo zničené, nasledované ďalšími puzzle epizódami k ďalšiemu katastrofickému finále a tak dokola každý rok… uvedomuje si vôbec niekto, že toto je jednoducho TELENOVELA zasadená do postapokalyptického prostredia?

#15 Chaos14 #18 MatusBeres #21 atack #22 Toso11
25.2.2014 | 3:31:48
Chaos14

#14 Alex02: Čo iného by si čakal pri zombie apokalypse? Niečo ako World War Z? -_-

25.2.2014 | 12:03:38
lightbrand2

Já si zase myslím, že právě teď je to naprosto super, momentálně bych poslední díly přirovnal ke kvalitě 1. série, maximální spokojenost z mé strany :-) nové postavy (jedna velmi sexy) zvláštní mise do Washingtonu, co víc si přát :-)

25.2.2014 | 12:29:24
MatusBeres

#12 Globulas: Ja som Michone nemyslel ja som napisal svinu ,ošipanu ,pig , :D

25.2.2014 | 13:36:08
MatusBeres

#14 Alex02: Bohužial maš pravdu už je to bez napadu

25.2.2014 | 13:37:41
hessovka

#8 sarii25: To já vím, že jsi to tak nemyslela ;) beru to tak, že Darylovi nebyl věnován ani jeden celý díl, vždy do toho zasahovali i jiné postavy. Takže jeden díl celý o něm bych docela uvítala :) aspoň jeden

25.2.2014 | 20:38:57
Ponine94

Také bych uvítala díl jen o Darylovi (a Beth)… :) Už se moc těším. Mě to přijde báječný, jsem z toho nadšená, jak říká lightbrand2, kvalitou se to rovná 1. sérii teď. Také jsem spokojená.

25.2.2014 | 21:38:41
atack

#14 Alex02: se nedivejte ne ? :) nahodou i o tom celme je comix a je to super vzdy se najde nejakej guverner at vetsi ci mensi a je to kazda dalsi dil konecne lepsi a lepsi v serosu byly zbytecne dlouho ve vezeni ale tak kdyz uz investovaly tolik do vezeni tak nemuzou v nem zustat 2–3 dily a jit dal …

26.2.2014 | 2:39:33
Toso11

#14 Alex02: no ja by som o natahovani nehovoril ked by si chcel natahovanie tak toto by po spravnosti mala bit 8 ci 9 seria podla komixu … a koli derilovi a podobnym novim postavam je to supa … dufam ze to z rikovou rukou ostane tak ako je v komixe sa mi to nepaci

27.2.2014 | 4:08:22
pgvik

taaak se nato nedivej. takovy vopruzy miluju!! a tak mi rekni jak by to podle tebe teda mělo být????? toto co se ted tam děje je prostě normální stav žití v postapokalypse. nic vic nic mín..a mě a dalším 17mega. lidí taky tak máš smůlu.. jedem dál..

28.2.2014 | 19:42:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás