Westworld První krátký pohled na novinku od Nolana a HBO

První krátký pohled na novinku od Nolana a HBO

První krátký pohled na novinku od Nolana a HBO

V sestřihu chystaných seriálu od HBO jsme se dočkali krátkého pohledu na novinku od Jonathana Nolana, Westworld. Na krátkých pár záběru se můžete podívat ve videu uvnitř článku.


3 0
21.12.2014

Jak již jsme psali dříve, příští rok nás na HBO čeká novinka, kterou nejen píše a produkuje, ale i režíruje Jonathan Nolan (The Dark Knight, Inception, Interstellar). Kromě informací, které jsme vám shrnuli ve speciálním článku, o tomto seriálu nic nevíme. Respektive jsme nevěděli, dokud HBO nevydalo sestřih všech svých projektů minulých (za rok 2014) a budoucích (na následující rok). V tomto sestřihu můžete poprvé nahlédnout na pár vteřin do světa počátků umělé inteligence a westernu zároveň. Podívejte se na první záběry z Westworldu!

Zcela první pohled na Westworld můžete vidět v čase 2:06 – 2:08.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

TOMASH

Snad to nebude nieco v style Cowboys and Aliens…

#2 Kafka Tamura
22.12.2014 | 20:48:28
Kafka Tamura

#1 TOMASH: Je to HBO, ne nějaká braková produkce.

22.12.2014 | 21:09:19
Londo

No… nevíme nic. Víme, že seriál vzniká na motivy stejnojmenného filmu z roku 1973 (kde si kovboje mj. zahrál Yul Brynner), takže zaměření je jasné.

#4 TheDarkKnight
3.5.2015 | 8:36:55
TheDarkKnight

#3 Londo: Píši „kromě informací, které jsme vám shrnuli ve speciálním článku“, kde o se o filmu více než zmiňuji. Možná by to chtělo si nejdříve článek řádně přečíst, než začneš kritizovat.

9.5.2015 | 15:53:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy