Westworld Vítejte ve Westworldu!

Vítejte ve Westworldu!

Vítejte ve Westworldu!

Dnes má premiéru očekávaný sci-fi western od Jonathana Nolana z produkce HBO – Westworld. V rámci toho jsme pro vás připravili fanweb seriálu, o jehož design se postaral @Hurley.

36 2
3.10.2016

Diskuze /6

Tomi Lee Morpheus

dizajn je uspokojivý a zatial lepší ako samotný serial, dám tomu ešte jednu šancu, takže bud sa vidíme o tyždeň, alebo nie;)

#2 Kafka Tamura
4.10.2016 | 11:40:28
Kafka Tamura

#1 Tomi Lee Morpheus: Snad radši ne. Protože číst u každého článku jeden a ten samý názor, jaká je to blbost, na xx způsobů od jednoho člověka, nikoho snad nebaví. A srovnávat dizajn stránek se samotným seriálem, no tak to už je i na mě moc. Jsi k smíchu.

#3 Tomi Lee Morpheus
4.10.2016 | 12:25:56
Tomi Lee Morpheus

#2 Kafka Tamura: to že je to neúspech vidno na komentároch okolo. Aha ono okrem mňa nikto nič nenapísal;)

čím to asi bude?

  1. v CS nikomu okrem mna nefunguje net,
  1. serial má malú reklamu,
  1. roboti čo vizerajú presne ako ludia, hrajú ich aj ludia ako ludí sú nezaujimaví,
  1. dialógy sú nudné,
  1. dej je predvídatelný a nezaujmaví.
  1. divoký západ nieje zaujimavý,
  1. všetci sú ZNECHUTENÝ vykreslením A.i., alebo
  1. nikto nemá HBO ;)
#4 Kafka Tamura #5 zizik
5.10.2016 | 7:24:46
Kafka Tamura

#3 Tomi Lee Morpheus: Neříkám, že se to musí všem líbit, resp.že se to nemůže někomu nelíbit… Jen poukazuju na tvou otravnou potřebu u každého článku psát dokola jak kolovrátek, jak se ti to nelíbí. OK, na tom není nic špatného, stačí napsat jednou, dvakrát… jinak to jen zavání patetickým voláním o pozornost. Tu mou sis tedy získal, gratuluji… a už drž teda hubu :D

5.10.2016 | 17:35:27
zizik

#3 Tomi Lee Morpheus: Když už máš ten funkční internet, doporučuju se po něm porozhlídnout, jaké jsou reálné ohlasy na Westworld :) Třeba takový twitter https://twitter.com/…ag/Westworld?…

Jinak je jasné, že ten seriál bude spíše „přemýšlecí“ než přímočaře akční, což je za mě dobře. Po prvním díle má našlápnuto, snad to nepodělají.

Dal jsem si před prvním dílem seriálu i původní film (Ještě že mám to HBO i s HBOGO (ad bod h) ;-) ) a ten podle mě byl opravdu příšerný (bohužel jako většina filmů podle knih Crichtona).

5.10.2016 | 21:23:30
Alibi

Z tohoto seriálu mám podobný pocit jako u filmu Truman Show a to né moc dobrý. Permanentně mě ovívá pocit marnosti a nezvratnosti, o tom jak lidé stále někoho rádi ovládají. O takových co točí takové věci si nemyslím nic dobrého a asi bych jim nesvěřila nic bezmocného.No zkusila jsem a těm co se to líbí přeji mnoho a mnoho uspokojení při sledování o tom jak ponižování je vzrušující. Abych tomu nekřivdila, třeba se nakonec stroje vzbouří a bude odplata. Na konec.

8.10.2016 | 21:16:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy