Westworld Popis

Westworld

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence a budoucnosti hříchu z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kteru tvůrce a showrunner seriálu (také režisér a scénárista první epizody), Jonathan Nolan, přepracoval do modernější seriálové podoby.


Porucha robotů způsobí zmatek a zhrození rekreantů v zábavním parku. Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek, Sloní muž) hraje Dr. Roberta Forda, geniálního, zamlklého a komplikovaného kreativního ředitele, hlavního programátora a předsedu představenstva Westworldu, který má jasnou a nesmlouvavou vizi pro zábavní park a využívá neortodoxní metody k jejímu dosažení. Dolores Abernathy, typická farmářská dívka žijící ha hranicích se Západem, postupně objeví, že je její idylická existence jen dobře promyšlenou lží.

(Foto: HBO)

Trailer

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Balerion

Za mně seriálová novinka roku no1, rozebírat cokoliv na tohlecto téma a ještě takovýmhle způsobem nemá chybu.

7.12.2016 | 0:08:51
Kothy

HBO se prevdela. Naprosta dokonalost :)

6.12.2016 | 22:17:04
PRINC180

Dr. Robert Ford byl úžasný celý serial je na cenu roku ,super…

6.12.2016 | 15:37:44
mog

naprostá bomba, chvíli sice trvá než se člověk zorientuje, ale pak je to opravdu jízda, Antony Hopkins = dokonalost sama. Jeho první seriál…

28.11.2016 | 20:13:12
Chuppacabra

Super myšlenka i zpracování, ale úplně nejvíc mě baví hudba, nádherně dokresluje celou atmosféru seriálu. Přestřelka ve městě s předělávkou Rolling stones prostě nemá chybu! Nebo Amy Winehouse a Radiohead jako piánovka v baru…lahůdky. Každou epizodu se těším jakou pecku mi zahrajou… :D

28.11.2016 | 9:31:43
hafacek

solidni prumer

26.11.2016 | 16:57:49
Tasey

Čistý design a zároveň propletený příběh s ohromnou škálou vrstev a také myšlenkami, které člověku dávají prostor k otázkám ohledně existence samotné. Westworld posunuje seriálovou tvorbu na vyšší příčky a podává užasná filosofická témata, která vás nenechají v klidu ani po skončení epizody.

23.11.2016 | 18:51:57
Cr4zyFl4mes

Wow, to jak tvůrci dávají různé postavy dokupy a je to stále zamotanější a zamotanější, ale stále to má svůj řád i v tom chaosu. Stupňování zvládli dokonale. Epické. Takovou bombu jsem na začátku nečekal, a to tehdy kvalitou překypoval.

23.11.2016 | 18:30:26
Nymeria the direwolf

Vypadá to vážně dobře!

21.11.2016 | 20:54:01
Badmaniak

Sorry, ale dávat 20% jen proto že se vám to nelíbí je hulvátství. Tady snad každý musí ocenit alespoň nápad či efekty nebo výpravu… „Hovadinu“ (jak tu někdo píše) si představuji opravdu jinak. Pokud tohle zaslouží 20%, tak co potom zaslouží jiné umělé telenovely?

14.11.2016 | 15:01:39

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Recenze

Recenze Westworldu: Firefly nové generace?

Recenze Westworldu: Firefly nové generace?

Nejspíše nejlepší novinka jak celého roku, tak i této seriálové sezóny odstartovala na začátku měsíce na HBO. Čím je Westworld výjimečný a proč se na něj dívat? To se dozvíte v našich recenzích.

Reklama

Fanouškovské teorie

Fanouškovské teorie Westworldu

Fanouškovské teorie Westworldu

Nový seriál od HBO nutí diváky přemýšlet a klást si záhadné otázky. Kdo je Muž v černém? Je Arnold stále naživu? Odehrává se děj v různých časových rovinách? Pokud to chcete vědět, možná už známe odpovědi. Berte však na vědomí, že článek může vyzradit některé aspekty první série.

Ze zákulisí

O Westworldu


Sci-fi se setkává s westernem

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás