Westworld Popis

Westworld

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence a budoucnosti hříchu z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kteru tvůrce a showrunner seriálu (také režisér a scénárista první epizody), Jonathan Nolan, přepracoval do modernější seriálové podoby.


Porucha robotů způsobí zmatek a zhrození rekreantů v zábavním parku. Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek, Sloní muž) hraje Dr. Roberta Forda, geniálního, zamlklého a komplikovaného kreativního ředitele, hlavního programátora a předsedu představenstva Westworldu, který má jasnou a nesmlouvavou vizi pro zábavní park a využívá neortodoxní metody k jejímu dosažení. Dolores Abernathy, typická farmářská dívka žijící ha hranicích se Západem, postupně objeví, že je její idylická existence jen dobře promyšlenou lží.

(Foto: HBO)

Trailer

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nipid

Dosť wtf zo začiatku neskôr v pohode…

11.3.2017 | 19:51:54
vevisek

Jelikož jsem na poprvé seriál zkoukla během jednoho dne a dívala se až do noci,tak mi kvůli únavě spousta věcí ušla a ztrácela jsem se v ději,ale napodruhé už mi bylo skoro všechno jasné.Skvělé herecké výkony,především musím vyzdvihnout Rachel Evan Woods,která v roli Dolores předvedla pro mě neskutečný výkon. Ještě musím vyzdvihnout skvělý soundtrack.

19.2.2017 | 20:44:40
MSCyril

Po neskutečně nabitém finále si zaslouží 100%. Především za nepředvídatelnost, herecké výkony a neskutečně poutavý příběh :).

13.2.2017 | 15:33:22
nevimjmeno2

HBO umí :)

21.1.2017 | 20:47:52
Alina91

Seriál, do kterého jsem se prostě zamilovala. Líbí se mi celá jeho myšlenka, dá se říci myšlenky. Herci jsou také parádní. Neskutečně se těším na druhou sérii.

18.1.2017 | 15:02:08
pujcovna_ovci

Nejlepší seriál roku !

17.1.2017 | 22:51:44
Lucifrid

Nemůžu říct, že bych seděla s otevřenou pusou a padala mi čelist, to ne. WTF momenty to pro mě nemělo, všechno na sebe navazovalo, všechno do sebe zapadalo. I přesto hodnotím plným počtem bodů, protože to byla parádní skládačka a jeden velký seriálový koncert.

webmaster, korektor
18.12.2016 | 0:14:15
Kubaskou

Průměr.

17.12.2016 | 0:37:26
KevSpa

Jednoduše wow.

webmaster, korektor
14.12.2016 | 1:20:25
Balerion

Za mně seriálová novinka roku no1, rozebírat cokoliv na tohlecto téma a ještě takovýmhle způsobem nemá chybu.

7.12.2016 | 0:08:51

Druhá série

Westworld byl podle očekávání obnoven pro druhou sérii

Westworld byl podle očekávání obnoven pro druhou sérii

Komerční televizní stanice HBO vydala oficiální stanovisko, ve kterém potvrdila, že sci-fi western o futuristickém zábavním parku Westworld obnovili pro druhou sezónu. Sága bude pokračovat dalšími deseti epizodami, které však možná uvidíme až v roce 2018.

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Reklama

Fanouškovské teorie

Fanouškovské teorie Westworldu

Fanouškovské teorie Westworldu

Nový seriál od HBO nutí diváky přemýšlet a klást si záhadné otázky. Kdo je Muž v černém? Je Arnold stále naživu? Odehrává se děj v různých časových rovinách? Pokud to chcete vědět, možná už známe odpovědi. Berte však na vědomí, že článek může vyzradit některé aspekty první série.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás