X-Men Nový film by se mohl jmenovat X-Men: Supernova a může obsahovat crossover s New Mutants

Nový film by se mohl jmenovat X-Men: Supernova a může obsahovat crossover s New Mutants

Nový film by se mohl jmenovat X-Men: Supernova a může obsahovat crossover s New Mutants

I když bylo nějaký čas o novém filmu ticho, nyní se hovoří, že produkce filmu by mohla začít už co nevidět. A co víc. Začne přesně ve stejnou dobu jako produkce New Mutants. Synchronizace dvou projektů zároveň tak volá po crossoveru, když už budou herci ve stejný čas a na stejném místě na place.


15 0
17.2.2017

Dřívější zprávy hlásily, že by se nový X-menovský film mohl zaměřit na Phoenix ságu, velice temnou dějovou linku, která byla z části nakousnuta již ve třetích X-Menech. Realizace této kapitoly je stále ve hře, ale film se vydá trochu novým směrem. Pracovní název je zatím X-Men: Supernova (původní pracovní název Teen Spirit odkazoval na slavnou kapelu Nirvanu a jejich písně z roku 1991 Smells Like Teen Spirit) a údajně by se tak mohl jmenovat i výsledný film.

Film by se měl odehrávat okolo roku 1990 a má se jednat o pokračování X-Men: Apocalypse. Zatím se počítá, že do rolí se vrátí mladí herci, kteří se představili v Apocalypse. Znovu bychom tak měli potkat postavy Jean, Cyclopse, Storm a Nightcrawlera. Zda se přidá i někdo ze staré party, se stále neví. O účinkování Jamese McAvoye, Michaela Fassbendera či Jennifer Lawrence jsme psali již několikrát, zatím to tak vypadá, že je s nimi Fox (až na McAvoye) na mrtvém bodě.


Produkce nového X-Men filmu by měla začít už v květnu 2017 v Montrealu. Co je na tom nejzajímavější? Ve stejnou dobu a na stejném místě začne produkce i filmu New Mutants. Fox a koordinátor Simon Kinberg tak stojí před nelehkým úkolem a to natočit dva filmy mutantské filmy naráz. Režisér Supernovy zatím vybrán nebyl, New Mutants natočí Josh Boone.

New Mutants ještě chvilku zůstaneme. Maisie Williams je s filmem spojovaná již od března minulého roku. Nyní se zdá být oficiální, že se Williams ve filmu skutečně objeví. Williams si zahraje Wolfsbane. Tedy přesně tak, jak hovořily již dřívější zprávy z minulého roku. Údajně se ve filmu objeví i James McAvoy, který si zopakuje roli Profesora X. Když už se oba X-Menovské filmy budou natáčet současně, doufejme, že se McAvoy objeví i v nových X-Menech.

Líbil by se vám název X-Men: Supernova? Uvítali byste případný crossover mezi filmy?

Diskuze /2

Ratemus

dvě filmové serie, v každé jiné postavy (teen postavy), no aby to nedopadlo jako z produkce CW, ale věřím tomu, že to vyjde, hlavně aby to mělo dobrej scénář a dávalo to smysl…snad uvidíme nové mladé postavy

17.2.2017 | 20:22:34
Tamon

crossover? Jako že by se Sansa potkala s chlupatou Aryou? Pravda, že v knížkách se píše, že je Arya vlčí dítě :)

18.2.2017 | 19:03:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Jezdci Apokalypsy

V novém filmu si záporák Apokalypsy vybral čtyři jezdce, které mu pomohou změnit svět a navrátit lidstvo na správnou cestu. Podívejte se na všechny čtyři jezdce včetně samotného arcilotra Apokalypse.

Aktuální film

X-Men: Apocalypse

Informace

Název snímku: X-Men: Apocalypse
Premiéra: 19. 5. 2016
Režie: Bryan Singer
Hudba: John Ottman
Scénář: Bryan Singer

Hrají: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Evan Peters, Josh Helman, Sophie Turner, Tye Sheridan, Lucas Till, Kodi Smit-McPhee, Ben Hardy, Alexandra Shipp, Željko Ivanek, Hugh Jackman, Jason Deline…
Stopáž: 143 minut 

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy