X-Men Angel

Angel

Angel

Novodobý jezdec Apokalypsy a také problémový syn Worthingtona, který nemá mutanty v lásce.

Sezóny 2
2006 - 2016


Informace

Skutečné jméno: Warren Worthington III
Přezdívka: Angel
Druh: mutant
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blonďatá
Představitelé: Ben Foster, Ben Hardy
Autoři postavy: Stan Lee, Jack Kirby
Poprvé se objevil v: X-Men # 1 (1963)
Rok vzniku: 1963

Filmy

X-Men 3: Poslední vzdor (2006)
X-Men: Apocalypse (2016)


Filmový příběh

Waren to už od dětství neměl lehké. Jeho otec nemá mutanty v lásce, proto také pro něj bylo šokující, když se dozvěděl, že je Waren jedním z nich. Waren se celý život snažil skrývat své schopnosti a když jeho otec vynalezl lék, který natrvalo potlačoval mutantský gen, Angel do experimentu přistoupil. Na poslední chvíli si ale vše rozmyslel a injekci si nepíchl. V závěrečném boji, kde se utkají X-Meni s Bratrstvem, se Angel postaví na stranu X-Menů.

Když film Budoucí minulost zcela změnil historii dějin, ve filmu Apocalypse máme možnost vidět Angela v trošku jiném světlu. Waren je mladý opilec, kterému Nightcrawler poraní křídla. Spásu mu nabídne Apocalypse, který Warena prohlásí jako svého jezdce. Dá mu nová křídla a Waren mu za odměnu slibuje, že pomůže Apocalypsovi zničit svět.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jezdci Apokalypsy

V novém filmu si záporák Apokalypsy vybral čtyři jezdce, které mu pomohou změnit svět a navrátit lidstvo na správnou cestu. Podívejte se na všechny čtyři jezdce včetně samotného arcilotra Apokalypse.

Aktuální film

X-Men: Apocalypse

Informace

Název snímku: X-Men: Apocalypse
Premiéra: 19. 5. 2016
Režie: Bryan Singer
Hudba: John Ottman
Scénář: Bryan Singer

Hrají: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Evan Peters, Josh Helman, Sophie Turner, Tye Sheridan, Lucas Till, Kodi Smit-McPhee, Ben Hardy, Alexandra Shipp, Željko Ivanek, Hugh Jackman, Jason Deline…
Stopáž: 143 minut 

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy