Z Nation Home Sweet Zombie - poepizodní rekapitulace

Home Sweet Zombie - poepizodní rekapitulace

Home Sweet Zombie  - poepizodní rekapitulace

Skupinka se před nehostinným počasím musí ukrýt do nedalekého městečka, rodiště jednoho z nich. Jaké to místo asi vyvolá vzpomínky? A jak dopadlo slibované ZNADO v epizodě Všude dobře, doma zombie?


2 0
14.10.2014

Hned na začátek řeknu, že zombie tornádo prostě stálo za prd. Ani narážka na žraloky tomu nepomohla. takže velký zklamání. A teď k číslům. Opět propad, tentokrát na 1.26 milionu diváků, je to tu jak na houpačce… Pokud ZNADO skutečně někoho nalákalo, zklamán zase odešel.

Epizoda i tentokrát prostě slevila ze své akčnosti, naštěstí příběh nebyl natolik utahaný jako u třetího dílu. Scénáristé rozvinuli Murphyho následky z vakcinace a i Addy má zdá se nečekané tajemství, které vytáhli jako zajíce z klobouku.


V příští epizodě nás čeká setkání s jistou utopistickou komunitou. Ale jak dobře víme, nic není tak růžové. Navíc to jedna z postav bude mít asi nahnuté. Je se na co těšit. Tentokrát ani žádné video, všechny už to asi přestalo bavit uploadovat.

Diskuze /3

Pavel828

S tím se dá jen souhlasit znado bylo tedy zklamaní, vice méně z něj vše ukázali v upoutávkách na tenhle díl.

14.10.2014 | 6:49:39
Akul

Horší už je jen to, že se to někomu líbí.

14.10.2014 | 17:23:49
Bast72

Ahojte takže dopozeral som Z Nation 1×6 a poviem vam že som nečakal že Charlie (Tom Everett Scott) zomrie :(

18.10.2014 | 12:53:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás