Z Nation Welcome to the Fu-Bar - poepizodní rekapitulace (aktualizováno)

Welcome to the Fu-Bar - poepizodní rekapitulace (aktualizováno)

Welcome to the Fu-Bar - poepizodní rekapitulace (aktualizováno)

Skupinka se musí vyrovnat s těžkou ztrátou. A co je rozveselí lépe než stará dobrá soutěž ve střelbě s bandou vidláků? Jak si tedy vedlo Uvítání ve Fu-Baru?
Aktualizace: přidána opět malá zajímavost


5 0
28.10.2014

Čísla už jen orientačně, 1.34 milionu diváků a jedeme dál… Mírný pokles ale pořád slušný číslo. Ještě malá poznámka k názvu epizody. Fu-Bar kromě toho, že označuje bar, také odkazuje na americký armádní slangový výraz FUBAR (fucked up beyond all recognition/re­pair/reason). Ve slušnějším překladu znamená zhruba něco jako „horší už to ani být nemůže“.

Až na Warrenovou všichni ztrátu Garnetta relativně dobře vstřebali. Ostatně v té době není nic neobvyklého ztratit někoho blízkého a určitě to nebude naposledy. Scénáristé tak Warrenové dali ještě chvilku psychologického dramatu a možnost vybít si vztek na nejbližším zombíkovi, zatímco ostatní si užívali střelecké soutěže a Murphy zkoumal své schopnosti. Řekl bych, že to dramatično máme za sebou a Nároďák se vrátí zpět do svých zajetých kolejí.Další malá zajímavost. Jistě jste si po příchodu do Fu-Baru všimli chlápka s červenou čelenkou a cedulí „Hraju za drogy, ne objetí“, hrajícího na elektrickou kytaru podmanivou melodii. V titulcích jste ho mohli nalézt trefně pojmenovaného jako Keith Richards, jedná se však o Jasona Gallaghera, frontmana a zpěváka skupiny Leroy Justice, ale hlavně ústředního skladatele celého seriálu Z Nation. To právě on má na svědomí úvodní píseň Have Mercy. Taková sice malá rolička a moc toho vlastně ani nepronesl. Až na důležité zvolání Zombíci!, když se z kadibudky vyřítil zombík s kalhoty u kolen. ;-)

V příští epizodě nás setkání s Addy a Mackem nejspíš nečeká, možná i o něco déle. Zato ostatní si užijí zábavy až až. Budou si hrát na schovku v márnici, zatímco Murphy použije své nově nabité superschopnosti, aby je ohlídal. Nelze opomenout nadcházející zunami, které, jak věřím, bude opět velký propadák a zklamání. A taky nesmíme zapomenout na Občana Z. Dostane se mu totiž další společnosti…

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás