Z Nation Doktora čeká další šílená jízda

Doktora čeká další šílená jízda

Doktora čeká další šílená jízda

Doktorovi se splní jeho nejdivočejší sny, které se záhy promění v tu nejstrašidelnější noční můru. Jak už to během zombiekalypsy obvykle bývá.

3 0
23.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

vrtulniklokomotiva

Proč jsou titulky ke každému dílu opožděné o týden ?

#2 ScaryX
28.11.2016 | 9:41:05
ScaryX

#1 vrtulniklokomotiva: O tom, že by titulky vycházely s týdenním zpoždění nic nevím. Pokud máš na myslí číslování, už jsem to tu vysvětloval.

#3 wrong
webmaster
28.11.2016 | 16:44:28
wrong

#2 ScaryX: Ale i tak… robili ste ich rýchlejšie… si pamätám, že som už v nedeľu večer mohla pozerať zombíkov :-) aj keď to tak nevyzerá, tak je dosť ľudí, ktorí sa na to tešia :-) ale zas na druhú stranu, titulky robíte stále kvalitné a za to vám patrí naša vďaka ;-)

#4 ScaryX
28.11.2016 | 17:36:22
ScaryX

#3 wrong: O víkendu se nám bohužel podařilo finišovat jen dvakrát, většinou to dokončuju ještě v týdnu. A máš pravdu. Fakt to nevypadá, že to má kdovíkolik fanoušků :-) Za pochvalu děkujeme.

#5 wrong
webmaster
28.11.2016 | 18:19:24
wrong

#4 ScaryX: Drahý Scary, mám pocit, že na Edne sa vyjadrujú hlavne pseudointelektuáli a ľudia čo sa vezú na mainstreamovej vlne a tento seriál je o bohapustej zábave, navyše ho urobila spoločnosť ktorá je na black liste-ani neviem prečo, má mizerné hodnotenia- ani neviem prečo a tak sa ľudia hanbia priznať že to pozerajú aby neboli out pretože in je pozerať silne intelektuálne príbehy s hlbokou myšlienkou alebo komixy lebo sú momentálne tiež in, aj keď tie mi tiež začínajú pripadať prekombinované tou snahou zvýšiť ich sledovanosť :-) Pracujem s ľuďmi. Každý deň rozplietam ich príbehy a oddeľujem pravdu od klamstva. Keď si niečo pustím tak nechcem drámu – chcem sa baviť a uvoľniť. Chcem príbeh kde hrdinovia jednajú vo svojej absurdite logicky, kde nás nenútia rozlišovať dobro a zlo, kde sa chcú baviť i tvorcovia, chcem niečo kde si z drámy tohto sveta robia srandu a robia to s ľahkosťou… Ju a mrkni na csfd- stále sa mu zlepšuje rating :-) a ja ešte raz ďakujem že robíte titulky k tak zaznávanému seriálu :-)

#6 ScaryX
28.11.2016 | 20:32:59
ScaryX

#5 wrong: Krásně řečeno… Jj, Zetko zjevně razí slogan „Sh*t is the new cool“ ;-) Ostatně co jsem se dočetl, že libování si v „podřadné produkci“ je taky jistým znakem inteligence, tak jsem hned mnohem spokojenější :-) Komenty a hodnocení na csfd jsou fajn, já ale mám mnohem radši lidskou diskuzi. I kdyby měla být o ho… A já ještě děkuju za rozšíření slovníku. Slovo „zaznávaný“ tedy slyším asi poprvé :D

webmaster
28.11.2016 | 21:30:27
wrong

:-D presne tak, je to ako sledovať „osobnosti“ pretože nie sú ovplyvnené čo sa páči všetkým :-) ale možno trošku dobrej reklamy, tak dajú hore. Dokonca to viem aj žánrovo zaradiť- je to čistý underground :-) Priznávam, že túto časť som ešte nevidela- sa na ňu odhodlávam. Mám ich rada tak nejak všetkých pokope. Doc je fajn, ale Doc a Addy sú lepší ;-)

29.11.2016 | 21:13:32
atack

sice si člověk počká ale hlavně že dočká v originále bych to fakt nedal :D škoda že Syfy nemá lepší reputaci ale zatím mě jejich produkce nejvíc oslovila a to nepotřebuje velký rozpočet

1.12.2016 | 1:25:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás