Zoo Co nám přinesou další epizody?

Co nám přinesou další epizody?

Co nám přinesou další epizody?

Máme za sebou již sedmý díl seriálu Zoo, proto se pojďme společně podívat, co si pro nás tvůrci připravili v následujících třech dílech. Uvnitř článku naleznete oficiální popisy epizod.


4 0
17.8.2015

8. The Cheese Stands Alone

Datum vysílání: 18. srpna 2015

Nákladní loď se plaví s krvežíznivými hlodavci a připluje na pobřeží Massachusetts. Tým zjistí, že je to zde zamořené krysami. V Bostonu se Mitch spojí se svojí smrtelně nemocnou dcerou a bez vědomí zbytku týmu se připravuje vyjednávat s Reiden-Global, aby zachránil život svojí dceři.


9. Murmuration

Datum vysílání: 25. srpna 2015

Jamie kontaktuje jednoho novináře ve snaze odhalit pravdu o Reiden Global, který má prsty v globálním problému se zvířaty. Poté, co Mitch zjistil, že Delavenne pracuje pro Reiden, podaří se mu uprchnout s léky pro svou dceru a ukořistí i Mateřskou buňku. Když jde Mitch s Abrahamem doručit léky pro Clementine, ocitnou se tváří v tvář hrozivé armádě ptáků.

10. Emotional Contagion

Datum vysílání: 1. září 2015

Jako uprchlíci letí tým do Zambie, aby získal DNA z leoparda. Z něj chtějí vyrobit lék, který by vyléčil abnormální chování zvířat, které se vyskytuje po celém světě. Když je na čase odejít, musí se ještě spojit se zvířecím aktivistou Rayem Endicottem, aby mohli bezpečně opustit zemi. Chloe musí učinit vysokou oběť, aby zabránila dalšímu krveprolití.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E08: Stakes on a Plane

en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E05 HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny