Zoo Jak začne nová série a na koho se ještě můžeme těšit?

Jak začne nová série a na koho se ještě můžeme těšit?

Jak začne nová série a na koho se ještě můžeme těšit?

Do druhé série seriálu Zoo zamíří ještě jedna nová postava a objeví se zde i zvířata, která dokážou změnit životní prostředí, takže je na obzoru nové nebezpečí, kterému musí všichni lidé čelit.


12 0
13.6.2016

Podle webu TVLine míří do druhé série seriálu Zoo herečka Joanne Kelly, kterou zde budeme vídat pravidelně. Ztvární postavu Allison, což je charismatická zaměstnankyně ministerstva obrany, která se snaží aktivně hledat řešení na krizi se zvířaty. S Mitchem (Billy Burke) sdílí překvapující příběh.


A co můžeme v nové sérii ještě čekat? Druhá řada začne přesně tam, kde první skončila. Naši hrdinové tedy budou muset čelit zvířatům, která se jim rozhodla zastoupit cestu a zabránit jim tak dostat se za Jamie, která má u sebe to, co potřebují na zastavení zvířecí apokalypsy.

Herec James Wolk také prozradil, že se mutace dostane k některým zvířatům, která mohou způsobit změny v životním prostředí. Takže teď už nepůjde jen o útoky na lidi, protože zvířata udělají určitým způsobem planetu neobyvatelnou, čímž se tak v seriálu otevírá nová vlna vzrušujícího nebezpečí.

Jamie se vydá na cestu zpět, na níž potká osamělého přeživšího, a generál bude pořád usilovat o utracení všech zvířat. V seriálu se tuto sérii objeví i metr a půl dlouhý had a lední medvěd.

Diskuze /1

Mordrull

Ta hrála ve Warehouse 13 ne ? Pecka !

15.6.2016 | 9:01:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E08: Stakes on a Plane

en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E05 HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny