Zoo Popis

Zoo

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.


Na stanici CBS přichází 30. června 2015 novinka s názvem Zoo, která se sestává z celkem třinácti epizod. Seriálu se ujali tvůrci Scott Rosenberg (Happy Town) a Jeff Pinkner (Fringe, Lost). Zoo je zpracováno podle knižní předlohy z roku 2012. Autorem stejnojmenného románu a mezinárodního bestselleru je James Patterson.

Zoo je thriller, v němž zvířata po celé planetě náhle začala útočit na lidskou rasu. Jackson Oz je mladý Američan, který má hluboké pochopení pro divoká zvířata. Krátce po tom, co začnou útoky, Oz začne vnímat souvislostí mezi podivnými zvířecími útoky a teorií jeho zesnulého otce, která pojednává o hrozícím nebezpečí pro lidskou rasu. V Los Angeles se reportérka Jamie Campbell rozhodne, že jako první přijde na to, co se skrývá za podivným chováním zvířat, a vyhledá odborné znalosti veterinárního lékaře Mitche Morgana, který preferuje raději zvířecí společnost před tou lidskou. Francouzská vyšetřovatelka Chloe Tousignant se v Africe setkává s Ozem. Vzhledem k tomu, že útoky po celém světě začínají být více organizované a zuřivé, pouští se Oz s ostatními do závodu, ve kterém se snaží přijít na kloub záhadné pandemii, ještě před tím, než lidem dojdou místa, kam by se mohli ukrýt.


(Zleva: Chloe, Jackson, Mitch, Jamie a Abraham; Foto: CBS)

V hlavních rolích hrají:

Upoutávka k seriálu Zoo:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucifrid

První řada byla super, svěží závan v jinak většinou nudné letní sezóně a rychle se z toho stala závislost. Bohužel, druhá řada se v půlce začíná lámat. Fantasmagorie a postavy na pěst šly proti občasným fajn akčním záběrům a husinu nahánějícím zvířatům (pokud to nejsou digitální céčkové pokusy o CGI). Ještě nikdy jsem neviděla tak zprasenej seriál. Pak to byla jedna dlouhá nelogická trapná nuda, která vygradovala úplně mimózním dvoudílným finále, do kterýho narvali největší možný množství klišé a takovejch WTFků, že to snad ani není možný. Te konec byl čiré utrpení. <3 Billy Burke

webmaster, korektor
12.9.2016 | 0:27:47
KevSpa

Kdo by čekal, že se z toho vyklube taková povedená záležitost. A Billy Burke jako obvykle k sežrání. Bohužel po druhé sérii musím hodnocení změnit, především její druhá polovina už byla totální průšvih a fraška. Škoda.

webmaster, korektor
11.9.2016 | 23:49:29
Sheela

Hledala jsem odpočinkový seroš – našla. Sice jsem si chvíli myslela, že je natáčen před spoustou let … ale není. Je to novinka s lehkým nádechem (pro mě) béčkové produkce. Ale líbí se mi, často mě to i chytne. Ikdyž to autoři neskonale zabíjí svérázně prezentovanými fakty během výzkumu či hledání nějakého zvířete. – tato fakta jsou většinou naprostou blbostí a fantasmagorií tvůrců, která mě náhle vyruší z celkem příjemného sledování seriálu.

22.8.2016 | 11:18:59
Len_LenKa

Skvelý seriál, a stále čoraz lepší, aj keď čoraz komplikovanejší a prepracovanejší. :) no obľúbila som si ho.

18.7.2016 | 2:16:51
MiqueEala

S příběhem jsem celkem spokojený, ale reakce zvířat tam jsou hodně nedotažené. Vlci, co nedokážou vyčenichat svou kořist. Medvěd co vyčkává s útokem. A vše jen proto, aby hlavní hrdinové přežili. Herecké výkony přijatelné, ale nic extra to není. Každopádně postava Mitche se povedla :3

7.7.2016 | 7:31:04
veronela

od třetího dílu nuda.. celý takový nedotažený

20.6.2016 | 16:49:30
Lefty

Zajímavý námět zabitý odflinknutým zpracováním, zejména scénářem tak, že vás díky všem těm plytkým dialogům a nepromyšleným zápletkám jednotlivých epizod začne seriál nudit…případné další sérii už šanci bohužel nedám…

22.9.2015 | 19:26:20
PRINC180

Zatím moc pěkný uvidíme co v serii II

22.9.2015 | 12:11:48
veba

ma to velky potencial. zatim dobre a muze byt perlou. Problem je ze jak se mi neco zamlouva tak s tim udelaji rychly konec. ((((

16.9.2015 | 21:33:03
lenkawal

Nejdřív jsem nevěděla co si o tom seriálu myslet, ale chytlo mě to. A teď se nemůžu dočkat dalšího dílu.

6.9.2015 | 11:03:57

Stav překladu

Epizoda S02E13: Clementine

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S02E12E13 HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte ohodnotit dvanáctoutřináctou epizodu. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny