12 Monkeys (12 opic)
86/100 - 115×

12 Monkeys(12 opic)

Armáda 12 opic vypustila do světa smrtelný virus, který vyhladil většinu populace. Ti, kteří přežili, žijí skrytí pod zemí. Budoucí generace se zoufale snaží zjistit, jak k vyhlazení došlo. Pošle proto do minulosti muže, který má rozšíření viru zabránit. Jeho úkol je však velice nesnadný. Třináctidílný seriál 12 opic je natočený podle původního filmu Terryho Gilliama z roku 1995 s Brucem Willisem a Bradem Pittem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Noah Bean (Aaron Marker), Tom Noonan (Bledý muž), Amanda Schull (Cassandra Raillyová), Aaron Stanford (James Cole), Emily Hampshire (Jennifer Goinesová), Barbara Sukowa (Katarina Jonesová), Kirk Acevedo (José Ramse)

Časová osa - Divine Move

Časová osa - Divine Move

Coleovi zbýval možná poslední skok. Jak ho využil? Abychom toho neměli málo, skákat nám začal i Ramse. Zde jsme pro vás připravili krátký přehled časových údajů z desáté epizody.

6 0
27.3.2015

(Foto: SyFy)

  1. Cole se vrací do přítomnosti za Cassandrou a říká jí, že virus nebyl zničen. Hledají odpovědi u tvůrce viru Olivera Peterse. Cole se poté vrací zpět do roku 2043.
  2. Zpátky v roce 2043 se Cole dozví, že Ramse jede na vlastní pěst a udělá vše pro záchranu svého syna. Ukradne sérum pro cestování přes zařízení, uteče s ním a následně je při jeho hledání zabita jeho žena. Ramse díky léčce přepadne zařízení a pomocí stroje se dostane do…
  3. …Tokia v roce 1987.

Vypadá to, že možnosti cestování se nám prozatím vyčerpaly. Co se tedy bude dít v následujících třech dílech? Jakou alternativu Cole najde? Nebo už se zpátky nedostane? Možná se odpovědi dozvíme již v zítřejším díle s názvem Shonin.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překládáme na spojený závěrečný dvojdíl.

Překlad: @komcus & @ARGUS001

Sedí na verzi:

  • 12.Monkeys.S04E10-E11.HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama