12 Monkeys Časová osa - Paradox a Arms of Mine

Časová osa - Paradox a Arms of Mine

Časová osa - Paradox a Arms of Mine

První řadu máme zdárně za sebou a zbývá nám ještě dokončit naše rubrika s časovou osou. Jelikož časových skoků ke konci znatelně ubylo, tak jsme spojili poslední dva díly dohromady.


5 0
17.4.2015

V díle dvanáctém se nám dokonce „paradoxně“ neskákalo vůbec. Takže nám běžely pouze dvě časové roviny.

2015 – Cassie donutila mladou doktorku Jonesovou k záchraně Colea, který stále bojoval s následky Ramseho útoku z dílu předchozího. K tomu byl zapotřebí vzorek krve mladého Colea, kterému bylo tehdy pět let. K ochraně také přispívá Coleův otec, který za to ale zaplatí životem. Aaron se pokusí záchranit sebe a Cassandru, ale jen za cenu spolupráce s Dvanáctkou (v zastoupení Olivie). To se mu nepodaří a malý James společně s Cassandrou, Jonesovou a velkým Jamesem utečou. Malého Jamese zanechají v dětské opatrovně, kde se poprvé seznamuje s malým Ramsem. Jonesová je v té době těhotná s Hannah.


2043 – Jonesová po zničení materiálů na nástěnkách Ramsem nařídí jejich rekonstrukci. A vlastně i v tomto díle se nám vyskytne kousek toho cestování. I když cestování… Na zařízení se objevují červené rostliny, které rozhodně nejsou z této doby… Na konci epizody, se zařízení se strojem ocitne před útokem neznámé skupiny, s níž se spojil náš starý známý – Deacon z West7.

Třetím postavou, která během první řady seriálu úspěšně přežije štěpící proces, se stala Cassie. Ta byla během setkání Colea s Ramsem ve 2015 postřelena a její jedinou záchranou bylo poslat jí do roku 2043 k doktorce Jonesové. To se mohlo provést jen díky stroji času, který byl základě Ramseho poznatků zkonstruován již v roce 2015. Cassie je pak přenesena přímo doprostřed okupování pozdější verze zařízení Dvanáctkou.

No a zde máte ještě konečný obrázek všech přesunů v první sérii. Že jich ale bylo co? Můžeme se těšit v druhé sérii na něco podobného? Teoreticky jsou v provozu již dvě zařízení (2015 a 2043). Budou obě fungovat? Co má se zařízením v plánu Dvanáctka v roce 2043? Poslední díl nám přinesl několik odpovědí a ještě více nových otázek. Nezbývá nám, než si počkat na začátek roku 2016, kdy by se měla spustit druhá série.

Díky, že jste s námi vydrželi i u těchto shrnutí.

Foto: SyFy

Diskuze /3

Mehal

je v plánu překlat i druhé řady?

#3 danyssimo
17.4.2015 | 17:14:26
Offak

překlat asi ne, překlat nema zadny serial, ale překlad si myslim ze edna zajisti :-)

17.4.2015 | 17:21:23
danyssimo

#1 Mehal: Rok je dlouhá doba, ale předběžně s tím počítáme.

webmaster
17.4.2015 | 22:53:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav