12 Monkeys Tak šel čas...

Tak šel čas...

Tak šel čas...

Během celé první série jsme vám pravidelně přinášeli po každém dílu přehlednou časovou osu, kdy a kde se co stalo. Dnes vám ještě přinášíme celkový souhrn událostí seřazených tentokrát dle jednotlivých roků. U každé události je zároveň uvedena i epizoda, kde jste ji mohli vidět.


8 0
21.4.2016

1987 – Ramse dorazí z budoucnosti, aby se ujistil, že virus bude vypuštěn a Cole ho následuje, aby ho zastavil. Zraněný Cole skáče zpět do budoucnosti, ale Ramse je zavřen do vězení. (Epizoda 11)

(Foto: Syfy)


1995 – Olivia a Armáda 12 opic dostává Ramseho z vězení. Za využití jeho znalostí budoucnosti nahromadí obrovské bohatství. (Epizoda 11)

2006 – Cole omylem skočí do Severní Korey. (Epizoda 2)

2007 – Olivia a Ramse finacují výrobu viru v Markridge Group. Ač ví, že to zabije milióny, Ramse pomáhá s vytvořením viru, protože to považuje za jedinou cestu, která zajistí, že se v budoucnu jeho syn narodí. (Epizoda 11)

2011 – Jennifer Goinesová poprvé navštěvuje Noční pokoj. Laboratoř, kde je umístěn virus. (Epizoda 5)

2013 – Cole při svém prvním skoku v čase dorazí z roku 2043 a říká Cassandře, že potřebuje pomoc se zastavením viru. (Epizoda 1)

2014 – Cole cestuje na Haiti, aby vyslechl Cassandřina kolegu Henriho, který by mohl znát umístění Nočního pokoje, kde se nachází virus. (Epizoda 3)

(Foto: Syfy)

2015 – Cole s Cassandrou po svém boku zabíjí doktora Leilanda Goinese v naději, že zastaví virus. Nefunguje to a Cole si uvědomuje, že musí pokračovat v cestování časem, aby virus zastavil. (Epizoda 1)

2015 – Díky informacím, které se dozvěděl při cestě do roku 2014, Cole a Cassandra nacházejí umístění Nočního pokoje, kde je virus a kde je držena Jennifer. (Epizoda 5)

2015 – Po Cassandřině smrti je vytvořena alternativní časová linie. Cole cestuje zpět do chvíle před její smrtí, aby jí zabránil a zachoval svou časovou linii. (Epizoda 5)

2015 – Cole dorazí ze sedm dní vzdálení budoucnosti, kde se dozvěděl od Cassandry o Operaci Troy, utajené vojenské misi, kde byl virus vypuštěn. Cole zdánlivě zemře při explozi. (Epizoda 7)

2015 – O sedm dní později Cole navštěvuje Cassandru a Aarona, aby se dozvěděl umístění Operace Troy (kde byl vypuštěn virus). Zjišťuje, že virus byl rozšířen o sedm dní dříve. Pro Colea je tohle nová informace a cestuje sedm dní do minulosti, aby virus zastavil. Nicméně Cassandra si pamatuje Coleův příjezd – a zdánlivou smrt – o sedm dní dříve. Aby zachovala časovou linii a zajistila, že Cole úspěšně zastaví virus, musí mu dát souřadnice Operace Troy a pošle ho na smrt. (Epizoda 7)

2015 – Cole, oslabený několika skoky časem, téměř umírá. Cassandra a doktorka Jonesová z roku 2015 se ho pokusí zachránit pomocí DNA Colea z roku 2015, kterému je tehdy pět let. To funguje a Cole může i díky tomu sundat Bledého muže pomocí dalšího časového paradoxu. (Epizoda 12)

(Foto: Syfy)

2015 – Předpokládajíce, že Ramsey je Svědkem – vedoucím Armády 12 opic – Cassandra a Cole se ho snaží zastavit. Poté ale zjistí, že to tak není. Cassandra je při tom ovšem postřelena a Cole jí tak musí poslat do budoucnosti, aby jí zachránil. (Epizoda 13)

2015 – Dvanáct dětí – budoucnost Armády 12 opic – se právě narodilo do Oliviiny péče. (Epizoda 13)

2017 – Cole se ocitne v Čečensku po explozi z operace Troy v epizodě 7 (nezemřel, pouze se přesunul do budoucnosti). Virus se v budoucnosti stejně nakonec dostal do oběhu, akorát jinými cestami. (Epizoda 8)

2017 – Cole vystopuje umírající Cassandru. Než odcestuje zpátky do 2043, Cass mu dává adresy a sama poté umírá na nákazu virem. (Epizoda 9)

2033 – Doktorka Jonesová opouští Spearhead (v karanténě, chráněném prostoru), kvůli projektu Splinter, kdy postaví stroj času, aby se zabránilo vypuknutí nákazy. (Epizoda 8)

2039 – Ramse opouští Elenu, netušíc, že je těhotná. (Epizoda 8)

2043 – Poté, co je Leland Goines identifikován jako potencionální strůjce viru, Cole podstoupí svůj první skok v čase, aby zastavil jeho tvorbu. (Epizoda 1)

2043 – Cole se z budoucnosti vrací o dva dny zpátky a uvědomuje si, že nechtěně způsobí za dva dny invazi West 7. Vyčkává a využije svého času, aby mohl pomoct svému za-dva-dny-budoucímu-já porazit West 7. (Epizoda 4)

(Foto: Syfy)

2043 – Cole se vrací ze svého dobrodružství v roce 2014. West 7 – skupina násilných mrchožroutů, se kterými kdysi byl i on – zaútočí na zařízení. Pokouší se s nimi bojovat tím, že skočí dva dny do minulosti. Tím pak dokáže díky svému o dva dny staršímu/mladšímu já porazit West 7. (Epizoda 4)

2043 – Ramse se dozví, že má syna. Uvědomí si, že zastavení viru by způsobilo, že by se jeho syn nikdy nenarodil. Cestuje tak zpět do minulosti (1987), aby zajistil, že dojde k vypuštění viru. (Epizoda 10)

(Foto: Syfy)

2043 – Cassandra přicestuje postřelená z roku 2015 (Cole ji poslal do budoucnosti, aby ji zachránil) a zjistí, že Armáda 12 opic převzala kontrolu nad zařízením. (Epizoda 13)

Vzpomínáte na všechna Coleova dobrodružství? Která byla vaše nejoblíbenější?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav