12 Monkeys (12 opic)
86/100 - 115×

12 Monkeys(12 opic)

Armáda 12 opic vypustila do světa smrtelný virus, který vyhladil většinu populace. Ti, kteří přežili, žijí skrytí pod zemí. Budoucí generace se zoufale snaží zjistit, jak k vyhlazení došlo. Pošle proto do minulosti muže, který má rozšíření viru zabránit. Jeho úkol je však velice nesnadný. Třináctidílný seriál 12 opic je natočený podle původního filmu Terryho Gilliama z roku 1995 s Brucem Willisem a Bradem Pittem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Noah Bean (Aaron Marker), Tom Noonan (Bledý muž), Amanda Schull (Cassandra Raillyová), Aaron Stanford (James Cole), Emily Hampshire (Jennifer Goinesová), Barbara Sukowa (Katarina Jonesová), Kirk Acevedo (José Ramse)

Co se ve druhé řadě změní a co zůstane stejné?

Co se ve druhé řadě změní a co zůstane stejné?

Většina fanoušků seriálu 12 Monkeys určitě již netrpělivě očekává druhou řadu seriálu, která začne již 18. dubna. A chcete vědět, co bude stejné, co se naopak změní a na co se můžete těšit? Pak si prohlédněte promo fotky postav i s pár trefnými komentáři.

11 0
13.3.2016

Ve druhé řadě budou naše postavy čelit novým výzvám, cestovat do dalších ér (vítejte čtyřicátá, padesátá a sedmdesátá léta) a odhalí skutečné poslání Armády 12 opic. A dozvíme se, kdo je svědek.

(Foto: Syfy)

Cole a Cassie. Když jsme začínali první řadu, ona byla pacifistka a idealistka, která věřila v zachování lidského života. Cole byl ochoten zabíjet, aby předešel nákaze, která zdecimovala svět. Ve druhé řadě se jejich pozice prohodí.

(Foto: Syfy)

Jedna z věcí, které se nezměnily, je Jennifer. Je stále totální magor. Ale na počátku druhé řady má natankované letadlo plné viru.

(Foto: Syfy)

Doktorka Jonesová je stále oddaná misi změnit minulost, aby zachránila budoucnost, hnaná vzpomínkou na svou dceru, která se stala obětí nákazy. Čekají ji velké změny (ač to, že by přestala kouřit, to nebude).

(Foto: Syfy)

Pamatujete, jak byla Cassie na konci první řady poslána do roku 2043? Zatímco tam tvoří něco jako přátelství (s důrazem na něco jako) s Deaconem, bezohledným (nebo prostě nepochopeným?) vůdcem skupiny West 7.

(Foto: Syfy)

Zpátky v roce 2016 Ramse a Cole – kdysi přátelé, pak nepřátelé, nyní spojenci z donucení – jsou nuceni vyhýbat se Armádě 12 opic a zjistit, jestli si věří.

(Foto: Syfy)

Nemyslete si, že protože začínají v roce 2043 a 2016, že Cole a Cassie se jeden druhému již nepletou do cesty. Aby zastavili Armádu 12 opic, musejí pracovat jako tým – respektive dvěma velmi odlišnými způsoby.

(Foto: Syfy)

V této řadě se dozvíme více o Deaconovi.

(Foto: Syfy)

Cestování v čase ve druhé řadě vesele pokračuje. Kromě let 2016 a 2043 nás čeká nejméně osm dalších dekád.

(Foto: Syfy)

Druhá řada vypadá čím dál tím líp, nemyslíte? Těšíte se na Colea, Cassie a ostatní? Chtěli byste vidět Colea a Ramseyho opět jako přátele a Cassie jako hlavní bojovnici s nákazou, nebo byste se chtěli vrátit tam, kde věci byly?

Diskuze /2

24ron 24

Och, neskutočne sa teším!!

13.3.2016 | 22:16:55
Amper

Ajajaj, takže se zase budu ztrácet v čase :D

14.3.2016 | 14:06:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překládáme na spojený závěrečný dvojdíl.

Překlad: @komcus & @ARGUS001

Sedí na verzi:

  • 12.Monkeys.S04E10-E11.HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama