12 Monkeys Amanda Schull: Cassie nyní chápe zoufalství roku 2044

Amanda Schull: Cassie nyní chápe zoufalství roku 2044

Amanda Schull: Cassie nyní chápe zoufalství roku 2044

Cassie byla na konci první řady polomrtvá vržena do roku 2044 a pobyt zde ji změnil, což ovlivnilo její vztah s Colem a umožnilo jí to navázat nové vztahy v post apokalyptické budoucnosti. Co k vývoji vztahů mezi Cassie a Colem či Jonesovou prozradila Amanda Schull? To se dozvíte v našem článku.


9 0
5.6.2016

Cassie a Cole jsou spolu tak zajímaví, protože se zjevně navzájem potřebují a hluboce jim na sobě záleží, ale jejich vztah je zvláštně nedefinován. Jaké to bylo tenhle vztah prozkoumávat a když se pak tak dramaticky změnil a musela jste začít zase znovu?
Je to zábavné, protože to jde za status vztahu „Je to komplikované“ na Facebooku. V tolika směrech je to víc než komplikované. Je to vážně zajímavé prozkoumávat tenhle vztah ve scénách, protože je tu tolik nevyřčeného, což oba cítí. S Aaronem jsme si oba vědomi té nevyslovené útěchy a téměř zoufalé potřeby a fyzické potřeby. Ani jeden z nich by nebyl tam, kde je, bez toho druhého. Velmi realisticky by Cassie nejspíš nebyla naživu a Cole by nepokračoval ve své misi, kdyby nebylo Cassie. A přesto si přejí, aby se nemuseli v těhle okolnostech nacházet. Všechno, co tyhle dva svedlo dohromady, je také něčím, co by je dohromady svést nemělo, svým smutným způsobem. V téhle řadě jdeme trochu víc do hloubky a i o tom trochu mluvíme, což jsme v minulé řadě nedělali vůbec. Pro mě je to opravdu zajímavé, protože jsem se nikdy nesnažila hrát s Aaronem, nebo Colem, emocionální scény, kde bych si myslela, že je do něj Cassie zamilovaná. Byl to jen pocit a prožitek. Ale pak, když jsem začala mluvit s novináři, říkali, „No, Cassie a Cole jsou do sebe zjevně zamilovaní“. Nikdy jsem se nesnažila, aby měl někdo takový pocit, takže je velmi zajímavé, že lidé zachytili tu energii mezi nimi. Takoví jsou, ale také proti tomu nejvíc bojují.

Coleův pohled na svět se rozšířil a má širší perspektivu, zatímco Cassiin se zúžil a je mnohem víc soustředěná. Ač oba chtějí a potřebují, aby věci šly jinak, co byste řekla, že teď Cassie pohání?
Myslím, že její velký účel je ještě větší, než byl, když žila v roce 2016, protože nyní mnohem víc chápe rozsah věcí a mnohem lépe rozumí tomu strašnému zoufalství roku 2044. Z nutnosti už chápe heslo zabij nebo buď zabit. Tento svět je pustina a na to se všichni mohou těšit, nebo netěšit, pokud s tím ona něco neudělá. Myslím, že má pocit, že je jediná, nebo že existuje jen hrstka lidí, kteří s tím mohou něco udělat. Jejím účelem je a jako lékařky vždy bylo léčit. Tohle je jen léčení na daleko epičtější úrovni, než si kdy dokázala představit, že by mohla potřebovat. Léčení také znamená možnost muset brát životy. To je prostě cena války.


Vzhledem k tomu, co vše Cassie viděla a zažila, mohou se s Colem někdy dostat zpět na stejnou stránku?
Cassie a Cole dosáhnou porozumění, což možná ale nebude to porozumění, které chtějí lidé vidět. Musíte sledovat celou řadu, protože myslím, že řada otázek bude zodpovězena. Nechci prozradit příliš, ale mezi nimi je to parádní jízda.

V této řadě uvidíme další vývoj vztahu mezi Cassie a Jonesovou. Jak se vám to hrálo a v čem se podle vás jejich vztah nejvíc vyvinul?
Myslím, že se z nich staly kolegyně, které se navzájem respektují. Koneckonců, Jonesová je sice generál, ale také oceňuje Cassiinu inteligenci a její nové fyzické schopnosti, stejně jako její chytrost a schopnost se přizpůsobit v jiném časovém období. Ví, že Cassie je schopná a udělá, co bude nutné. Nicméně, jak se věci během řady vyvíjí, jejich víra a touhy se trochu vymknout kontrole a to bude hrát velkou roli.

Jak vás baví dynamika ve vztahu Colea a Cassie? Přáli byste si, aby se vrátili tam, kde byli v první řadě, ať už to bylo cokoli, nebo byste rádi viděli vývoj kterýmkoli směrem? Hodil by se vám do seriálu nějaký milostný trojúhelník typu Cole-Cassie-Deacon?

Rozhovor byl poskytnut pro Collider

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav