12 Monkeys Amanda Schull: Cassie už není proti násilí

Amanda Schull: Cassie už není proti násilí

Amanda Schull: Cassie už není proti násilí

Druhá řada seriálu 12 Monkeys je stále daleko, ale již dnes si u nás můžete přečíst, co prozradila představitelka Cassandry Raillyové Amanda Schull. Cassie má před sebou jinou cestu. Zdá se, že naše oblíbená doktorka ukáže i svou temnější stránku. Posuďte z rozhovoru sami.


5 0
17.9.2015

Překvapil vás scénář?
Ano, jsem překvapená každý týden. Je skutečný dar být v šou, kde jako herec nevíte, kdy a kde budete a s kým budete hrát příště. Tahle práce je výhra v loterii a já jsem si toho moc dobře vědoma.

Co nám můžete říct ke druhé řadě?
Cassie má před sebou hodně jinou cestu. Bude to pro mě velmi vzrušující. Musím být ta samá osoba, kterou jsem byla ve třinácté epizodě, ale musím ji vzít na úplně jinou cestu. Bude velmi zajímavé ji vzít po téhle cestě, kde se bude muset vypořádávat se zcela jinými situacemi, než v první řadě.


Bude pokračovat ta milostná mezičasová romance?
Víte, co je zajímavé? Že si lidé myslí, že máme tuhle velkou milostnou aférku. Nikdy jsme neměli milostnou scénu, ani žádnou romanci. Myslím, že jejich vztah je jiný, než cokoli jiného, co jsem, ze své perspektivy, viděla. Současně se navzájem zoufale potřebují a také štvou. Je to opravdu výjimečné. Kdyby nebylo těch hrozných okolností, nikdy by se neznali. Takže je tu i určité rozhořčení a frustrace, že se vůbec museli poznat. Ale kdyby té nákazy nebylo, nepoznali by se. Takže je mezi nimi tohle divné napětí, které je k sobě táhne a současně odpuzuje.

Získala jsem takový pocit, že se bojí ten problém vyřešit, protože to bude znamenat, že jejich vztah nikdy nebude existovat.
Jo, myslím, že s tímhle jsme se vypořádávali v sedmé epizodě. Cassie musela rozhodnout, že shodí ty bomby. A věděla, co to bude znamenat. Cole jí také řekl, že to musí udělat. A co musí udělat potom. Viděli jste, jak to pro ni bylo těžké, protože věděla, co to bude znamenat a že pak bude muset vymyslet, jak bude žít. A viděli jste, co jí to psychologicky udělalo. To jsme viděli v té scéně, kdy spolu mluvili po telefonu, kdy je přerušili.

Doufáte, že spolu budou? Chtěla byste, aby to obecenstvo vidělo?
Je tu hodně scén, kde by se to mohlo vyvinout. Ať už k dobrému nebo špatnému. Myslím, že v téhle řadě bude moje postava tak jiná, že by tyhle chvíle nejspíš byly jenom ve flashbacích. Ale jo, proč ne. Děláte svojí práci, dáte do toho to nejlepší a uvidíme, jak se to vyvrbí. Doufejme, že se budeme držet kontextu příběhu.

Když říkáte, že bude Cassie jiná, můžete to trochu specifikovat?
Jistě. Nevím, kolik vám toho můžu říct, aniž bych vypouštěla spoilery. Pro své prostředí bude mnohem přínosnější. Má tenhle vývoj oproti kurzu minulé řady. Od toho, kde začala, když ji Cole prvně vyhledal. Bývala tak moc proti použití násilí k řešení toho problému. Čím víc si uvědomuje, jak hluboko sahají kořeny té záhady a těch zlých, co za tím stojí, tím víc si uvědomuje, že opatření musejí být mnohem drastičtější. Takže ve druhé řadě je pro.

Těšíte se na tuhle novou Cassie? Viděli byste rádi nějakou tu mezičasovou romanci?

Diskuze /3

Horns-on-my-head

musím ještě dokoukat první sérii, ale na druhou se nesmírně těším, příběhově je tenhle seriál topka ;) jsem zvědavá jak se Cassie změní a romance by neuškodila snad nikomu :D

#3 migilko
17.9.2015 | 20:25:55
Sillia

Na druhou řadu se vážně těším. Na násilí se v televizi dívám rozhodně ráda a postavy, kterým nevadí nebo jsou všemi deseti pro, jsou mi většinou a téměř pravidelně více sympatické a mám je radši (až na pár výjimek, ale těch je jen velmi poskrovnu). Že bych ale chtěla vidět nějakou romanci říct nemůžu, líbí se mi, když se ty jejich odpudivé a přitažlivé síly rovnají a to má pak ten správný ráz, který se mezi postavami moc nenachází a o to zajímavější to pak je. Nejsem zrovna romantik, ale zase to nemůžu definitivně zamítat, kdyby to drželi v nějakých přiměřených mezích, tak by to seriál možná ani nemuselo zkazit.

18.9.2015 | 19:41:05
migilko

#1 Horns-on-my-head: „…romance by neuškodila snad nikomu“ kromě diváků teda. Co to je za nešvar dnešních seriálů že se všude všichni hned musej párovat?? A ta baba co dělala ten rozhovor (musela to být baba, chlap by se takhle neptal) :D taky bylo evidentní, že ju nezajímá nic jinýho, jenom jestli si spolu vrznou. Nechcu nijak nadávat, jenom už mi vážně leze krkem, když jde v každým seriálu jen o to jestli spolu někdo spí nebo ne. Doufám, že to tady taky tak nedopadne, byla by to škoda. Ale né že bych to Jamesovi nepřál, jen ať si užije dokud může. :) :)

19.9.2015 | 3:35:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav