12 Monkeys Bojí se Cassie citů?

Bojí se Cassie citů?

Bojí se Cassie citů?

V osmé epizodě si přišli na své všichni fanoušci Colea a Cassie. Nejen, že si ti dva vyrazili na společnou misi, ale byli jsme svědky i nejednoho srdceryvného rozhovoru. Jakým směrem se tyto rozhovory ubíraly a jak se k tomu stavěla Cassie se dozvíte v rozhovoru s Amandou Schull.


5 0
10.6.2016

Cassie se rozhodla jít s Ramsem po Svědkovi. Vyrovnává se takhle s tím, co se stalo, když ji Svědek ovládl?
Největším nepřítelem se stal Svědek. Má k té bytosti takový odpor kvůli tomu, co jí provedl a kvůli tomu, co ji přiměl dělat, že bude ve své snaze ho eliminovat nezastavitelná.

Může být Svědek zabit?
Dozvíme se, kdo Svědek je a jeho odstranění bude výzvou. A víc vám říct nemůžu.


V epizodě Lullaby jsme se konečně dočkali nějakých záběrů Colea s Cassie, když spolu byli na misi, ale na konci to všechno zničí. On se jí konečně otevřel a Cassie ho odstrčila. Nakonec se sama trochu sesypala. Co se jí v tu chvíli honilo hlavou, pokud jde o jejich vztah?
Myslím, že je to zmatečné. Nechci, aby si lidé mysleli, že se hroutí, protože ho odmítla. To, co mu v tu chvíli řekla… On s tím prvně přišel, když seděli u té řeky. Řekl, „Víš, to všechno dělám jen proto, aby ses mohla vrátit na hezké místo.“
Udělal z toho věc pro jednu osobu a ona se soustředí na větší dobro pro celé lidstvo. Ona není tak důležitá. Není ani zdaleka tak důležitá, jak on si myslí. Myslí si o sobě, že je jen voják. Ale pro něj je celým důvodem, proč to dělat.
Nechci, aby si lidé mysleli, že když to na ni znovu vybalil v zařízení, že ho odmítla a hroutí se. Je to spíš o tom, že ona to udělat nemůže. Nemůže to udělat z celé řady důvodů. Jedním z nich je, že kdyby upustila míč a přestala se soustředit, pak by doslova mohl celý svět skončit.

(Foto: Syfy)

A další věc je že ona nemá pocit, že by si zasloužila štěstí, protože ještě neskončila. Nemůže zpomalit. Co ji skutečně děsí je to, že má strach. Bojí se, že když se tomu poddá… Myslím, že ví, že jistým bizarním způsobem jsou si souzeni. Když se tomu otevře, je velmi velká možnost, že on by mohl zemřít a ona bude zase sama. A to sama sobě udělat nemůže.

Proto je ochotná se spojit s Ramsem a jít na jakoukoli misi mířící za Svědkem?
Mít Ramseho za partnera je jistým divným způsobem něco na způsob toho držet si nepřítele blízko, protože ona ví, že nikdo na světě Svědkem nepovrhuje tak moc, jako ona. A je to kvůli tomu, co udělala. Nebála se, když jí Ramse držel zbraň u hlavy.
Nebála se. Nebrečela. Neprosila o život. Nesnažila se s ním prát, aby mu vzala zbraň. V podstatě mu řekla, „Zastřelit mě nic nezmění. Když se spojíme, můžeme sejmout většího nepřítele. Osobu, která to vše způsobila.“ Proto to všechno dělá. A proto nemůže být poblíž Colea. Je to pro ni těžké. Je to pro nic moc těžké.

Jak Ramse vezme to, že Hannah byla zachráněna, když on přišel o svého syna?
Ramse není s věcmi zrovna spokojený.

Chtěli byste vidět nějaké chvilky mezi Colem a Cassie v jiném než pracovním duchu?

Zdroj BuddyTv

Diskuze /1

salamander

Myslím, že je jasné, že časem se ti dva dají dohromady. :)

11.6.2016 | 15:02:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav