12 Monkeys Červený les je za dveřmi

Červený les je za dveřmi

Červený les je za dveřmi

Zvykli jste si na zajímavé rozhovory s Terrym Matalasem ke každé epizodě? Pak vás dnes potěší další díl, tentokrát se dozvíme, co prozradil k 10. epizodě Fatherland, kde Cole skončil spolu s Ramsem a Cassie v Německu.


4 0
24.6.2016

Takže to dítě byla ve skutečnosti Olivie.
Její krev vedla k reverznímu inženýrství Poslů, což znamená, že vzali její krev a dokázali ji extrahovat a zjistit, jak vytvořit 12 Poslů, což z ní jistým zvláštním způsobem činí jejich matku. DNA v její krvi vytvoří tu, kterou známe jako Mantis (hraje Scottie Thompson), která se vrátí v čase do čtyřicátých let, zůstane tam a pak nabídne vlastní vajíčka jako začátek výzkumu k vytvoření Poslů. Zase je to jedna z těch časových smyček. Tak to v této šou chodí.

Olivie žila celý život ve víře ve slovo Svědkovo, které ji nakonec zklamalo. Zvažuje, že změní oddanost?
Rozhodně to vypadá, že už není na straně Svědka. Ale jestli to znamená, že se přidá ke Coleově týmu, na to si budeme muset počkat. Ale rozhodně už není na jedné lodi se Svědkem. Celý její život by v podstatě navržen pro tuto jedinou misi, v níž ztratila víru. Byl jí slíben jakýsi ráj v Červeném lese. Jakmile jí dojde, že to se nestane, bude hledat odpovědi jinde.


Ramse má polohu Titanu. Co z toho vzejde?
Ramse je odhodlaný najít Titan, najít Svědka a vrátit Svědkovi všechno to, co udělal. To Colea zase postaví na křižovatku. Zase jsou na opačných misích. Tentokrát bude zajímavé vidět, jak to zvládnou, protože v téhle situaci už byli a mají se rádi. To, jak se to vyvrbí, bude nebezpečné pro ně oba.

Vzhledem k tomu, jak Ramse napálil Colea ohledně poslední mise, co nám můžete prozradit k tomu, jak v 11. epizodě dorazí Červený les?
Mají ho za dveřmi. U příští epizody si budete okusovat nehty. Čas běží a oni pouhé mají hodiny, než bude zařízení zničeno. Bude to hrozná chvíle pro převrat.

Postava Jaye Karnese řekla, že zná Colea už dlouho. Dostaneme k tomu brzy něco víc?
Tohle nebylo poslední dobrodružství Colea a Galea. Ač Gale došel ke konci svého života, ti dva už se zjevně předtím setkali. Zjevně si nějaké dobrodružství nechával pro sebe.

Jaké bude další setkání, když uvážíme, že Cole zná Galeův osud?
Bude to složité. Tohle možná nebude naposled, kdy se Cole bude muset vypořádat s někým, za jehož smrt je zodpovědný. To je něco, co doufáme, že prozkoumáme v příštích řadách.

Při jaké další příležitosti myslíte, že agenta Galea zase uvidíme?

Diskuze /1

Sillia

Já jenom doufám, že to opravdu znamená, že bude další řada (v lepším případě i více řad). Vzhledem k tomu, že nemám přehled, jakou to má sledovanost, tak nevím, každopádně už jenom ta zmínka, že v to oni doufají, umí potěšit.

24.6.2016 | 23:55:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav