12 Monkeys Je Jennifer zamilovaná do Colea?

Je Jennifer zamilovaná do Colea?

Je Jennifer zamilovaná do Colea?

Již zítra budete moci zhlédnout další, v pořadí již třetí epizodu druhé sezony 12 Monkeys. V následujícím rozhovoru se s T. Matalasem vrátíme ještě k druhé epizodě a k některým otázkám, které se v ní vynořily.


8 0
2.5.2016

Nákaza byla zničena. Můžete nám říct, proč Cole nezmizel?
Nezmizel, protože neučinil tak významné změny, ve které s Jonesovou původně doufali. Takže i když významně změnili budoucnost, věci se stále vyvíjí stejným směrem. K tomu, aby byl Cole vymazán, by byla potřeba mnohem významnější změna minulosti. I přesto, že zachránili životy a nyní mají naději, že to dokážou, jejich mise je stále na začátku.

Jak se liší časová osa?
Je určitě dost odlišná pro Jonesovou, ale je hodně odlišná i v tom, že apokalypsu přežilo mnohem víc lidí. Také je tam mnohem méně jasné, co se v uplynulých dvou letech dělo. Vyšetřování, které nyní provádí se změnilo, ale je také temnější jako ti, kdo způsobili nákazu v roce 2018. To nám později v této řadě nabídne změny v kurzu k zastavení nákazy.


Budeme mít možnost vidět, jak vypadá okolní svět po této změně?
Ano, ale je tam velká hrozba, která se k němu blíží a jsem si jistý, že nebudete chtít ven.

Raillyová nechala Colea v současnosti a Jennifer musela Jonesové v podstatě vyhrožovat, aby ho přivedla zpět do budoucnosti. Jak se Cole ohledně toho cítí?
Hodně ho to zasáhlo, ale já myslím, že tenhle Cole je mnohem víc trpělivější, má větší pochopení a stráví mnoho času sebeobviňováním se za to, v co se Cassie proměnila. Takže se bude snažit nenechat se rozhodit a spojit se s ní mnohem trpělivějším způsobem, způsobem, který jsme u Colea ještě dosud neviděli.

Také jsme se dozvěděli, že Jennifer je Prvotní. Co to znamená?
Je zřejmé, že Prvotní jsou napojeni na čas unikátním způsobem. Ta žena řekla Jennifer v jejích záblescích z minulosti, že Jennifer může vidět změny v čase, že Prvotní jsou důležití, takže se o tom určitě dozvíme více v dalších epizodách.

Je Jennifer zamilovaná do Colea?
Ona určitě věří, že je. Ano, já myslím, že je zamilovaná do Colea, ale jsou tu dvě Jennifer. Mladá Jennifer je zamilovaná do Colea a starší Jennifer miluje Colea způsobem, který je opravdu jedinečný v tom směru, že pokud byste mohli strávit čas s někým, do koho jste opravdu zamilovaní, ale měli jste na to 30 let a viděli ho v jiných barvách, zralejším způsobem, než byste ho viděli v současném stavu. Starší Jennifer je důležitou postavou této řady a to, jak vidí naše postavy v tomto světe je opravdu dojemné.

Jak se Jonesová vypořádá s faktem, že má teď v životě lásku, ale ona ho vůbec nezná?
Jonesová je do toho všeho pěkně hozená. Tak rychle došlo k tolika změnám a ona se to snaží všechno rychle dohnat, ale současně bude pro ní dobré mít spřízněnou duši, aby dostala vědecké myšlenky z hlavy. A samozřejmě od čtvrté epizody bude unikátní Ecklandův pohled na to, jak se ona vypořádává s problémy, pro ni hodně důležitý.

Pokud by poslové nešli zpátky v čase a Cole zničil nákazu, dosáhlo by se požadovaného výsledku?
Možná, nebo existuje další pohled a to, že se to takhle stalo vždycky.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav