12 Monkeys Věci pro Colea vypadaly špatně, ale bude jen hůř

Věci pro Colea vypadaly špatně, ale bude jen hůř

Věci pro Colea vypadaly špatně, ale bude jen hůř

V závěru druhé řady se věci vyvinuly pro Colea a vlastně i zbytek osazenstva velmi nepříjemně. Konec nebyl zrovna pohádkový a zdá se, že ve třetí řadě budou věci ještě temnější. Situaci nastínil na London Film and Comic Con Aaron Stanford, představitel Colea. Čtěte dále.


8 0
17.8.2016

Druhá řada byla o snaze odhalit identitu Svědka, po čemž nejvíc toužil asi Ramse a snaze zastavit Posly ve zničení času samotného tím, že dělali paradoxy z Původních. Na konci druhé řady jsme se identitu Svědka skutečně dozvěděli, je jím nenarozené dítě Colea a Cassie, které počali v minulosti, kterou si Cole myslel, že vymazal.

Podle Aarona Stanforda, představitele Colea, po odhalení skutečné identity Svědka, vůdce Armády 12 opic, Colea čekají temné dny.


Sám Aaron Stanford byl překvapen zvratem na konci druhé řady.

Věděl jsem, že ať zvolí cokoli, bude to překvapivé. To byla již dlouho ta hlavní myšlenka, že přijdeme s nějakým zvratem a to, jaký ten zvrat bude, prošlo řadou různých verzí a lidi mátli řadou falešných stop, jako že nechali spoustu náznaků toho, že Svědkem by skutečně mohl být Cole. Postupovali velmi chytře. Ale jo, ta skutečnost, že to byla postava, kterou jste ještě ani nepotkali a to, že existuje, zjistili teprve epizodu před koncem, byl skvělý způsob, jak lidi totálně dostat.

Ramse strávil druhou řadu po zmizení svého syna Sama, který se rozštěpil neznámo kam, hledáním Svědka, aby se mu pomstil, že to způsobil. A toto nejspíš opět postaví Colea a Ramseho na opačné strany.

Tomu být v rozporu s Ramsem se vážně nedá vyhnout. Je s ním těžké vyjít, takže jsem si jistý, že nás čekají hádky a napětí, ale co je ještě nového?

A Cole je na tom špatně. Poté, co obětoval svůj blažený život s Cassie, aby zachránil čas před zhroucením, ji ztratil a je ve spárech Svědkových vojáků. A Ramse zmizel a Deacon, vůdce West 7, byl – bez Coleova vědomí – zabit, takže Cole už nemá co ztratit.

Ve třetí řadě bude Cole toužit po krvi.

Myslím že touží po krvi. Nechali ho ve velmi emocionálně zničené pozici, takže myslím, že tam třetí řada začne – bude hledat Cassie a nikdo by mu neměl stát v cestě. Ve svém životě neměl moc štěstí: rodina mu byla vyrvána, vytrhli mu přátele a jeho lásku, takže teď zrovna je na dně.

Ani ve třetí řadě se nevrátíme k původnímu tématu nákazy, která zabila většinu světové populace.

Myslím, že to pořád bude součástí příběhu, ale skutečný důvod, proč jsme do seriálu přinesli tenhle větší element, udělali tu konspiraci ještě větší, je myšlenka, že ta nákaza, která zabila sedm miliard, je ve skutečnosti součástí tohoto mistrovského plánu. Byla to jen nezbytná součást skládačky. Takže si nemyslím, že by se vrátili k zaměření striktně na to. Myslím, že to tam pořád bude, ale zjistíte, že pozvednou tu konspiraci a spiknutí do zcela nových sfér.

Třetí řada je zatím stále obestřena tajemstvím.

Nic nevím. Scenáristé si to nechávají pro sebe. Vím, že jsou nadšení. Viděl jsem Terryho Matalase tweetovat o tom, jak je nadšený a jak je spokojený se svými kolegy. Takže vím jen to, že scenáristé jsou nadšení, takže fanoušci by měli být taky.

Těšíte se na třetí řadu? Bude vám chybět Deacon a jste rádi, že se i nadále budeme setkávat s Ramsem? Fandíte Coleovi v jeho záchraně Cassie, nebo byste ty dva raději viděli jít vlastními cestami?

Diskuze /2

pavelblahy

Těším se moc. Poslední 2 epizody byly super! :)

17.8.2016 | 22:00:46
frozen

opravte si hned tú prvú vetu

17.8.2016 | 22:47:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Titulky

Epizoda S03E10: Witness

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL Peri


Sedí na verzi:
12.Monkeys.S03E10­.HDTV.x264-SVA


Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v naší diskuzi

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav