13 Reasons Why (Proč? 13x proto) S02E13: Bye

S02E13: Bye

S02E13: Bye

O měsíc později se Hannini nejbližší sejdou, aby oslavili její život a navzájem nacházejí mezi sebou útěchu. Brutální napadení dovede jednoho studenta k zoufalé pomstě.

cz sk
18.5.2018
1 hodina 11 minut

Základní info:

Režie: Kyle Patrick Alvarez
Scénář: Brian Yorkey

Hrají: Dylan Minnette (Clay Jensen), Katherine Langford (Hannah Baker), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Ross Butler (Zach Dempsey), Miles Heizer (Alex Standall), Devin Druid (Tyler Down), Justin Prentice (Bryce Walker), Kate Walsh (Olivia Baker), Amy Hargreaves (Lainie Jensen), Brian d'Arcy James (Andrew Baker), Josh Hamilton (Matt Jensen), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Michele Selene Ang (Courtney Crimsen), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice), Samantha Logan (Nina Jones), Bryce Cass (Cyrus), Chelsea Alden (Mackenzie), RJ Brown (Caleb), Wilson Cruz (Dennis Vasquez), Brenda Strong (Nora Walker), Jake Weber (Barry Walker), Mark Pellegrino (Bill Standall), Joseph C. Phillips (Greg Davis), Andrea Roth (Noelle Davis), Maria Dizzia (paní Downová), Matthew Alan (Seth Massey), Keon Motakhaveri (Chad Moore), Parminder Nagra (Priya Singh), Anthony Rapp (kněz), Mason Guccione (Toby Fletcher), James Cretan (Eric Cox), Brett Baker (Franklin Purdy), Mikiko Edwards (Jada), Hank Greenspan (malý Justin),…

Hudba:

Zajímavosti:

  • Vypravěčem tohoto dílu je Clay.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Seriál měl mít 13 dílů, plus 14-tou stranu Clayovy kazety a šlus! To by bylo perfektní. Umělé natahování nesvědčí nikdy ničemu a tomuto seriálu už vůbec. Po první sérii jsem Hannah vzal na milost a nějaký ten důvod k sebevraždě jsem ji nakonec uznal, ale po druhé sérii už si zase myslím, že k ní žádný pořádný důvod neměla! A to je špatný výsledek…

Taky je velice špatné, že tvůrci neměli odvahu to po (první) druhé sérii pořádně uzavřít (epické finále tady bylo na spadnutí) a budou to ždímat co to půjde, ovšem u toho už asi nebudu, protože telenovela ze střední, není úplně to co chci. Stejně jako v první sérii byly nejlepší díly 11-tý a 12-tý ale otevřené finále bylo slabé, protože tvůrci neměli odvahu…

30.9.2020 | 0:23:03
Jiri007

Dobry dil, nečekal jsem že Bryce vyvazne tak snadno a že Justin do toho zase spadne ale jsem rad že se dali dohromady s Jessicou ovšem Tyler byl fakt dobry ale neměl na to žaludek ale bylo by zajimave pozorovat jak by se zachoval kdyby ho Clay nepřesvědčil.

27.4.2020 | 13:04:33
LuliLuli92

no..i tak se tesim ze bude treti seriee

9.4.2019 | 22:27:05
Kirk1

Myslím že uplne súhlasím s barahir

5.4.2019 | 20:13:38
eli.hot

Začátek byl děsnej, ale Tylerův příběh to obrátil. Ale měli ho nechat zatknout, tohle tomu klukovi nepomůže – léčení by mohlo.

21.11.2018 | 11:33:04
Robinson

Proč to natahovat? Finále nám nabídlo spoustu otevřených linek, nicméně už se nechci dívat na koloběh, mohli to luxusně zakončit, takhle to stálo za nic. Líbila se mi zachovalost toho že Clay mluvil k sobě a z úst Hannah nezazněla relevantní odpověď, kdyby se tak stalo, asi bych na to koukal s odstupem. Nepotěšilo mne že těsně než Tyler vběhl na večírek, vyběhl Clay a donutil ho zastavit. Tohle zkrátka ne, měl alespoň někoho zastřelit, klidně i random studenty. Verdikt soudu u dvanáctého dílu se dal čekat, celkově měla druhá série možná až moc depresivní nádech. Zcela upřímně tu třetí sérii vůbec neuvítám, mám z toho tak trochu strach. Finále bomba, druhá série 8/10

20.10.2018 | 8:13:59
*AmPw*

nedával som si nejaké nádeje na 2.sériu ale za mňa lepšia ako prvá… vôbec som sa nenudil, bolo to skvelé, ale fakt neviem čo chcú dať do tej 3.série :) každopádne som spokojný…

9.7.2018 | 15:02:04
Kubaskou

Já jsem spokojený, jak s finále, tak s 2. sérií.

21.6.2018 | 13:58:05
barahir

Svoje momenty tahle série měla, ale bylo tam i pár nesmyslů a nudných pasáží. No a pak ty flashbacky… chtěli udržet Hannah ve hře za každou cenu, ale i za cenu toho, že jí seberou půlku důvodů z první série?
Však její kamarádství nakonec nebyla tak bezvýznamná, jak říkala na kazetách. Hlavně epizoda se Zachem mě zvedla ze židle. Ale i s Tonym měla hlubší vztah, zachránila mu zadek, pomohl by jí, kdyby mohl.
Každopádně co druhé sérii chybělo byly emoce a to je největší mínus. Za pár dnů si na ní nevzpomenu.

redaktor
12.6.2018 | 21:58:56
Annie2809

Já jsem narozdíl od ostatních ráda, že to neskončilo vystřílením poloviny školy. To by mi přišlo moc takové laciné. S třetí sérií jsem smířená, ale je podle mě potřeba brát první sérii odděleně od těch následujících, protože ty správně nedokázali zachytit tu hlavní pointu. Druhá série byla relativně dobrá. Ale upřímně bych byla radši, kdyby nebyla.

10.6.2018 | 23:08:08

13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
91/100 - 442×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců