13 Reasons Why (Proč? 13x proto) S03E11: There Are a Few Things I Haven't Told You

S03E11: There Are a Few Things I Haven't Told You

S03E11: There Are a Few Things I Haven't Told You

Jak se policie zaměřuje na Claye, hlavního podezřelého, násilná konfrontace na zápase odhalí, že každý měl motiv k Bryceově vraždě.

cz sk
23.8.2019
54 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Ten protest byl dost směšnej a přesně takhle jsem čekal, že dopadne. Natahovaná nuda! Přemýšel jsem o 2 hvězdách. Už mi řekněte kdo je vrah a nazdar.

2.2.2020 | 23:42:17

13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
93/100 - 409×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Dylan Minnette (Clay Jensen), Kate Walsh (Olivia Bakerová), Derek Luke (Kevin Porter), Justin Prentice (Bryce Walker), Steven Weber (Gary Bolan), Timothy Granaderos (Montgomery De La Cruz), Ross Butler (Zach Dempsey), Josh Hamilton (Matt Jensen), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Alisha Boe (Jessica Davisová), Brandon Flynn (Justin Foley), Christian Navarro (Tony Padilla), Amy Hargreaves (Lainie Jensenová)

Stav překladu

Epizoda S03E13: Let the Dead Bury the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí řadě pocházejí přímo z Netflixu.

Nepřehlédněte

13 Reasons Why získává čtvrtou řadu

13 Reasons Why získává čtvrtou řadu

Streamovací služba Netflix obnovila seriál 13 Reasons Why pro čtvrtou sezónu. Ta bude zároveň i poslední. Třetí řada bude uvedena již letos koncem srpna.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců