13 Reasons Why
94/100 - 342×

13 Reasons Why

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
hrají
Dylan Minnette (Clay Jensen), Christian Navarro (Tony Padilla), Brandon Flynn (Justin Foley), Katherine Langford (Hannah Bakerová)


Dylan Minnette a jeho kapela Wallows vydává debutovou píseň

Dylan Minnette a jeho kapela Wallows vydává debutovou píseň

Zdá se, že dvacetiletý mladík má nadání na rozdávání. Kromě herectví se představuje i roli hudebníka a rozhodně tu nehraje druhé housle.


26 0
16.4.2017

Seriálový Clay rád poslouchá obskurní indie kapely, ten skutečný v jedné hraje. Dylan Minnette je talentovaný člověk. Svůj herecký um předvádí již hodnou řádku let. Nyní přišla šance ukázat i něco jiného. Dylan je součástí kapely jménem Wallows (hraje na kytaru a zpívá) a ta vydala svůj oficiální první song. Nese název Pleaser a definitivně stojí za poslechnutí, protože jakoby vypadla z oficiálního soundtracku k 13 Reasons Why. Pojednává o trochu stydlivém a nerozvážném mladíkovi a jeho neopětované lásce. Nezní vám to povědomě? Píseň si můžete poslechnout přes odkaz níže na Soundcloudu či si ji dohledat na Spotify.

Diskuze /1

Miss_Electra

Nečakala som, že sa mi to bude tak páčiť :o

17.4.2017 | 11:04:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama