13 Reasons Why (Proč? 13x proto) Gary Sinise se přidává k obsazení čtvrté série

Gary Sinise se přidává k obsazení čtvrté série

Gary Sinise se přidává k obsazení čtvrté série

Čtvrtá a závěrečná série nám představí novou postavu, kterou si zahraje americký herec Gary Sinise. Jeho postava je i rovnou povýšena na jednu z hlavních, takže ho budeme v sérii vídat velmi často.

25 0
13.10.2019

Herec Gary Sinise, kterého můžete znát především ze seriálu CSI: NY, si zahraje postavu doktora Roberta Ellmana. Tuto postavu bychom měli spatřit v každé epizodě a jedná se o soucitného, bystrého a seriózního terapeuta, který své služby poskytuje jak rodinám tak i adolescentům. V seriálu bude pomáhat Clayovi bojovat s úzkostí, depresí a zármutkem. Doktor Ellman vzbuzuje u lidí respekt, je velmi lidský a nepolevuje v úsilí, aby Clay přijal pomoc, kterou zoufale potřebuje za účelem překonání traumat ze své minulosti a zahájení léčivého procesu.

Tvůrce Brian Yorkey dokonce zmínil, že když už začali vymýšlet tuto postavu, ihned si v ní představovali Garyho Sinise, ale vůbec nevěřili, že by k tomu i nakonec skutečně došlo. Jeho postava sehraje v poslední sérii klíčovou roli.


Zdroj: Deadline

Co říkáte na přírůstek v podobě Garyho Sinise? A co na to, že bude Clay chodit na terapii? Myslíte, že je to u něj zapotřebí?

Diskuze /1

honzaH

Clay je čistá, věrná duše a je jednoznačně zraněný. Myslím, že se stěží dokáže lusknutím prstů vyrovnat s vlastním, byť možná domnělým, selháním i s těžko stravitelnou verzí reality bez šťastných konců. Minulost přitom nelze ničím změnit. Určitě je to ale impuls, dělat věci správně. Takový člověk nechce pokračovat nakřivo, s kostlivcem ve skříni. Musí to nakonec stejně nést sám. Odborná terapie není v žádném případě laciná náplast. Spíš logická a odpovědná cesta. Nic tím nezkazí…

16.11.2019 | 8:26:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců