13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 458×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Gary Sinise se přidává k obsazení čtvrté série

Gary Sinise se přidává k obsazení čtvrté série

Čtvrtá a závěrečná série nám představí novou postavu, kterou si zahraje americký herec Gary Sinise. Jeho postava je i rovnou povýšena na jednu z hlavních, takže ho budeme v sérii vídat velmi často.

25 0
13.10.2019

Herec Gary Sinise, kterého můžete znát především ze seriálu CSI: NY, si zahraje postavu doktora Roberta Ellmana. Tuto postavu bychom měli spatřit v každé epizodě a jedná se o soucitného, bystrého a seriózního terapeuta, který své služby poskytuje jak rodinám tak i adolescentům. V seriálu bude pomáhat Clayovi bojovat s úzkostí, depresí a zármutkem. Doktor Ellman vzbuzuje u lidí respekt, je velmi lidský a nepolevuje v úsilí, aby Clay přijal pomoc, kterou zoufale potřebuje za účelem překonání traumat ze své minulosti a zahájení léčivého procesu.

Tvůrce Brian Yorkey dokonce zmínil, že když už začali vymýšlet tuto postavu, ihned si v ní představovali Garyho Sinise, ale vůbec nevěřili, že by k tomu i nakonec skutečně došlo. Jeho postava sehraje v poslední sérii klíčovou roli.

Zdroj: Deadline

Co říkáte na přírůstek v podobě Garyho Sinise? A co na to, že bude Clay chodit na terapii? Myslíte, že je to u něj zapotřebí?

Diskuze /1

honzaH

Clay je čistá, věrná duše a je jednoznačně zraněný. Myslím, že se stěží dokáže lusknutím prstů vyrovnat s vlastním, byť možná domnělým, selháním i s těžko stravitelnou verzí reality bez šťastných konců. Minulost přitom nelze ničím změnit. Určitě je to ale impuls, dělat věci správně. Takový člověk nechce pokračovat nakřivo, s kostlivcem ve skříni. Musí to nakonec stejně nést sám. Odborná terapie není v žádném případě laciná náplast. Spíš logická a odpovědná cesta. Nic tím nezkazí…

16.11.2019 | 8:26:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama