13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 457×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Bill Standall

Bill Standall

Alexův otec, který je ve městě zástupcem šerifa.

Sezóny 4
2017 - 2020

Bill Standall pracuje u místní policie, kde je zástupcem šerifa. Do Crestmontu se s manželkou a dvěma syny přestěhoval v roce 2016 a je na svou rodinu moc pyšný. Své syny vybízí k tomu, aby byli silnými muži připravenými na budoucnost.

Když se jeho syn Alex pokusí o sebevraždu, je Bill po jeho zotavení vůči Alexovi více ochranářský a chce se více podílet na aktivitách v jeho životě. Je to i z toho důvodu, že se viní za Alexův pokus o sebevraždu, jelikož se o ni pokusil s jeho zbraní. Zkrátka se teď snaží Alexe před vším chránit a být mu lepším a starostlivějším ot­cem.

V třetí sérii dostává Bill na starost případ vraždy Bryce Walkera.

Rodinní příslušníci:

  • Carolyn Standall (manželka)
  • Peter Standall (syn)
  • Alex Standall (syn)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama