13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 457×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Caleb

Caleb

Trenér boxu, který se stane Tonyho novým přítelem.

Sezóny 3
2018 - 2020

Ačkoliv se Caleb zprvu zdá jako nelítostný soupeř a oddaný trenér boxu, je ve svém nitru vřelým a zábavným mužem, který se ke všem snaží chovat s laskavostí a úctou. Caleb vlastní tělocvičnu, ve které učí zájemce boxovat.

Jedním takovým se stane i Tony Padilla, který se mu zalíbí a začnou spolu trávit čas i mimo tělocvičnu. Jejich vztah se čím dál více vyvíjí a následně spolu začnou chodit. Caleb se i Tonymu svěří, že se na boxování dal kvůli svému otci. Měl z něj totiž v mladších letech strach, ale díky boxování se zbavil jak tohoto strachu, tak případně i dalších jako je strach z toho, jak by vzal, že je gayem.


Pouto mezi Calebem a Tonym postupně sílí a Caleb se snaží dávat na Tonyho pozor, aby si nějak neublížil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Nejlepší přítel, jakého Tony, kdy měl.

1.6.2020 | 12:45:37

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama