13 Reasons Why Courtney Crimsenová

Courtney Crimsenová

Courtney Crimsenová

Courtney je dívka z dobře zajištěné rodiny, která ale tak úplně nezapadá do běžné škatulky. Courtney je totiž vychovávána dvěma otci. Možná právě proto nechce, aby vyšlo najevo její pečlivě skrývané tajemství. Hannah ho prozradí na nahrávce číslo 5.

Sezóny 3
2017 - 2019

Courtney byla Hannina kamarádka. Na krátkou chvíli, než se všechno pokazilo. Clay se Courtney snažil přivést na správnou cestu, ale vlastní zbabělost zkrátka člověka občas přemůže.

Pět měsíců po Hannině smrti se věci mají úplně jinak. Odvahu je možné najít i tam, kde by ji nikdo nečekal. Courtney přijde na řadu jako druhá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sonney

Trochu mě mrzelo, že se pro ni ve druhé sérii nenašlo trochu víc prostoru, na druhou stranu její příběh se víceméně uzavřel a Courtney dosala svůj zasloužený happyend.

12.6.2018 | 16:25:12
fyffy2000

1 sérii patrila medzi najhoršie postavy,v 2 už bolo v pohode

7.6.2018 | 15:40:59

Stav překladu

Epizoda S03E13: Let the Dead Bury the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí řadě pocházejí přímo z Netflixu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

13 Reasons Why získává čtvrtou řadu

13 Reasons Why získává čtvrtou řadu

Streamovací služba Netflix obnovila seriál 13 Reasons Why pro čtvrtou sezónu. Ta bude zároveň i poslední. Třetí řada bude uvedena již letos koncem srpna.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců